ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Вісцеральний масаж живота

Вісцеральний масаж живота

Висцеральный массаж живота Того в якому стані знаходяться органи, які розташовуються в животі, залежить загальне здоров'я людини. Існує взаємозв'язок між організмом і всіма функціями органів живота. Вони кріпляться до скелету зв'язками. Тому стан органів живота впливає на стан зв'язок. Порушення зв'язкового апарату тягне за собою зсув внутрішніх органів.

На стан зв'язкового апарату впливають запальні процеси, порушення постави, травми, гіподинамія, дегенеративні зміни в структурі кісткової і хрящової тканини.

При зміщенні внутрішніх органів відбувається порушення їх інтенсивності і кровопостачання. А це в свою чергу тягне за собою венозний і лімфатичний застій і патологічне функціонування органів. При захворюванні одного органу відбувається збій всіх систем організму, адже навантаження на них зростає для компенсації роботи хворого органу. Патологічні процеси відображаються на органах слуху, зору, нюху і т.п.

При виконанні вісцерального масажу живота виявляється комплексний вплив на органи і системи. Ця масажна методика дозволяє відновити весь організм.

Масажні прийоми вісцерального масажу дозволяють провести корекцію внутрішніх органів. Тому масажист впливає на напружені і спазмовані тканини, завдяки розслабленню зв'язок. Виконання таких маніпуляцій дозволяє зміщеному органу повернутися в початкове положення.

Застосування інтенсивних вдавлень, зсувів і вібрації дозволяють ліквідувати застій венозної крові і лімфи, усувають спазми м'язів, нормалізують відтік жовчі.

Завдяки вісцеральному масажу живота нормалізується робота травних органів, печінки, нирок і сечового міхура, поліпшується функція шкірних покривів і органів чуття. Також масаж виконується для підтяжки шкіри і м'язів.

Вісцеральний масаж живота призначають в наступних випадках:
- хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту: запор, гастрит, виразка, коліт, ентерит, геморой,;
- дискінезія жовчовивідних шляхів, гепатит, панкреатит;
- цистит, пієлонефрит, камені в нирках;
- наявність кіст;
- запальні хронічні процеси: опущення і загин матки, простатит, мігрень, дисменорея;
- захворювання серця і судин;
- захворювання дихальних органів;
- целюліт;
- опущення органів;
- слабкий імунітет.

Протипоказання
Вісцеральний масаж живота не рекомендується виконувати при наявності кровотеч або схильності до них, захворюваннях крові, травмах живота, ризик утворення тромбів, туберкульозу, новоутворень.

Техніка виконання масажу
Вісцеральний масаж не рекомендується виконувати самостійно в домашніх умовах. Краще щоб масаж виконував досвідчений фахівець, здатний виконати даний вид масажу.

Під час виконання масажу абсолютно неприпустимі больові відчуття. Інтенсивність впливу можна збільшувати тільки після другого-третього сеансу. Продавлювання виконуються протягом на двох-трьох хвилин, щоб виключити ішемію органу.

Перед сеансом масажу фахівець повинен зазначити, в якому стані знаходиться шкірні покриви, губи, язик пацієнта, а також перевіряє на наявність пігментації і кондилом.

Після цього фахівець визначає місцезнаходження спазмованих і хворобливих областей живота за допомогою промацування.

Масаж виконується по колу. Починають з продавлювання на проекції печінки і жовчного міхура.

Жовчний міхур розташований знизу правої лобної ділянки печінки.

Вплив на жовчний міхур має бути щадним, із застосуванням додаткової непереривиста вібрації.

Так як частина печінку перебувати під правим підребер'ям зліва, а інша частина розташована близько черевної стінки. На неї впливають зверху зліва направо, при цьому пальці проникають під реберний край справа. Додатково можна використовувати струсу і вібрацію.

Після цього впливають на підшлункову залозу за допомогою легких натиснень, переходячи на висхідну гілку товстої кишки. Під час натискання можуть виникати бурчання в животі. Натискання починаються справа в клубової області, поступово пересуваючись до підребер'я і пупка. Потім слід натискання праворуч, у підребер'я просуваючись до лівої клубової області. Впливу також піддається спадна гілка товстого кишечника.

Для впливу на тонкий кишечник використовують подушечки пальців або долоні. Рухи виконуються справа наліво по ходу годинникової стрілки.

Натискаючи розбавляють переривчастою вібрацією.

Натискання здійснюються на селезінку, шлунок і репродуктивні органи. Так як доступна лише частина шлунка, тому натискання будуть носити характер переривчастої вібрації і струсу. Для цього пальцями поставленими гребінкою або долонею виконуються штовхання від низу до верху і зовні вгору.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber