Кудрі, локони знову повернулися в моду! І це не дивно, адже з такою зачіскою дівчини виглядають більш привабливо, сексуально і молодше. Щоб зробити завивку, існує багато різних методів. Нижче обговоримо найвідоміші і прості способи:
1. Плетіння кіс. Для початку потрібно злегка окропити волосся хімією для укладання, після чого заплести не надто щільні і тугі кіски, кількість кіс невизначений. Далі можна лягати відпочивати на ніч. Вранці коси потрібно акуратно розпустити і розчесатися гребінцем з тонкими зубами.
2. Бігуді класичні. Використовуючи дані бігуді, можна зробити локони різних розмірів. Зовнішнім виглядом схожі на коклюшки + гумки. Радять крутити пасма на бігуді різного діаметру. В такому випадку завивка волосся з пасмами різного діаметру зберегтися на довше, і вид буде цікавіше, а не просто «однакові, монотонні кучерики». Пам'ятайте про застосування засобу для укладання - гель або спрей (спрей - варіант більш зручний і відповідний).
3. Папільйотки. У продажу можна знайти набори тонких і довгих паличок з поролону, всередині яких дріт. З їх допомогою можна накрутити викликають (зухвалі) кучері. Локони збризніть спреєм для укладки, і вологі пасма накручуйте на ці аксесуари, переплітаючи кінчики волосся, і зафіксуйте їх. Дочекайтеся, коли волосся висохне, і розберіть кучері руками, не розчісуйте, використовуйте поверху лак для фіксації. Цікаво: у наших бабусь для цього йшли в хід довгі стрічки, вони переплітали між ними волосся, і кінчики зав'язували.
4. Бігуді з липучкою. Найкраще використовувати на волоссі середньої довжини. Волосся потрібно накрутити на бігуді, мають липке покриття, після чого підсушити їх феном. Як висохнуть, можна знімати бігуді. Пасма укладіть, що не розчісуйте, зробіть фіксацію зачіски лаком.
5. Термо бігуді. Являють собою невеликі пластикові оболонки у вигляді циліндра, всередині них знаходяться пластикові фіксатори. Це, мабуть, одні з перших видів бігуді. Кладете їх на підставці в воду, що кипить (можна і без підставки), хвилин 10 тримайте в киплячій воді, після чого акуратно дістаєте бігуді і крутите на них (на оболонку у вигляді циліндра) чисті і сухі локони. Закріплюєте локони фіксатором. Ходити з термобігуді півгодини. Потім зняти їх і зробити зачіску (укладання).
6. Праску, термощіпци. Термощіпци, є, напевно, у більшості будинку. Даний предмет дуже старий і широко відомий. Для того, щоб локони вийшли більш структурними, потрібно накручувати пасмо товстіший. До речі, за допомогою прасування для випрямлення волосся можна теж зробити такі локони, як би дивно це не звучало. Однозначно, використовуючи плойку, вид у волосся буде більш акуратний. Цими приладами ні в якому разі не користуйтеся кожен день: волосся ламаються, палятся, псуються і не піддаються укладанню.
7. Фен, насадка «центрифуга» . Існує фен, який дуже зручний і практичний при бажанні зробити завивку на довгому волоссі. Даний фен мало популярний, так як модель екзотична і мало кому відома. Локон закручується в тугий джгут від напору гарячого повітря. Зробивши зачіску таким шляхом, вам залишиться тільки розібрати волосся, не розчісуючи їх і лаком зафіксувати.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!