Багато в холодну пору року намагаються обійтися без шапки, адже вона псує зачіску і укладання. Волосся приминаються і перестають тримати обсяг.
Велика частина ранкового марафету приділяється волоссю, а точніше створення зачіски, адже чисті і укладене волосся є запорукою вдалого образу і акуратного зовнішнього вигляду. Але з приходом холоду, ретельно укладене волосся зустрічаються з головним ворогом - шапкою, яка, незважаючи на те, що рятує від вітру і холоду, псує зовнішній вигляд. Як би це не було прикро, відмовитися від головного убору загрожує негативними наслідками. Перемерзання також шкодить волоссю - вони стають тьмяними, ламкими, починають розшаровуватися.
Як зберегти зачіску під шапкою? Далі ми запропонуємо найбільш практичні варіанти вирішення даної проблеми.
Щоб волосся не м'яли
Головна проблема зимової зачіски - це ісчезнованіе обсягу, після зняття шапки.
Як зберегти укладку?
Варто виключити з гардероба надмірно тісні і вузькі шапки. Це виглядає не дуже естетично, так як верхній одяг робить плечі і тіло об'ємними, а обтягує шапка на їх фоні виглядає безглуздо. Вузький головний прилад мне, волосся і знищує обсяг.
Альтернативою ставати капюшон. Він може бути на куртці, дублянці, шубі, пальто. Неодмінно він повинен бути широким. Це буде дивитися естетично, жіночно і не буде шкодити укладанні. Також він зможе захистити не тільки голову, але і шию від вітру і холоду. Якщо ви не можете примиритися з капюшоном, то варто спробувати палантин, шаль або інший не надто щільний убір. Бере теж приминає зачіску.
Варто віддавати перевагу шапок, шарфів, накидок з натуральних тканин. Вони не електризується, волосся не стає дибки, які не пушаться.
Процедури по реанімації укладання
Восени і взимку укладання доводиться виконувати двічі на день. Перший раз - вдома перед виходом з дому, а другий раз - на роботі, коли під шапкою вся краса виявилася зіпсованою. Звичайно, було б непогано скоротити процедуру до одного разу. Але що робити, якщо доведеться зняти шапку в магазині або транспорті, що не налякавши при цьому оточуючих? До того ж навряд чи вдасться тримати праску і плойку постійно під рукою. Як же тоді зберегти зачіску? Далі буде запропоновано кілька рекомендацій по догляду за волоссям будинку і на роботі. Головним правилом розкішної зачіски є неспішність у діях.
1. Не потрібно надягати шапку на недостатньо добре висушені волосся. Не варто поспішати використовувати кошти для укладання перш, ніж голова повністю не висохне. Допущені тут огріхи неможливо буде виправити до наступного миття голови. До того ж вологе волосся, які засунули під шапку, приймають невигадливу форму і міцно її зберігають. Причому практично відсутня надія на відновлення.
2. Не варто зловживати використанням лаків і мусів. Вдома краще обмежитися звичайною укладанням з використанням фена. Коли шапка приминає волосся, на які нанесені кошти для стайлінгу. Ці кошти фіксують обсяг, а точніше його відсутність. А ось завдяки фену ви точно вийдете з дому з сухою головою і не підхопите застуду.
3. Коли ви прийдете на роботу або в будь-яке інше місце, де потрібно зняти шапку, варто нанести незначну кількість мусу на корені і збити їх руками, відновивши тим самим обсяг. Найлегше це зробити з коротким волоссям, які досить наїжачити руками. Якщо у вас є чубчик, то варто приділити їй якомога більше уваги. Її необхідно начесать гребінцем, скропити лаком, адже це найбільш помітний елемент зачіски.
4. Не варто нехтувати застосуванням антистатичних засобів. Спреї слід наносити, виходячи з дому і під час відновлення зачіски. Як тільки ви зняли шапку і побачили, що волосся стали пушітся, варто нанести незначну кількість кошти. Не варто приступати до відновлення укладки відразу ж після зняття головного убору необхідно дочекатися, поки статичну електрику піде з волосся, адже розчісування лише ще більше їх розпушити.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!