Стан наших волосся напряму пов'язано з тими продуктами, які ми вживаємо. Існують навіть спеціальні дієти, що сприяють збереженню волосся. Варто взяти до уваги факт того, що моментального ефекту від дієт не буде. Помітне поліпшення стану волосся настане після закінчення 2-3 місяців, за умови того, що ваше харчування буде повноцінним і збалансованим. Крім того, харчування варто поєднувати з прийом вітамінів, створених для зміцнення волосся.
Індивідуальні особливості людини, а також тип волосся визначають схему харчування. У зв'язку з цим потрібно розрізняти дієти для волосся по класифікації , Враховуючи вищезазначені слова.
отже, якщо ваше волосся ламке і сухе , Вам варто приймати в їжу продукти, у складі яких багато жирних кислот: злакові, авокадо, риба жирна (сьомга, оселедець), горіхи, оливки і т.п. Крім того, якщо волосся сухе, їх неодмінно треба зволожувати, тому ви повинні за день випити не менше 5 склянок води. В разі з жирним волоссям , Продукти, які ви будете вживати, повинні бути багатими на вітамін В (якщо цього вітаміну не вистачає, то порушується жировий обмін в шкірі). До продуктів, збагаченим вітаміном В можна віднести: молочні продукти, злакові та бобові, горіхи, обов'язково повинні бути в раціоні зелень і листя салату. Часто виникає проблема з нестачею цинку, в такому випадку волосся набуває тьмяний вигляд, стають непоказними і неживими. Щоб виправити цю проблему, потрібно їсти м'ясо, домашню птицю, морепродукти, яйця, молоко, вівсяну крупу, чорний хліб і насіння соняшнику. Обов'язково до складу вашого раціону повинні входити такі продукти, що мають в складі тирозин , Амінокислоту, що відповідає за формування пігментів, що надають здоровий вигляд волоссю. Тирозин є в молочних продуктах, авокадо, мигдальних горіхах, в насінні гарбуза, бананах.
Не менш рідкісна проблема - це випадання волосся. Воно викликається різними факторами, одним з яких може бути недолік протеїну, заліза, вітаміну Е, йоду (якщо випадання пов'язано з порушеннями роботи щитовидної залози). Залізо міститься в яйцях, печінці, червоному м'ясі, абрикосах і моркви. Щоб поповнити запас протеїну в організмі, потрібно вживати в їжу соєві боби, молоко, курку, рибу, сухофрукти, горіхи, яйця. Вітамін Е є в вершковому і рослинному маслах, в злакових і яйцях. Йод в основному в морепродуктах, морській капусті. Щоб зберегти колір волосся довше, і запобігти рання поява сивини, потрібно приймати в їжу продукти, в яких міститься тирозин і мідь: молюски, бобові, кешью, волоські горіхи. Також має бути в раціоні залізо, вітамін В і антиоксиданти (чай, фрукти і овочі, чай).
Щоб ефект від правильного повноцінного харчування був кращим, потрібно робити масаж голови , Це допоможе прискорити кровообіг між фолікулів. Робити масаж треба щодня, використовуючи для цього суху теплу махровий рушник, яким треба розтирати волосяну частину голови.
Необхідно також згадати про продукти, які, навпаки, не потрібно вживати дуже багато, в зв'язку з тим, що вони сприяють порушенню обміну речовин в організмі, а це в тому числі негативно відбивається на стані волосся. До таких продуктів можна віднести: консерви, смажену їжу, гамбургери, хот-доги, чебуреки і подібна їжа. Якщо ваше волосся стали жирними, перестаньте вживати жирну їжу і побудьте один день на дієті.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!