ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Як запобігти випадання волосся і повернути їм красу?

Как предотвратить выпадение волос и вернуть им красоту Дерматологи стверджують, що волосся є частиною організму людини. Після того, як вони виросли зі шкіри голови, практично ніщо не допоможе вплинути на їх зовнішній вигляд, хоча вітаміни здатні проникати в рідкого волосся і покращують їх якість. Збалансована дієта з достатньою кількістю поживних речовин, особливо білків, сприяє появі здорових і густого волосся.

Що впливає на здоров'я і густоту волосся?

Щоб волосся росли густими і здоровими лікарі рекомендують вживати менше тваринного жиру, цукру, солі, додати в свій раціон свіжі фрукти, овочі, зелень, цілісно зерновий хліб. У добу потрібно випивати не менше 8 склянок води.

Стан волосся прямо пов'язане з харчуванням. Тому дуже важливо стежити за своїм раціоном.

Численні дослідження показують, що при дотриманні тієї або іншої дієти практично неможливо отримати в повному обсязі всі необхідні речовини. Фахівці вважають, що дієти повинні супроводжуватися прийомом полівітамінів і мінеральних добавок.

Причини випадіння волосся

Брак цинку, заліза, селену і біотину призводить до випадання волосся. Пацієнти, які зіткнулися з випаданням волосся, зіткнулися з нестачею саме цих речовин.

Заповнення нестачі поживних речовин дозволяє зупинити випадання волосся.

Вживання водопровідної води може призвести до випадання волосся. Підвищений вміст міді в питній воді і продуктах харчування негативно позначається на стані організму. Слід купувати фільтровану або мінеральну воду. Так вдасться позбутися від надлишку міді і цинку, які у великих кількостях завдають шкоди здоров'ю.

Стрес є одним з найлютіших ворогів людини. Він призводить до нестачі вітамінів групи В, що ставати причиною випадання волосся. Прийом оральних контрацептивів знижує рівень вітамінів групи В в організмі. Дерматологи стверджують, що випадіння волосся, викликане прийомом таблеток можна запобігти, приймаючи вітамін В.

На думку фахівців, посилене випадіння волосся у жінок пов'язано саме зі стресом. Фізичні вправи усувають напруга, нормалізують кровообіг в організмі, включаючи шкіру голови. Допоможе також проведення масажу плечей і шиї. Так вдається відновити нормальний кровообіг, усунути м'язову напругу. Медитація і йога допомагають позбутися від стресу.

При виникненні стресової ситуації лікарі радять знайти спосіб зняти напругу. При цьому не варто звертатися до алкоголю, паління, адже це погіршить ситуацію. Допомагає досягти зі стресом спорт, він покращує циркуляцію крові.

Волоссю, навіть випадає, потрібно забезпечити ретельний догляд. Якісний догляд знижує випадання і покращує зовнішній вигляд волосся.

Волосся потрібно розгладжувати і розчісувати. Потрібно забезпечити щадний догляд шкірі голови і волоссю. Рекомендується використовувати гребені з рідкими зубами і щітки з м'якою щетиною.

Не варто вдаватися до частого розчісування, адже через це може початися випадання волосся. Раніше вважалося, що по волоссю потрібно пройтися 100 раз. Ця порада була актуальний раніше, але не зараз. Таким способом віддалялася бруд з волосся і шкіри голови.

Правила миття волосся

Пройшли часи, коли люди використовували для миття волосся шампуні з соків рослин. Наприклад, американські індіанці застосовували сік пальмової лілії. Африканці захищали своє волосся від бруду і комах, змащуючи голови маслом, втираючи вапно, і обробляли коров'ячої сечею. У сучасному світі такі способи вважаються варварськими, адже існує досить багато засобів для миття волосся.

Часте миття волосся м'яким шампунем не приносить шкоди волоссю. Щоб уникнути пошкодження шкіри голови потрібно втирати шампунь м'якими рухами подушечками пальців. Часте миття робить волосся пишними, пружними і створює видимість густоти.

Потрібно вибирати шампунь, який відповідає типу волосся і шкіри голови.

Багато експертів сходяться на думці, що часте миття стимулює ріст волосся. Під час миття голови змивається жир з її поверхні, який містить високий рівень тестостерону. При його проникненні в шкіру він здатний діяти на фолікули.

Після миття не потрібно відразу намагатися насухо витерти волосся, їх потрібно промокнути рушником. Мокре волосся найбільше схильні до ламкості і пошкоджень.

Довге волосся слід розчісувати від кінчиків, поступово піднімаючись до верхівки голови. Так вдасться уникнути пошкоджень.

Багато хто використовує для сушки волосся фен. Але така процедура робить волосся слабкими, тонкими і може спровокувати випадання волосся.

Масаж шкіри голови дозволяє стимулювати зростання. Зміцнюється шкіра голови, поліпшується кровообіг і харчування фолікул.

Під час миття голови потрібно масажувати шкіру голови пальцями. Так вдасться видалити надмірний жир, бруд з волосся.

Рекомендації при випаданні волосся:

  • Не потрібно розчісувати мокре волосся. Необхідно почекати 15-20 хвилин, щоб шкіра голови і волосся підсохли. Під час розчісування мокре волосся набагато швидше і охочіше випадають. Вологе волосся більш чутливі до пошкоджень;
  • Щотижня слід мити з милом або шампунем гребінець, адже на ній накопичується бруд, частинки відмерлої шкіри, шкірне сало. Для мікробів - це сприятливе середовище, яка викликає випадання волосся;
  • Регулярний масаж шкіри голови стимулює приплив крові, сприяє зростанню і зменшення втрати волосся;
  • Потрібно намагатися скоротити термічний вплив на волосся;
  • Використовувати прохолодну або теплу воду для миття волосся;
  • В якості профілактики слід використовувати домашні маски, приготовані з натуральних компонентів;
  • Зменшити споживання кофеїну. Він призводить до виснаження природних запасів і поживних речовин, в яких потребують волосся. Потрібно утриматися від вживання кави і чаю після прийому їжі, адже виробляється танін, що знижує здатність засвоєння заліза.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber