ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Шиацу - японська точкова масажна техніка

Шиацу – японская точечная массажная техника Сучасна техніка виконання масажу шиацу є інтерпретацією стародавнього східного методу лікування. Цей лікувальний метод став відомий світові завдяки тому, що на тілі людини виявили біологічно активні точки, які функціонально пов'язані з внутрішніми органами і системами. Такі точки наділені специфічними здібностями, які відрізняються від інших ділянок шкіри. Характерною особливістю точок є підвищена температура шкіри і больова чутливість, підвищена здатність до поглинання кисню, високий рівень обмінних процесів, низький рівень електрошкірного опору.

Проведення точкового масажу взаємопов'язані з уявленнями, про циркуляцію життєвої енергії «ци» по певними каналах-меридіанах. Відповідно до давньосхідних уявленнями на нашому тілі існує дванадцять парних і два непарних меридіана, які мають певну локалізацію і набір біологічно активних точок. Меридіани координують потоки життєвої енергії. Вони направляють енергію до покрову тіла від внутрішніх органів і навпаки.

Коли кожен канал організму отримує необхідну кількість «ци» здоров'я людини перебувати в порядку. Коли існує надлишок або нестачу енергії в якомусь каналі - починається захворювання.

Відповідно до сучасних уявлень, основою лікувального ефекту масажу від впливу на активні точки є складні рефлекторно-фізіологічні процеси, які організовують енергетичний баланс. Ці процеси також дозволяють посилити процес кровопостачання, регулюють трофіку тканин, роботу залоз внутрішньої секреції, сприяють зменшенню хворобливості, знижують нервове і м'язове напруження.

Досвідчений фахівець точкового масажу самостійно визначає місця, де знаходяться енергетичні блоки. Він звільняє такі місця, за допомогою основних масажних прийомів, таких як погладжування і натискання.

Виконання такої масажною техніки передбачає ритмічні натискання за допомогою пальців або різних частин долоні на певні точки тіла пацієнта, по яких циркулює енергія. Назва масажу складається з найменувань тих інструментів і методів, які використовуються під час масажу. «Ши» в перекладі з японської означає пальці, «АЦУ» - тиск. Масаж може надавати тонізуючу або заспокійливу дію на тіло і організм пацієнта, в залежності від інтенсивності і тривалості впливу. Щоб привести тіло в тонус майстер використовує короткі сильні натискання. Щоб заспокоїти тіло використовуються плавні і повільні натискання, збільшуючи при цьому поступово силу натискання. Масаж іноді проводять двома руками або пальцями обох рук, які налагоджують друг на друга. Вплив під час масажу можна виконувати не тільки за допомогою пальців, але і з використанням масажних куль «ки-гонг», які притискають і злегка повертають за годинниковою стрілкою.

Під час масажу шиацу пацієнт досягає повного розслаблення тіла і свідомості. Доповнюють масаж звуки релаксирующей музики і ароматерапія. Вони дарують масу позитивних емоцій, дозволяють позбавити від стресу і депресії, поліпшують настрій.

Масаж шиацу має широкий діапазон застосування. Масаж не лікує певні захворювання, впливаючи на кістки, м'язи, його дія спрямована на відновлення і підтримання енергії людини.

Масаж активізує захисні сили організму, підвищує життєвий тонус, стимулює і покращує процес циркуляції внутрішньої енергії. Разом з тим точковий масаж позитивно впливає на певні органи і системи: нервову систему (надає заспокійливу і стимулюючу дію на неї), підсилює кровообіг, сприяє живленню тканин, відновлює роботу залоз внутрішньої секреції, позбавляє від м'язового напруги. Масаж шиацу належить до масажних технік, які призводять до гармонії початку «інь» і «янь».

У СПА-центрах можна зустріти цей масаж в програмах спрямованих на оздоровлення і релаксацію, також його можна зустріти в програмах, які дозволяють зняти м'язове, нервове напруження. Тривалість масажу становить 50-90 хвилин. Якщо ви плануєте виконувати масаж шиацу, не варто в цей день відвідувати сауну, проводити обгортання та інші теплові та гідротерапевтичні процедури. Після процедури масажу слід відпочити і випити зеленого чаю.

Протипоказання масажу шиацу:
- хвороби, які вимагають оперативного хірургічного лікування;
- інфекційні та шкірні захворювання, які мають запальний і алергічний характер;
- туберкульоз;
- наявність доброякісних і злоякісних пухлин;
- важкий стан пацієнта в цілому;
- хвороби крові;
- розлади психіки;
- період вагітності.

Чи не рекомендовано проводити масаж в наступних випадках:
- важкі хвороби серця;
- патологія в роботі нирок, легенів;
- виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;
- похилий вік.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber