ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Ефірні масла для догляду за волоссям

Ефірні масла для догляду за волоссям

Эфирные масла для ухода за волосами Яка жінка не мріє про довгі і розкішних волоссі. Мало кому відомо, що оздоровити волосся можна за допомогою доступного кошти - ефірних масел.

Ефірна олія являє собою рідкий засіб, що отримується з рослинних екстрактів шляхом пресування, екстракції і дистиляції. Щоб отримати масла використовують різні рослини і їх частини. Квіти, зерна, листя, плоди та кореневища - все це може використовуватися для приготування ефірних масел. Досить складно відшукати рослина, яке б не виступало сировиною для приготування ефірного масла. Масла використовуються в якості ароматизаторів, в медицині, косметології та парфумерії.

Жінки використовують ефірні масла для догляду за своєю зовнішністю досить давно. Їх втирають в шкіру, застосовують для виконання масажу, аромотерапії, наносять на обличчя в складі масок, але найбільшу популярність вони отримали в якості засобу для догляду за волоссям. Залежно від типу вони можуть використовуватися для профілактики і лікування. Масла надають антибактеріальну, протизапальну дію, стимулюють зростання і зволоження. Вони використовуються щоб зменшити жирність волосся, усунути лупа, ламкість, зробити волосся блискучим і пишними.

Для кожного типу волосся є свої масла. Проти лупи використовують олії базиліка, чайного дерева, грейпфрута, меліси, лаванди, евкаліпта, ромашки і герані. Вибір масел залежить від типу волосся.

При випаданні волосся можна використовувати розмарин, кедр, чайне дерево, іланг-іланг, м'яту, рожеве дерево, кипарис і ладан. Крім збереження волосся вони стимулюють зростання і укріплюють коріння волосся.

Посічені кінчики потребують ромашці, іланг-ілангу, герані, сандалі. Сюди також відноситься масло рожевого дерева.

Якщо відсутні проблеми з волоссям, але при цьому підвищена жирність шкіри голови, можна використовувати масло м'яти, лимона, чайного дерева, імбиру, герані і шавлії. Для сухо шкіри голови корисні масла апельсина, сандалу, лаванди, ромашки і іланг-ілангу.

Використання ефірних масел

Найвідоміший спосіб використання ефірних масел полягає в їх нанесенні на вологе волосся перед миттям. Потрібно взяти вбрання масло і розігріти до кімнатної температури. Волосся повинні бути вологими, після чого масла наносяться по всій довжині. Деякі косметологи не радять наносити масла на шкіру голови, а тільки по довжині волосся, але це індивідуально. Після цього волосся слід покрити поліетиленом або харчовою плівкою. Для ефекту лазні варто укутати волосся рушником. Через 30-60 хвилин голову потрібно помити з шампунем.

Можна виконати маску з різних продуктів: яєць, меду, перцю, гірчичного порошку, кефіру, чорного хліба, коньяку.

Бажаючі можуть приготувати воду з маслами для полоскання волосся. Для цього варто взяти слабкий розчин оцту або мінеральну воду, яких додається кілька крапель обраного масла, Засіб слід використовувати для полоскання волосся в кінці миття.

Незалежно від обраного методу варто пам'ятати, що використовувати масло можна як самостійний засіб або в поєднанні з іншими компонентами, попередньо ознайомившись з їх властивостями. Якщо зовсім немає часу, але хочеться оздоровити волосся, можна крапнути кілька крапель в шампунь, бальзам або маску.

При виборі масла варто пам'ятати, що деякі з них здатні викликати алергічну реакцію. Перед використанням варто провести тест, на чутливість, капнув кілька крапель на згин ліктя або внутрішню сторону запастися.

Іланг-іланг

Масло бореться з січеться кінчиками, усуває жирність, сухість, нормалізує виділення сала і запобігає випаданню волосся. З його допомогою вдається зміцнити волосся.

Найпростішим способом використання масла є ароматичне розчісування дерев'яною гребінцем, на яку наноситься кілька крапель олії. Процедура особливо корисна при нормальних і сухих волоссі, які потребують специфічної допомоги. Так можна використовувати масло щоранку, адже воно не вимагає змивання.

