Таласотерапія - це процедура, яка допомагає поліпшити загальний стан організму за рахунок позитивного впливу морської води, лікувальної грязі і водоростей. У косметології таласотерапія застосовується для усунення целюліту. Застосування обгортань, дія яких заснована на принципах таласотерапії, дозволяє зменшити його прояви і повністю позбутися від дефекту.
Повний курс процедури повинен виконуватися під наглядом лікаря в санітарно-курортному центрі. Деякі процедури, в тому числі обгортання повинні виконуватися в спеціалізованому центрі. Курс процедур, який заснований на позитивному впливі моря, допомагає поліпшити стан ендокринної системи, яка регулює кількість жирової тканини в організмі. Поєднання антицелюлітних процедур і обгортань дозволяє домогтися кращого ефекту.
Для усунення проявів целюліту використовуються бурі водорості і морська глина. У складі більшості водоростей присутні мікроелементи, вітаміни, протеїни, які посилюють процес ліполізу. Водорості при обгортанні надають коригувальну дію і підвищують тонус шкіри. Йод, солі калію і кальцію, присутні в них проникають у всіх шари шкіри, володіють дренажним дією, покращують мікроциркуляцію крові, виводять продукти життєдіяльності клітин.
різновиди таласотерапії
обгортання
- Гарячі. В їх основі застосування ефекту сауни, під дією якого розширюються судини, стимулюється кровообіг, відкриваються пори. Все це сприяє виведенню продуктів розпаду і токсинів. Корисні речовини проникають всередину шкіри. Для виконання гарячих обгортань потрібно термоодеяло або СПА-капсула;
- Холодні. Такі обгортання призводять до звуження судин, що сприяють поліпшенню їх тонусу і зміцненню стінок. В результаті охолодження досягається ефект ліполізу;
- Контрастний метод. Передбачає почергове використання холодного і гарячого обгортання. Такий вид набув поширення за рахунок посилення ефекту від процедури. Після виконання гарячого обгортання на ці ділянки накладається маска з водоростей.
Таласотерапія передбачає використання двох видів обгортань - водоростеві і грязьові. Грязьові обгортання містять практично всі вітаміни і мікроелементи, що і водоростеві. Їх відмінність полягає в ефекті механічного пілінгу, який здійснюється за рахунок твердих мікрочастинок, які присутні в лікувальної грязі.
Додатково до всього є такі види обгортань:
- масляні, коли в базове масло додаються ефірні масла. Використовуються такі базові масла: пшеничних паростків, жожоба і кунжуту. Можуть використовуватися такі ефірні масла: лаванди, іланг-ілангу, жасмину;
- медові. З їх допомогою вдається підвищити тонус шкіри, наситити, відновити і очистити шкіру;
- парафінові. Допомагають поліпшити стан опорно-рухового апарату;
- шоколадні. Мають антідепрессантним і зволожуючу дію.
ванни
Таласотерапія також включає виконання грязьових ванн і ванн з морською сіллю. Остання процедура може виконуватися в домашніх умовах, для цього потрібно придбати морську сіль. Процедура займає 15-20 хвилин.
показання:
- захворювання суглобів: остеохондроз, артрит, артроз, ревматизм, остеопороз;
- целюліт і зайву вагу;
- астенія;
- гінекологічні порушення;
- ендокринні порушення;
- набряки;
- м'язові болі;
- шкірні захворювання;
- недостатня зволоженість шкіри;
- біль у м'язах;
- погіршення тонусу шкіри.
протипоказання:
- інфекційні захворювання та запалення на етапі загострення;
- шкірні захворювання, такі як дерматит, грибок;
- онкологія;
- захворювання серця і судин;
- цукровий діабет;
- тромбофлебіт;
- менструація;
- вагітність;
- гіпертиреоз і аутоімунні захворювання щитовидної залози.
