ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Як правильно доглядати за волоссям жирного типу?

Як правильно доглядати за волоссям жирного типу?

Как правильно ухаживать за волосами жирного типа Жирне волосся зустрічаються досить часто. Дана неприємність може переслідувати роками або ж проявитися недавно. Якщо волосся стали жирними біля коріння або по всій довжині, то варто знати, що з цим робити.

Причини жирності волосся

Насамперед потрібно розібратися з причинами, які спричинили за собою жирність шкіри голови.

Варто відзначити, що волосся не можуть бути жирними, так як вони не виділяють сало. Жирне волосся припускають жирну шкіри голови. Волосся стає жирним, коли шкіра голови починає виробляти надмірну кількість себума. Це може бути обумовлено генетичною схильністю. Володарі такого типу волосся протягом усього дорослого життя ретельно вибирають засоби для миття волосся. Але бувають ситуації, коли волосся стає жирним раптово.

Чим обумовлена жирність волосся?

  • Гормональні порушення або збої. Наприклад, проблема жирності шкіри голови часто осягає підлітків і вагітних жінок. Але інші зміни в гормональному фоні також можуть вплинути на стан волосся;
  • Дієти. Достаток жирної їжі в раціоні може позначитися від стану волосся і шкіри голови;
  • Неправильний догляд. Часте миття і використання агресивних шампунів може привести до активному виробленню шкірного сала.

Якщо волосся жирне, то спочатку потрібно спробувати вирішити проблему з косметичної точки зору. Для цього потрібно змінити свій регулярний догляд.

Набір засобів для жирного волосся:

  • М'який зволожуючий шампунь, який розрахований на часте використання і відповідний кондиціонер. Найпоширенішим помилкою є думка, що жирне волосся не потребують зволоженні;
  • Доглядають маски з маслами або рослинними екстрактами;
  • Сухий шампунь. З його допомогою вдається приховати жирність шкіри голови і волосся.

При виборі шампунів і засобів додаткового догляду потрібно вибирати ті, що мають позначку «Для жирного волосся».

Рекомендації для боротьби з жирним волоссям

Правильне харчування

Харчування чинить серйозний вплив на стан волосся. Всі зовнішні прояви пов'язані з процесами, які відбуваються всередині організму.

Щоб позбутися від надмірної жирності волосся потрібно зменшити споживання жирної їжі, а також солодощів, випічки, алкоголю і прянощів. Додати в раціон слід молочні продукти і вівсянку.

Потрібно намагатися їсти якомога більше овочів і фруктів, особливо налягаючи на капусту і буряк.

Вживана їжа повинна бути багата білками і мінералами, оскільки потрібно забезпечити надходження достатньої кількості заліза і вітамінів.

Правильне миття голови

Багато жінок, які страждають від підвищеної жирності волосся, миють голову кожен день. Але краще цього не робити, оскільки часте використання шампунів і миття голови тягне за собою виділення більшої кількості шкірного сала і руйнування захисної плівки.

Якщо волосся швидко забруднюються, то їх слід наносити виключно на корені. Так вдасться позбутися від забруднень, не перевантажуючи при цьому і не травмуючи залишилася довжину волосся.

Можна використовувати іншу техніку миття волосся, наносячи на волосся спінений і злегка розбавлений водою шампунь. Піна розподілитися рівномірно по всій довжині волосся, усуне бруд і жирний блиск, при цьому волосся не травмуються. Шампунь в такому випадку потрібно дуже ретельно змивати.

Не можна терти шкіру голови, шампунь слід наносити легкими масажними рухами.

Заборонено використовувати для миття гарячу воду, оскільки вона стимулює роботу сальних залоз, тому температура води повинна бути оптимальною.

Для миття потрібно намагатися використовувати не надто жорстку воду. Більше підходить фільтрована, кип'ячена або дистильована вода. Для миття жирного волосся краще використовувати злегка підкислену воду, додавши в неї оцет або лимонний сік.

Гарного ефекту вдається домогтися за рахунок ополіскування волосся прохолодною водою. Це закриє лусочки волоса і скоротить виділення жиру.

Правильна сушка і укладання

До процедур слід звертатися в тому випадку, якщо дійсно існує така необхідність. В інших випадках варто вибирати природну сушку, а укладку замінити на хорошу стрижку, якої не потрібно постійно надавати форму.

Якщо не обійтися без застосування фен, то слід використовувати холодне повітря фена, не затримуючись на одній ділянці більше 15 секунд. При цьому фен потрібно тримати на відстані не більше 15 см від шкіри голови.

При виконанні укладання потрібно надавати волоссю обсяг біля коріння. Вони так будуть менше контактувати з шкірою голови, а значить будуть менше засолюють.

правильне розчісування

Правильний догляд за жирною шкірою голови включає також розчісування. Під час даної процедури здійснюється масаж шкіри голови з залученням сальних залоз. Це призводить до посилення роботи і збільшення вироблення шкірного сала. Тому жирне волосся потрібно розчісувати рідше. Не потрібно використовувати гребінці з частими і тонкими зубцями, якщо нехай вони будуть гладкими і закругленими.

