Постійні стреси, важка праця, отримання мікротравм, сидячий спосіб життя призводить до накопичення м'язової втоми і втрати гнучкості м'язів. Сукупність усіх цих чинників надає потужний негативний вплив на самопочуття і якість життя людини. Тому без відновного масажу просто не обійтися. Відновлювальний масаж може використовуватися як частина реабілітаційних заходів, які проводяться після деяких захворювань, зокрема захворювань опорно-рухового апарату. З його допомогою вдається позбутися від напруги, втоми, він служить профілактичним заходом для попередження захворювання та травм.
До головних цілей відновного масажу належать наступні: активізація кровообігу і лімфотоку, виведення з організму продуктів розпаду, підвищення м'язового струму і нормалізація роботи м'язів.
Відновлювальний масаж повинен виконуватися в спокійній обстановці в затемненому приміщенні. Під час виконання масажу використовуються наступні прийоми: погладжування, розминання, вібрації, розтирання.
Масаж ділиться на локальний і загальний. Виконуючи масаж, варто дотримуватися певної послідовності. Починати потрібно зі спини, плавно переходячи на задню поверхню ніг. Далі виконується масаж грудної клітини, верхніх кінцівок, живота і передньої поверхні ніг. Найбільше варто приділити увагу області спини, адже це найбільш рефлексогенні зона.
Підготовча частина при виконанні масажу спини проводитися з використанням погладжують, розтирають і розминаючих прийомів спинних м'язів. На додаткову підготовку потрібно близько 2-3 хвилин. На основну частину - 10-15. Заключна частина займає 3-5 хвилин.
Під час масування грудної клітини потрібно не обійтися без погладжування, розтирання, розминання грудних м'язів, міжреберних м'язів, діафрагми і грудинно-ключично-соскоподібного м'язів. Після цього варто виконати масаж кінцівок. Суглоби погладжувати і розтираються подушечками великих пальців, чотирма пальцями або підставою долоні. Нижні і верхні кінцівки масажуються із застосуванням площинних і охоплюють погладжувань, поздовжніх і поперечних разминаний, розтирань і потряхиваний. На тривалість масажу впливають такі фактори як вага і вік клієнта. Зазвичай масаж займає 10-85 хвилин. Не рекомендується затягувати сеанс масажу більше ніж на 35 хвилин, адже це викличе почуття бадьорості, а тільки втомить людини і створить зайву нагрузкунанервно-мишечнийаппарат і серце.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!