Переваги та недоліки таласотерапії
Таласотерапія має комплексний позитивним впливом на органи і системи організму:
- в водоростях, лікувальної грязі і глині міститься велика кількість корисних речовин;
- мікроелементи представлені в тій формі, яка найкраще засвоюється клітинами організму;
- біологічно активні речовини з водоростей, грязей і морської води допомагають поліпшити обмінні процеси;
- таласотерапія стимулює імунітет і покращує захисні функції організму.
недоліки:
- гарячі обгортання не можуть проводитися при варикозному розширенні вен;
- таласотерапія є досить дорогою методикою;
- процедура не може виконуватися в домашніх умовах;
- не володіє достатньою ефективністю щодо 3-4 стадії целюліту.
Підготовка до процедури
Перед виконанням процедури потрібно як слід підготувати шкіру:
- Протягом трьох днів перед сеансом таласотерапії потрібно виконувати антицелюлітний масаж.
- Відвідування лазні або сауни дозволяє підвищити ефект від обгортань.
- У занедбаній формі целюліту потрібно пройтися по тілу скрабом з морською сіллю і ефірними маслами для видалення ороговілих клітин шкіри і поліпшення мікроциркуляції.
- Безпосередньо перед сеансом потрібно очистити шкіру і виконати розігріваючий масаж.
- Також перед талассотерапией варто випити 1-2 склянки води.
виконання процедури
Процедуру рекомендується виконувати ввечері, але не занадто пізно. Оптимальним вважається час 18.00. Це час особливо тим, що в організмі активізуються обмінні процеси, завдяки чому шкіра набагато краще сприймає корисні речовини, за рахунок чого досягається максимальний позитивний ефект.
Антицелюлітний масаж активізує життєдіяльність клітин у всіх шарах шкіри. Застосовуються всі прийоми класичного масажу - розминання, розтирання, погладжування, змішання, поплескування, постукування і вібрація. За рахунок впливу на підшкірний жировий шар вдається прискорити ліпідний обмін. Поверхневе механічний вплив позитивно позначається на стані шкіри.
Засіб наноситься на шкіру і рівномірно розподіляється по проблемних ділянках. Після цього всі ділянки, де було нанесено засіб, обертаються плівкою. При гарячому обгортанні використовується термоодеяло, а при холодному - бандажі. Час впливу індивідуально. В середньому на гарячі обгортання виділяється 30-90 хвилин, а на холодні - до півгодини.
ефект процедури
Виходячи з того в якому стані перебуватиме шкіра, вираженості целюліту, ваги і віку жінки для досягнення результату може знадобитися від 6 до 15 процедур.
У деяких випадках кількість сеансів може бути збільшено до 20.
Таласотерапія забезпечує липолитический і дренажний ефект. Досягається розщеплення жирів, поліпшується стан судин, активізується лімфовідтікання. Шкіра отримує поживні речовини, прискорюються обмінні процеси, стимулюється активність фібробластів.
Зменшуються прояви целюліту, усуваються жирові горбки, шкіра стає пружною.
Догляд за шкірою після процедури
Після обгортань потрібно прийняти душ, щоб очистити шкіру від залишків засобу.
Крем для корекції фігури, нанесений після процедури, набагато краще вбирається в шкіру. Під дією рослинних екстрактів і ефірних масел поліпшується еластичність шкіри, а антиоксиданти відновлюють клітини. У складі деяких засобів присутній кофеїн, який має тонізуючу дію, робить шкіру пружною і підтягнутою.
ускладнення
- Алергія. Індивідуальна непереносимість окремих компонентів препарату для обгортання або їх поєднання може призвести до появи висипу, почервоніння і сухість шкіри. Щоб уникнути цього потрібно зробити алергопробу з невеликою кількістю препарату;
- Загострення варикозного розширення вен, купероза і інших судинних патологій. Для судин небезпечно підвищення температури навколишнього середовища;
- Порушення гормонального балансу. Йод, який присутній в препаратах для таласотерапії, може нашкодити при захворюваннях щитовидної залози.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!