Щоб зміцнити волосся можна приготувати воду для ополіскування, яка надає волоссю блиск і аромат. Потрібно змішати 1 л води, чайну ложку лимонного соку і 5 крапель олії. Волосся потрібно сполоснути і не змивати для вбирання корисних речовин. Волосся рекомендується потримати в розчині кілька хвилин для насичення корисними компонентами.

Після процедури можна помітити, як волосся ожили, а кілька сеансів їх зміцнить і оздоровить.

Додавання кількох крапель в шампунь або бальзам поліпшить стан волосся, які не потребують лікування. Головне не переборщити: 2-3 краплі на 100 мл буде досить, щоб не було алергії.

При посічені кінчики можна зробити маску. Потребують 3 столових ложки масла і 1 чайна ложка іланг-ілангу. Суміш наноситься на шкіру голови і втирається протягом 20 хвилин, потім потрібно укутати волосся в пакет і рушник. Через 20 хвилин маска змивається. Засіб вирішує проблему розшарування кінчиків і зміцнює волосся.

Щоб зволожити сухе волосся варто використовувати стакан м'якоті авокадо, 2 краплі олії ромашки і 3 краплі олії іланг-ілангу. Через півгодини волосся стане блискучим і здоровими.

Для жирного волосся підійде маска з яєчного жовтка, столової ложки олії жожоба, декількох крапель розмарину, берези та іланг-ілангу.

За допомогою маски вдається позбутися від бруду, жиру.

Олія чайного дерева

Це масло застосовувалося ще під час Стародавнього Єгипту, цариця Клеопатра використовувала його для догляду за своїм волоссям. В даний час це ефірне масло є незамінним в боротьбі з недугами. З його допомогою вдається впоратися з лупою, випаданням волосся, нормалізувати роботу сальних залоз.

Регулярне використання фена, прасок, плойок, стайлінгу призводить до виснаження структури волосся, вони починають розшаровуватися, випадати. Взимку постійний холод, носка шапки призводять до того, що волосся росте дуже повільно. Використання масла чайного дерева впорається з описаними вище проблемами за кілька застосувань. Воно надає антисептичну і протизапальну дію, усуває грибкові захворювання, стимулює волосяні цибулини. Після першого застосування жінки відзначають, що волосся стає більш слухняним і м'якими. Місяць регулярних використань збільшує кількість волосся і усуває лупу.

Але потрібно бути дуже обережними, адже забороняється використовувати масло чайного дерева в чистому вигляді. Досить легко можна отримати опіки і алергію. Оптимальним варіантом є змішування його з іншими маслами або додавання в маски.

Хорошим рішенням стане додавання декількох крапель олії в шампунь або бальзам для забезпечення додаткового догляду і захисту волосся.

Найпростіший рецепт включає реп'яхову, оливкова або мигдальне масло, масло чайного дерева, взятих в пропорціях 2: 1. Склад розігрівається в долонях, наноситься на шкіру і по всій довжині волосся. Потрібно замотати волосся в поліетилен і рушник.

Маску потрібно тримати на волоссі не більш години. Якщо додати в неї дві краплі олії лаванди, розмарину, бергамоту, то вдасться позбутися від лупи.

Для живлення шкіри голови потрібно змішати два яєчних жовтки, чайну ложку реп'яхової олії і кілька крапель олії чайного дерева. Голову потрібно помасажувати протягом 15 хвилин і потримати на волоссі півгодини, після чого змити. Ослаблені волосся після фарбування перетворяться.

Виходить чудова маска, якщо змішати дві столові ложки меду, п'ять крапель олії чайного дерева і м'якоть авокадо. Подібна маса зволожує волосся, розгладжує і додає блиску.

розмарин

Розмарин є ще одним рослиною, з якого добувають летку олію. Аромат масла володіє яскраво вираженим трав'яним ароматом і чудово тонізує.

