Такий вид масажу вдає із себе комплекс різних технік, які були взяті з методик: арабської, грецької, а також російської та китайської. Техніка проведення даного масажу вважається відносно молодою, так як з'явилася вона в 19 столітті, але це не стало на шляху для швидкого завоювання популярності серед прихильників тільки лікувальних методик.
Техніка проведення шведського масажу дозволяла спочатку тільки діяти на всі наші суглоби, повертаючи при цьому їх повноцінну гнучкість і рухливість, викликаючи певний відтік рідини, в тому числі і лімфи. Далі при її використанні частіше і частіше стали застосовувати для повного розтягування м'язової тканини, в тому числі і для опрацювання глибоких шарів і для повного розслаблення наших нервових закінчень.
Масаж такого типу виконується досить повільно через це він володіє відмінними психотерапевтичним дією. У наш час даний напрямок вважається найголовнішим в проведенні техніки шведського масажу, і найчастіше його застосовують під час лікування неврозів, а також інших розладів.
Спеціаліст масажу під час проведення сеансу діє на основі сигналів, яке отримує фахівець від свого пацієнта певні зітхання, напруга тих чи інших м'язів, але навіть рухи кінцівок «розповідають» йому, які почуття відчуває він, вказуючи можливі напрямки опрацювання. Під час проведення даної процедури пацієнт повністю роздягнений, прикритий тільки одним простирадлом, тіло змащується маслом, в кімнаті, де він знаходиться тепло і тихо.
Методика проведеного масажу включає в себе погладжування, після розтирання і поплескування і навіть легкі натискання. Всі рухи, які використовуються, виконуються тільки в певній послідовності, тим самим допомагаючи спочатку розігріти всі тканини, а після опрацювати їх досить глибоко і більш ретельно. Спочатку масажист проводить масування спини пацієнта, після обробляється шия, далі йдуть руки, ноги, після голова, але також особа. Суть даної опрацювання полягає в проходженні шляху руху венозної крові від наших кінчиків кінцівок до більших частин тіла.
значне увага приділяється опрацюванні суглобів - тиск на них виразно посилюється, чергуючись з погладжуваннями, дозволяючи розбити скупчилися частинки ексудату, просуваючи їх далі до лімфатичних вузлів. На роботу з суглобами пацієнта йде більше половини часу даного сеансу.
Всі кінцівки пацієнта розминають руками, намагаючись при цьому не припиняти повний контакт з тілом пацієнта. Буває таке що розслабляючий ефект досить великий, і пацієнт в результаті цього засинає.
Не слід застосовувати такий вид масажу частіше двох разів протягом тижня.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною зручний масажний стіл для проведення різних видів масажу!