Масаж - це чудове розслаблюючу засіб. Додатково до всього він допомагає позбутися від болю і в деяких випадках виконує функції невідкладної допомоги. Що робити, якщо коштів або часу недостатньо для візиту до професіонала? Потрібно брати все свої руки і опановувати технікою самомасажу.
Болі в шиї
Самомасссаж краще виконувати сидячи. Починати слід з погладжувань і розтирань потилиці одночасно двома руками. Після цього можна приступати до розминання шиї, плечей по черзі спочатку однією рукою, а потім - інший.
Біль у попереку
Виконувати самомасаж попереку краще після ванни або зігріває мазі. Після цього варто визначити джерело больових відчуттів і почати масажувати саме з цієї ділянки. Точно також як і в разі шиї діяти потрібно акуратно плавно переходячи до інтенсивного впливу.
Біль в гомілці
Гомілку масажується в положенні сидячи на дивані або лежачи в ліжку. Массируемую ногу слід опереть на стегно іншої ноги, при цьому гомілка і стопа повинні вільно свист.
Варто виконувати обережні погладжування з поступовим збільшенням інтенсивності.
Біль в коліні
Самомасаж коліна краще виконувати стоячи або сидячи. Масаж цієї ділянки включає розтирання підставою долоні, кінчиками пальців, обома долонями. Погладжуванням завершується процедура.
Біль у стопі
Стопу краще масажувати сидячи, обхопивши двома руками, щоб великі пальці розташовувалися зверху. Ними також масажується стопа. Починати вплив краще з енергійного розтирання стопи, починаючи з пальців ніг і вгору до коліна. Потім круговими рухами пальцями обох рук розтирається тильна поверхня стопи. Після цього масажується стопа в зворотному напрямку. Завершується масаж опрацюванням кожного пальця окремо.
при мігрені
Цей вид масажу виконується сидячи. Потрібно злегка відкинути голову назад і обережно кінчиками пальців розтерти лоб і волосяну частину голови. Далі масажується віскі, потилицю і лоб. Рухи виконуються від лоба до скронь і до потилиці. Потрібно круговими рухами розтирати і погладжувати голову, просуваючись по всій поверхні завершуючи руху на потилиці.
Протипоказання
- Підвищена температура тіла;
- Гострі запальні процеси;
- кровотеча;
- Наявність гнійників;
- Шкірні захворювання;
- Подразнення шкіри;
- Запалення, тромбоз;
- Розширені вени;
- гіпертонія;
- Серцево-судинна недостатність;
- Наявність родимок або пухлин.
Існують певні правила виконання самомасажу, яких слід дотримуватися для поліпшення самопочуття:
- При виконанні самомасажу не повинні виникати неприємні відчуття, болі і синці;
- М'язи повинні бути максимально розслаблені;
- Тривалість масажу не повинна перевищувати 20 хвилин;
- Виконується самомасаж чистими і теплими руками, краще із застосуванням масажного або дитячого крему;
- Рухи повинні направлятися по ходу струму лімфи, але лімфатичні вузли опрацьовувати заборонено.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!