Масло ромазріна бореться з лупою глибоко очищає волосся, тому краще за все воно підходить для жирного волосся. З його допомогою вдається прискорити ріст волосся завдяки прогрівається ефекту, відновити волосся і стимулювати їх зростання.

Варто пам'ятати, що ефірна олія має досить агресивним дією, тому його не рекомендується застосовувати при дуже чутливій шкірі і в період вагітності. Щоб уникнути неприємних відчуттів варто перевірити реакцію організму на ефірне масло на шкірі.

Якщо під час використання масла виникає легке печіння на шкірі голови, то варто почекати три хвилини. Явище вважається нормальним і швидко зникає. Якщо відчуття посиляться, то його потрібно швидко змити.

Для зміцнення жирного волосся і ефективного очищення варто змішати 10 мл олії жожоба, 20 мл олії виноградних кісточок, 2 краплі ефірного масла розмарину, лепехи і краплю олії берези. Суміш наноситься на коріння волосся, масажуються і покривають зверху поліетиленом і рушником. Через годину засіб потрібно змити теплою водою.

Для сухого волосся використовується наступний рецепт: 10 мл олії авокадо, жожоба і макадамії, дві краплі олії розмарину, лепехи, іланг-ілангу і крапля олії берези і ромашки. Такий склад допомагає впоратися з лупою, зволожує шкіру голови, зміцнює і стимулює ріст нового волосся.

Щоб волосся пожвавилися і з'явився блиск потрібно взяти два жовтки, змішати їх з дрібкою солі, 2 краплями олії іланг-ілангу, 1 краплею розмарину, базиліка і чорного перцю. Маса наноситься на півгодини і надає волоссю здоровий блиск, потовщує волосинки, усуває лущення і неприємні відчуття.

Для росту волосся потрібно півсклянки оливкової або мигдального масла, 2 краплі олії гвоздики, сосни і по 4 краплі олії розмарину і кориці. Час дії становить півгодини, після цього потрібно помити голову. Маска посилює ріст волосся, насичує їх вітамінами, закутує кожен волосок в захисну плівку, яка запобігає розшарування.

Ефірна олія троянди

Це найперше ефірне масло в світі, яке було отримано в результаті експериментів алхіміків. В даний час масло знайшло застосування не тільки в парфумерії, але також в косметології.

Для волосся масло троянди буде корисно як відновлюючого кошти, активізує волосяні цибулини, зміцнює і додає блиск. З його допомогою вдається підтримувати водний баланс, підживити сухі кінчики і захистити від ультрафіолету. Засіб швидко загоює рани, дезінфікує шкіру, усуває лупу і посічені кінчики. Це не означає, що розшаровані волосся склеяться, все ж доведеться зістригти розшаровані кінчики. Але в якості профілактичного заходу можна використати цей ефірний масло.

Для усунення лупи і зміцнення коренів волосся потрібно провести місячний курс, під час якого потрібно тричі на тиждень перед миттям волосся втирати масло в корені волосся.

Через місяць використання масок потрібно зробити перерву на 1-2 місяці, щоб волосся не звикли до підживлення.

Щоб волосся швидше росли і були блискучими, варто змішати в рівних пропорціях масло троянди і реп'яхову олію, нанести на вологе волосся і розподілити по всій довжині. Суміш потрібно потримати протягом 40 хвилин і змити. У профілактичних цілях досить одне використання в два тижні. Для лікування потрібно використовувати засіб раз на тиждень.

Посічені кінчики не турбуватимуть, якщо допомогти волоссю спеціальною маскою. Буде потрібно яєчний жовток і кілька крапель трояндової олії. На кінчики волосся варто нанести масло, почекати 10 хвилин, нанести жовток і посидіти півгодини. Маска склеює волосся, зміцнює їх, попереджає розшарування кінчиків.

Масло троянди, точно також як і будь-яка інша, можна додавати в шампунь і бальзам щоб посилити дію. Додавання 3-5 крапель на 100 мл шампуню дозволить домогтися дивного результату: волосся придбають блиск, легкість, шовковистість, будуть легко піддаватися розчісування і будуть швидше рости. Також вдасться впоратися з сухістю і лупою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber