Суть вібрації полягає в передачі масажується ділянці тіла коливань рухів певної частоти. Вібрація може використовуватися виходячи із завдань масажу кінчиками кількох пальців, долонями, кулаком і вібромасажером. При виконанні цього прийому варто стежити за тим, щоб вібрації поширилися не тільки на пацієнт ділянку, але далеко за його межами, без залучення м'язів. Рухи повинні бути спрямовані вглиб масажованого ділянки.
Вібрація має різнобічним впливом на організм і нервову систему. Виходячи з інтенсивності впливу вібрація володіє різним дією.
Вібрація може бути з переміщенням і без нього. Під її впливом посилюються обмінні та відновлювальні процеси, покращує живлення тканин, знімає втому в тканинах, має знеболюючу дію. За допомогою слабкою вібрації вдається підвищити м'язовий тонус, знизити підвищеної м'язовий тонус і збудливість нервів. Вібрація благотворно покращує секреторну функцію печінки, шлунка, слинних і потових залоз.
різновиди вібрації
Вібрація буває переривчастої і безперервною. До першої належать такі прийоми як поколачивания, поплескування, рубления, стьобання, а до другої - струшування, поштовхи і струс. Переривчаста вібрація являє собою серію ударів одним за іншим, які наносять кінчиками напівзігнутих пальців, ребром долоні, злегка стислій пензлем.
Рухи здійснюються однією, але частіше двома руками по черзі. Впливу виконуються на верхніх і нижніх кінцівках, грудях, спині, животі.
Переривчаста вібрація підсилює приплив артеріальної крові до масажується ділянці, покращує живлення і функціонування судинних і секреторних нервів. Прийоми наносяться при цьому з великою швидкістю і силою, але є нетривалими за впливом.
Правила вібрації
Не варто намагатися осягнути неосяжне, краще зупинитися на декількох прийомах і виконати їх дотримуючись таких правил:
1. Вібраційні прийоми можуть використовуватися тільки на розслабленій мускулатурі.
2. рубаною, биття і поплескування використовуються на великих групах м'язів.
3. Удари повинні бути ритмічними і безболісними. Якщо виникають больові відчуття, то задіють погладжування.
4. В рамках однієї процедури на лупцювання відводитися не більше 1,5 хвилини.
5. Поплескування починаються зі спини, потім переходять до бічної поверхні тулуба. На внутрішній поверхні стегон поколачивания не використовуються.
6. Під час рубления удари повинні бути поперемінно м'якими, а потім сильними. Наносяться вони перпендикулярно уздовж м'язових волокон. Рубленіє не використовується в області нирок, комірцевої зони.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!