Поради, які стануть в нагоді в догляді за волоссям

  • Мити голову краще не на ніч, а вранці. Активна вироблення себума припадає на нічні години. Тому варто спробувати мити голову вранці або до обіду. Зміна режиму допоможе на тривалий час зберегти волосся свіжими і чистими;
  • Правильний вибір і використання засобів для догляду. Варто відмовитися від застосування кремоподібних текстур і віддати перевагу більш легким. Кондиціонер наноситься виключно на кінчики і довжину волосся, відступаючи від коріння на 10 см. Для змивання таких коштів потрібно більше часу. Якщо бальзам залишиться на волоссі, то вони стануть липкими і будуть швидко бруднитися. Тому в деяких випадках рекомендується наносити кондиціонер до застосування шампуню;
  • Волосся слід промивати двічі. Щоб волосся не ставали брудними дуже швидко, то їх слід двічі промивати шампунем. Під час першого нанесення шампунь змиває бруд з волосся і очищає їх. Під час другого нанесення він набагато ефективніше впливає на шкіру голови і волосся. Так складу засобу проявить себе з максимальною силою;
  • Наносити менше шампуню. Багато хто звик наносити велику кількість шампуню. В результаті засіб розподіляється нерівномірно. Його слід нанести невелику кількість в долоню, спінити з водою і тільки потім нанести на шкіру голови. Для миття довгого волосся достатньо двох чайних ложок шампуню, а для коротких - кількох крапель;
  • Не торкатися руками волосся. Не варто постійно торкатися руками волосся, адже це сприятиме їх швидкому забрудненню. На кінчиках пальців є жир, який при контакті з волоссям переходить на них;
  • Потрібно регулярно мити гребінець. На гребінці накопичується бруд, залишки засобів для укладки, пил і волосся. Під час чергового розчісування все це залишається на волоссі, що призводить до їх забруднення. Тому потрібно взяти за правило очищати гребінець і проводити їй водні процедури хоча б раз на тиждень;
  • Застосовувати соляної скраб для шкіри голови. З його допомогою вдається позбутися від ороговілих частинок зі шкіри голови і нормалізувати роботу сальних залоз. Буде потрібно чверть столової ложки солі, столова ложка вівсяних пластівців і невелика кількість води. Компоненти змішуються і наносяться у вигляді пасти на вологу шкіру голови, після чого ретельно масажуються. Процедуру потрібно повторювати раз в 7-14 днів. Подібне скрабірованіе допоможе дихати шкірі голови;
  • Дитяча присипка замість сухого шампуню. Багато дівчат вже встигли оцінити переваги сухого шампуню. Але такий засіб можна приготувати самостійно. Досить мати в своєму шафці дитячу присипку. Вона допоможе позбутися від жиру з волосся і додасть їм об'єм. Для темного волосся варто наносити невелику кількість бронзаторами на корені. Мити волосся слід в день використання коштів;
  • Вибір графіка миття голови виходячи з клімату. Кліматичні умови є досить серйозним фактором, який впливає на стан волосся і організму. Щоденне миття волосся допускається у вологому кліматі. У жаркому кліматі волосся також швидше забруднюються, оскільки посилюється робота сальних залоз. Тому виникає необхідність в частому митті. Оптимальним інтервалом вважається 2-4 дня. Також має значення сезонність. Взимку волосся брудняться набагато рідше, а влітку - частіше.

Маски для жирного волосся

  • Часникова маска. За півгодини до миття потрібно втерти в шкіру голови суміш з чайної ложки меду, подрібненого зубчики часнику, чайної ложки столетника, одного жовтка і чайної ложки соку лимона;
  • Медова маска. Необхідно розтерти два жовтки з двома столовими ложками меду. Отриману суміш потрібно втерти в коріння волосся, масажуючи шкіру голови. Таку маску рекомендується виконувати ввечері перед сном, а вранці мити голову;
  • Трав'яна. Свіже листя м'яти, кульбаби слід розтерти і нанести на шкіру голови. Волосся слід попередньо вимити і через 1-2 години сполоснути;
  • Молочна. Перед миттям на волосся рекомендується нанести кефір або кисле молоко. Через 15-20 хвилин голову потрібно помити.

ополіскувачі

  • Відвар польового хвоща. Потрібно взяти три столові ложки хвоща і залити їх 1 л окропу і потримати на повільному вогні ще 10 хвилин. Засіб настоюється протягом 15-20 хвилин, після чого проціджують;
  • Відвар з хмелю. Береться три столових ложки шишок хмелю, після чого їх заливають 1 л окропу і тримають на повільному вогні 10 хвилин. Після цього засіб настоюється і проціджують.

Лупа - це не вирок. Регулярний догляд і грамотна профілактика допоможуть впоратися з цією недугою, і повернуть блиск, силу і красу волоссю.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!

Товари згадані в статті
В наявності
під замовлення
Передзамовлення
арт. VM_2005+834_ik
Безкоштовна доставка Під замовлення. Колір шкірозамінника і кераміка на вибір....
Від 18 900 грн.
Детальніше Вибрати
В наявності
під замовлення
Передзамовлення
арт. VM_859_pp
Безкоштовна доставка. Точна копія AYALA. Під замовлення. Широка колірна гамма....
Від 8 694 грн.
Детальніше Вибрати
Немає в наявності
Передзамовлення
арт.
каркас з металу; 4 висувних пластикових ящика; 2 навісні панелі...
1 500 грн.
Детальніше Вибрати
В наявності
під замовлення
Передзамовлення
арт. VM_724
розміри: висота - 200 см; ширина - 75 см; глибина...
5 670 грн.
Детальніше Вибрати
Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber