ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Спортивний масаж.

Не важливо, хто Ви звичайний любитель спортивних і активних ігор або професійний спортсмен, Вам обов'язково стати в нагоді спортивний масаж. Адже він допоможе розслабитися, розігріє, підготує м'язи до вправ і фізичних навантажень, допоможе запобігти травми, поліпшити результативність і підвищити витривалість. Якщо Ви коли-небудь займалися будь-якого виду, в тому числі і лікувальної, гімнастикою, грали в активні ігри, захоплювалися плаванням, аеробікою або звичайним бігом, то сто відсотків Ви знайомі з перенапруженням м'язів або спазмом. Масаж і спорт - це одне ціле. Воно актуальне як в спортивних клініках, так і в студентських спортивних залах, як в професійних роздягальнях, так і в олімпійських тренуваннях. Застосування масажу, на думку більшості тренерів, є величезним доповненням і підмогою для спортсменів під час різних змагань. Як не крути, а якщо Ви використовуєте свої м'язи, то повинні їх тримати в формі. А для цього не достатньо лише робити певні вправи, але треба і знімати напругу, стомлення, дрібні травми, що з'являються при інтенсивних рухах або діях.

Масаж є ідеальним доповненням при тренуваннях . Якщо Ви займаєтеся велоспортом, бігом, танцями, тенісом, плаванням, захоплюєтеся походами, бодібілдінгом або аеробікою, то спортивний масаж саме те, що Вам треба. Такий масаж підходить і матусям з маленькими дітьми, і садівникам, і будівельникам, і дорожникам, в загальному всім, хто займається важкою фізичною працею, напружуючи м'язи. Масаж допоможе швидко набрати потрібну форму, при цьому уникнути болю в м'язах, відійти від важких навантажень і знизить ймовірність травм.

Вправи, в тому числі і важкі навантаження, з одного боку допомагають позбутися від стресу, зменшують психологічну депресію, і, з іншого, якщо робити їх помірно і не перенапружуватися, заряджають життєвою енергією і значно покращують загальне самопочуття. Якщо вправлятися регулярно, то фізичні результати значно підвищуються, підвищується і м'язова витривалість і сила, поліпшується робота серця і дихальних шляхів, збільшується гнучкість. Але ці перемети, явно позитивні, відбуваються поступово, виходячи з того, як тіло пристосовується до навантажень. Організм просто зобов'язаний працювати краще, адже він повинен справлятися з новими навантаженнями.

Для того, щоб організм став загартованим, він повинен пройти через три стадії:
1. Стадія зносу, коли людина працює на межі і змушує це робити своє тіло. На цій стадії дуже часто з'являється відчуття болю, особливо якщо доводиться робити щось, до чого організм не звик. Нові вправи, нові навантаження. Причому біль приходить не відразу, а повільно. Вона може проявитися і через добу. А відбувається це і через пошкодження м'язів і сполучних тканин, локальних м'язових спазм, які уповільнюють кровообіг, і накопичення шлаків. Також причинами больових відчуттів можуть бути точки напруги, або куркові зони. Це такі місця, при натисканні на які виникає відчуття болю. Причому синців немає. Такі зони можуть бути наслідком раптових травм, або в результаті стресу, або важких фізичних навантажень, або постійної напруги однієї м'язи. Сильно накачані м'язи, це теж не добре, вони не можуть розслаблятися, що призводить до хронічного перенапруження і втрати гнучкості. А це тягне за собою хворобливі відчуття, травми, розтяжок і розривів м'язів, і закінчується все тупим болем.
2. Стадія відновлення.
3. Стадія нарощування.

Кожна стадія гарту може бути полегшена спортивним масажем, який зможе запобігти отримання травм і вилікувати вже наявні.

Залежно від виду спорту, використовуються і групи м'язів. Професійні масажисти, що роблять спортивний масаж, повинні знати всі м'язи, групи м'язів, а також як вони поведуть себе при певних навантаженнях і вправах. Також такі масажисти повинні бути навчені гідротерапією і кріотерапією.
На сьогоднішній день найпоширенішим спортивним масажем вважається традиційний західний (шведський) масаж. Його використовують у всіх тренувальних програмах в поєднанні з іншими техніками масажів. Це і масаж глибоких тканин, і акупунктура, і місцевий масаж курковий зон.

Спортивному масажу спеціально навчають масажистів і він включає в себе такі методики:
1. Глибокий шведський масаж. Залежно від м'язи і групи м'язів, застосовують традиційні прийоми, такі, як погладжування, розминка, вібрація і постукування.
2. Компресійний масаж. Як правило, використовується в якості підготовки до глибшого або спеціальному масажу. Досягається пом'якшення і гіперемія в тканинах.
3. Масаж поперечних волокон. Використовуються прийоми для розтягування і розширення певних м'язових груп або м'язових тканин, або конкретних м'язів. Його мета - запобігти зрощення і надання сили і гнучкості.
4. Масаж курковий зон (тригерних точок). Відбувається методом спеціального тиску на певні зони, для того, щоб знизити чутливість, м'язових спазмів і хворобливих відчуттів при кожному русі.
5. Лімфатичний масаж. Стимулює лімфатичні і лімфодренажні канали, сприяє зняттю набряклості.

"Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною зручний масажний стіл для проведення різних видів масажу!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber