ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Східний масаж 1

Інфрмації про східному масажі в літературі дуже мало, але описів методики вистачає, мабуть, вона багато років передавалася по поколінням.
Головними відмінностями східного масажу від класичного (європейського) є ::

- процедура масажу проводиться без використання спеціальних масажних засобів, щоб надати більш глибокий вплив на ділянки тіла;

- масажні рухи виконуються як руками, так і ногами;

- при виконанні прийомів руху направляють від периферії до центру, і з центру до периферії.

Масажні процедури, які виконуються ногами, здійснюються, як правило, в лазнях, на суглобах, які перед цим добре розпарюють, також стосовно для спортсменів, у яких добре тренована мускулатура. Потрібно бать обережним з данням видом масажу, масаж ногами необхідно виконувати дуже обережно, і застосовуватися до тих людей, які дуже міцні фізично, в іншому випадку когут бать погані наслідки, такі як зміщення міжхребцевих дисків.

Масажні руху окремих частин тіла виконуються в напрямку меридіанів (каналів). Східна філослфія говорить, що по цих каналах пульсує життєва енергія ци *. Масажуючи внутрішню, або медіальну, сторону нижньої кінцівки рухи виконуються від низу до верху, тому що меридіани нирок, підшлункової залози, селезінки, печінки розташовані в напрямку знизу вгору. Масажуючи ж зовнішню, або латеральну, сторону ноги, потрібно рухатися зверху вниз, тобто дотримуючись напрямку розташованих тут меридіанів моченого і жовчного міхура, також шлунка.

При масажі внутрішньої сторони верхньої кінцівки, руху необхідно виконувати зверху вниз, адже наявні тут меридіани серця, одного з легких і перикарда орієнтовані саме в напрямок зверху вниз. При масажі зовнішньої сторони виконуються руху знизу вгору, тому що меридіани тонкої і товстої кишки, а також трьох частин тулуба мають даний напрямок. точно дотримуючись правил цього масажу, фахівці східного масажу зосереджують свою увагу на ті ж концепції, які застосовуються і при акупунктурі і точковий масаж.

східний масаж головним чином відомий такими прийомами: погладжування, розтирання, розминка, розтягування і викручування кінцівок. Перші три прийоми супроводжуються значним тиском, завдяки максимальному використанню маси тіла масажиста. Ось чому такий масаж виконується на підлозі або ж на низькій канапі. Наступні два прийоми, які заклечаються в розтягуванні і викручування кінцівок або хребетного стовпа в деякій мірі відноситься до менш активних рухів класичного мас сажа, або, як його називають ще європейського. Спочатку починають масажувати задню поверхню тіла - клієнт лягає на живіт. Масажують спину, руки, сідниці, стегна, гомілки і стопи. Потім робиться масаж на передній поверхні - становище «лежачи» на спині: масажують стегна, живіт, груди і плечі.

Деякі прийоми східного мас сажа в чомусь схожі з прийомами масажу, який поширений у африканських і південноамериканських народів.

* Життєва енергія в китайській мові позначається ци, в японському - ки.

Східний масаж, види масажу, статті про масаж


Відмінність східного масажу від класичного (європейського) полягає в тому, що вони впливають на біологічно активні точки (БAT), а також виконується поверхневе лінійне вплив по траєкторії меридіанів.
Поверхневий масаж і точковий гармонійно поєднуються саме в східному масажі.

східний масаж має великий лікувальну дію, і має рефлекторний механізм. Дана дія зосереджена в основному на рефлекторних зв'язках шкіри із внутрішніми органами. Великий вплив надає східний масаж на БАТ, стимулює нормальне функціонування ураженого внутрішнього органу.

Рецептори і рецепторні зони також потрапляють під вплив східного мас сажа. Даний масаж дратує їх і сприяє виникненню цілеспрямованих рефлекторних реакцій. Завдяки цьому цей вид мас сажа віднесли до рефлекторної терапії.

чудовий лікувальний ефект від східного масажу спостерігається при різних видах порушень кровообігу (функціональні і органічні), при захворюваннях дихальних органів, травної та сечостатевої системи, позитивно впливає на хребет (особливо при остеохондрозі) і суглоби кінцівок, допомагає позбутися негативних наслідків травм, корисний при функціональних порушеннях ендокринної і вегетативної нервової систем.

Не рекомендується вдаватися до допомоги східного масажу якщо є гарячкові захворювання, гострий артрит, активна форма туберкульозу, гострі запальні та гнійні процеси, кровотеча, остеомієліт, шкірні захворювання, інфекційні захворювання, варикоз з трофічними виразками, гостра серцева недостатність, різні захворювання психіки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber