ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Русский масаж

Русский масаж

11438_1_shutterstock171246632.jpg Коріння традиційного російського масажу йдуть далеко в минуле. У Древній Русі масаж (самомасаж) частенько застосовували, щоб позбутися від втоми після важкої фізичної роботи. Його також застосовували при захворюваннях хребта, суглобів, ревматизмі, ударах і інших травмах, які пов'язані з кістково-м'язовою системою. Під час масажу використовували мазі і примочки. Основою для приготування мазей і відварів служили традиційні лікарські рослини.

Зазвичай масаж виконували після відвідування парної, коли тіло розігріте і найбільш вразливе до подібних процедур.

Русский масаж являє собою ручний вид масажу. Техніка проведення російського масажу була розроблена російськими лікарями і вченими. Завдання російського масажу полягає в зміцненні м'язів, відновлення нервової, дихальної та імунної системи; реабілітації після травм і захворювань; усунення наслідків стресу і втоми; лікування целюліту і корекція фігури. Відомі російські лікарі В.М. Бехтерєв і С.П. Боткін використовували російський масаж для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату і нервової системи.

Проведені дослідження показали, що звичайні масажні прийоми роблять колосальний вплив на процеси прискорення одужання, а також позбавлення від тих чи інших симптомів захворювання.

Класичний російський масаж являє собою лікувальну техніку, яка передбачає глибоке опрацювання тканин. У класичному російською масажі використовують різні технічні прийоми:
- розминання і розтягування;
- погладжування і ковзання;
- розтягування;
- вібрація;
- безперервні погладжування з різною швидкістю, які переходять від дуже швидких до дуже повільним.

Масаж може бути як загальним і локальним. У загальному масажі опрацьовується все тіло, а в локальному - окремі його ділянки. Від типу масажу залежить його тривалість. Він може тривати від п'ятнадцяти хвилин до півгодини. Кожна ділянка тіла дуже ретельно опрацьовується незалежно від площі поверхні.

У деяких випадках процедура масажу може приносити хворобливі відчуття, це особливо характерно на перших порах. Але вже після другого-третього сеансу пропадають больові відчуття, і пацієнт звикає до сильних масажним прийомам. Сила впливу, а також послідовність у використанні тих чи інших прийомів вибирається індивідуально для кожного пацієнта. Прийоми можуть змінюватися протягом курсу масажу в залежності від стану пацієнта і його реакції на процедуру.

Русский масаж має багатогранне дію:
- активізація кровообігу;
- сприяння процесу виведення рідини, токсинів і шлаків з організму;
- стимуляція обмінних процесів в тканинах;
- активізація роботи залоз внутрішньої секреції і імунної системи;
- сприяння процесу спалювання жирових відкладень;
- нормалізація функції жирових клітин;
- перешкоджання відкладенню поганого холестерину;
- попередження розвитку атеросклеротичних бляшок на стінках судин.

Масаж дозволяє позбавитися від стресу, депресії, лікує головний біль, мігрень, допомагає впоратися з безсонням, позбавляє від м'язового напруги, підвищує еластичність суглобово-зв'язкового апарату, відновлює сили, сприяє виробленню ендорфінів (гормонів щастя). Глибокий масаж підійде для тих, хто потребує глибокої розтяжці після фізичних навантажень.

Перед проведенням масажу рекомендується відвідати парну або прийняти душ, щоб розігріти тіло і стимулювати кровообіг. Зазвичай масаж проводять без масел, адже так вплив масажу буде сильнішим, що в свою чергу посилює його лікувальний ефект. Імовірність закупорювання пір, виникнення алергії на використовувані засоби є мінімальною. Якщо масаж проводять в місці удару, розтягнення, тоді використовують для процедури, що зігрівають крему і мазі, які мають протизапальну і знеболюючу дію.

У СПА-центрах російський масаж включають в програми по зняттю стресу, корекції фігури, детоксикаційні та інші процедури. Масаж можна поєднувати з Догляду СПА-процедурами, такими як обгортання, електротерапія. Коли ви спробуєте російський масаж в якості самостійної процедури, ви будете задоволені результатом.

Протипоказання російського масажу:
- порушення шкірних покривів і хвороби шкіри;
- захворювання кровоносних і лімфатичних судин;
- важкий стан в цілому;
- гарячковий стан;
- період вагітності;
- менструація;
- наявність доброякісних і злоякісних пухлин;
- захворювання інфекційної і грибкової природи;
- загострення захворювань внутрішніх органів;
- важкі захворювання психіки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber