Під час старослов'янської чи вісцерального масажу внутрішніх органів масажист опрацьовує внутрішні системи і тканини. Масаж, що виконується через черевну стінку, має можливість впливати на органи: вібраційні, надавлюють, що зрушують і масажні. В результаті відчувається прилив сил і бадьорості, покращує кровообіг і стимулює м'язове скорочення.
суть процедури
Завдання масажу полягає в нормалізації стану всіх органів і тканин організму. Перш за все, слід зазначити, всі органи кріпляться до скелетних кісток за рахунок пучка зв'язок, який містить в собі системи кровопостачання, подачі поживних речовин і нервових імпульсів.
Якщо відбувається зміна постави в гіршу сторону, пучки для кріплення органів можуть пережимає і зміщуватися, після чого відбувається зміщення внутрішніх органів. В результаті порушується кровопостачання і недолік іннервації. Тому якийсь орган отримує менше кисню і поживних речовин, це призводить до порушень в роботі.
Може відзначатися затримка продуктів обміну зі зміщенням органів. Все це провокує локальне зародження патогенної мікрофлори, яка може викликати запальні реакції. Коли зміщується один орган, страждає все тіло.
За допомогою вісцерального масажу живота вдається нормалізувати стан і розташування всіх внутрішніх органів. Спеціальна техніка дозволяє промацати порушення в зв'язках і поступово їх в природне положення. Всі органи поступово повернуться в нормальний стан, і пацієнт відчує приплив сил.
показання
- Захворювання печінки та жовчного міхура;
- Патології ШКТ;
- Захворювання ендокринної системи;
- Простатит, порушення менструації, кіста;
- Патологія нирок і сечостатевої системи;
- грижа;
- Поразки шкіри;
- мігрень;
- Порушення серцево-судинної системи;
- Вугровий висип;
- целюліт;
- Бронхіт, астма;
- Загальне оздоровлення організму
Протипоказання:
- Запальні процеси в стінках вен;
- Онкологія;
- туберкульоз;
- Схильність до кровотеч;
- Венеричні захворювання;
- менінгіт;
- Психічні порушення;
- Висока температура.
підготовка
До початку процедури виконується пальпація черевної порожнини, лікар опитує пацієнта на наявність гострих і хронічних захворювань, адже, перш за все, потрібно встановити показання і протипоказання.
Для цього потрібно провести діагностику. У кабінеті масажиста оцінюється загальний стан людини, оглядається шкіра і мову. Якщо не виявлено протипоказання, то приступають до виконання масажу.
Методика виконання масажу
Масаж повинен виконуватися безболісно, адже кожна людина має індивідуальний поріг больової чутливості. Лікар зазвичай призначає 10 процедур, але деяким людям достатньо одного відвідування масажиста. Якщо було призначено 2 і більше сеансу, то масаж виконується таким чином: з подальшому сеансом хвора зона продавлюватиметься сильніше.
На початку сеансу методом пальпації встановлюються хворобливі і спазмовані зони в черевній порожнині. Далі починається процедура. Масажувати живіт потрібно в певній послідовності, адже функціональні порушення розвиваються за певною схемою.
Спеціаліст починає масажну процедуру з області жовчного, після чого переходить до печінці, підшлунковій залозі і товстій кишці. Головна мета сеансу полягає в продавлюванні внутрішніх органів. Продавлювання кожного органу має виконуватися не більше 3 хвилин.
Однією з характерних особливостей цієї процедури є характерне бурчання живота на перших хвилинах масажу. Воно говорить про те, що відкриті жовчні протоки і спазми усунені. Натискання на різні органи виконуються з певною силою. Цим не варто нехтувати, адже у пацієнта може виникнути нудота, запаморочення і сильний біль в животі.
Вісцелярна техніка дозволяє здійснити діагностику захворювань внутрішніх органів. Спеціаліст за допомогою натискання і пальпації виявляє локалізацію патологічних змін.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!