У здорового волосся верхній шар складається з досить близько розташованих кератинових лусочок. Волосся, у яких порушений захисний шар, відзначається відшарування цих лусочок, називаються пористими. Проблема пористих волосся виникає через побутових ситуацій, які доволі легко вирішуються.
Причини пористості волосся:
- часта укладання гарячим феном;
- часте фарбування волосся;
- використання неякісних гребінців і щіток;
- неправильний вибір засобів по догляду;
- жорстка хлорована вода;
- погодні явища - вітер, сонце, мороз.
Ознаки пористих волосся:
- тьмяний колір;
- жорсткі на дотик волосся;
- посічені кінчики, ламкість;
- надмірна пухнастість волосся після сушки феном;
- складність у створенні укладання;
- проблематичне фарбування;
- швидке вимивання кольору фарбування.
Що робити, якщо пористі волосся - це ваша проблема?
1. відмовитися від гарячої укладання на час лікування.
2. Використовувати лікувальну косметику. Варто придбати шампунь і бальзам в аптеці.
3. Відмовитися від дієт з незбалансованим раціонів. Волосся потребують вітамінів. Обов'язковими є А, І, С і Е.
4. Вживати якомога більше рідини.
Салонні процедури для пористих волосся
Можна спробувати процедуру стрижки гарячими ножицями. Якщо кінчики жорсткі і Пушана, то врятує каскадна стрижка з філіровкою. Коли проблема знайшла критичні форми, то відразу після стрижки варто спробувати ламінування.
Домашні маски для волосся
1. Жовткова маска. Для її приготування беруть два жовтки, 100 мл кефіру, 3 краплі реп'яхової олії. В якості додаткового інгредієнта використовується столова ложка меду. Після того як всі компоненти будуть ретельно перемішані їх наносять по всій довжині волосся і залишають на 45 хвилин. Для її змивання бажано використовувати м'який шампунь.
2. Домашній ополіскувач. Беруть яблучний оцет або лимонний сік. Береться 1 столова ложка яблучного оцту на 1 л води. Ополіскувач може використовуватися після миття волосся і нанесення бальзаму. Їм споліскують волосся протягом пари хвилин. Після його використання промивають волосся прохолодною водою. Такий ополіскувач потрібно використовувати, принаймні, раз на тиждень.
3. Ламінування. Домашнє ламінування є альтернативою салонному. Для виконання потрібно три столових ложки желатину, які заливають 9 столовими ложками теплої води і залишають на 20 хвилин. Далі набряклий желатин змішують з бальзамом для волосся. Маску наносять по всій довжині, відступаючи від коріння на 1 см. Через півгодини її змивають звичайною водою. Для посилення ефекту від ламінування протягом 5-10 хвилин маску можна підігріти на волоссі феном. У такому випадку потрібно надіти на голову поліетиленову шапочку.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!