Коли відзначаються якісь недоліки зовнішності люди, волею-неволею звертаються до косметології. Існує велика кількість процедур, тому вибір ускладнюється. Є дві ефективні методики: плазмотерапія і мезотерапія, яку вважати за краще, щоб поліпшити стан волосся? Щоб зробити правильний вибір потрібно знати особливості і нюанси обох з них.
Плазмоліфтінг і мезотерапія є косметологічними процедурами, які засновані на введенні біологічно активних речовин в шкіру. Принципова відмінність полягає в складі вводяться препаратів.
Для мезотерапії використовуються готові мезококтейль, концентрати і монопрепарати, призначені для вирішення конкретної проблеми.
Під час плазмоліфтінга препарат готується на основі венозної крові клієнта. Завдяки використанню центрифуги виходить збагачена тромбоцитами плазма гелевою консистенції. При проникненні під шкіру тромбоцити виділяють білки, які в свою чергу стимулюють клітинний поділ.
Відмінності процедур полягають в механізмі дії. Плазмоліфтінг впливає на процес ділення клітин. Під час мезотерапії в тканини надходять вітаміни, мінерали та інші активні речовини.
Обидві процедури можуть доповнювати один одного, що дозволяє домогтися максимального ефекту від терапії.
Далі детально будуть розглянуті особливості кожної процедури.
плазмоліфтінг
Плазмоліфтінг є високоефективної процедурою. Вона ефективно при рясному випаданні волосся і повному облисінні. Нещодавно розроблена технологія дозволяє оздоровити шкіру голови за рахунок використання власної плазми хворого. Ефект від застосування процедури стає помітний після першого застосування. Проходження курсу відновлює структуру волосся і покращує ріст. Істотне поліпшення відзначається через три дні після першого сеансу. Одиничне виконання процедури дозволяє відрегулювати функціонування сальних залоз, усунути лупа, робить волосся здоровими і сильними.
Переваги плазмоліфтінга:
- Натуральність. У шкіру вводять плазму пацієнта, яка не містить сторонніх добавок і елементів. Методика повністю заснована на природних процесах в людському організмі;
- Гіпоалергенність. Дуже низький ризик розвитку алергічної реакції;
- Безпека. Для виконання процедури потрібно не більше 20-100 мл крові, що не впливає на роботу внутрішніх органів і не представляє небезпеки;
- Тривалість ефекту. Результати плазмоліфтінга зберігаються роками.
Показання та протипоказання
Плазмоліфтінг голови виконується при вікових проблемах для поліпшення стану шкіри, усунення лупи, сухості і лущення. Процедура допомагає при запаленні сальних залоз, випаданні волосся, лупи.
Процедура не позбавлена протипоказань. Методика запобігає випаданню волосся, але не може використовуватися пацієнтами з аутоімунні захворювання, ВІЛ. Серед інших протипоказань процедури - вірусний гепатит, проблеми зі згортанням крові, злоякісні пухлини, інфекційні захворювання, хронічні проблеми з органами, опущення тканин, психічні відхилення. Процедура заборонена також в період вагітності і лактації.
Запобіжні заходи і рекомендації по догляду
Для забезпечення максимального ефекту від процедури варто дотримуватися таких правил:
- За добу до процедури необхідно відмовитися від прийому алкогольних напоїв;
- За день до процедури не варто приймати гепарин, аспірин та інші антикоагулянти;
- Відмовитися від будь-яких інших процедур.
Після сеансу варто утриматися від миття голови 12 годин. Ще 2-3 дня не рекомендується відвідувати сауну і басейн, відвідувати перукаря. Додатковий догляд включає прийом вітамінів для волосся і виконання масок.
Особливості
Плазмоліфтінг волосся може виконуватися після збору ряду аналізів і проходження обстежень. Потрібно зробити забір крові близько 100 мл. Кров поміщається в пробірку з особливим антикоагулянтами, а потім - в центрифугу. Далі кров очищається від еритроцитів і лейкоцитів. Чисту кров готують до ін'єкції і після підготовки вводять в проблемні ділянки шкіри голови. Вводиться плазма відразу після приготування, адже тривале очікування може призводити до її згортання. Сеанс займає 15-30 хвилин, яких достатньо для швидкого виконання неглибоких уколів. У більшості випадків процедура не призводить до виникнення неприємних відчуттів, але деякі пацієнти скаржаться на незначні больові відчуття. У місцях уколів на шкірі можуть бути припухлості і почервоніння, які зникають через час самі по собі.
Практично відсутні обмеження після процедури. Рекомендується кілька днів не мити голову, уникати попадання сонця, будь-які інші обмеження відсутні.
Більшість косметичних препаратів не здатні проникнути в шари шкіри, які забезпечуються в ході виконання плазмоліфтінга. Велика концентрація тромбоцитів сприяє інтенсивної стимуляції підшкірних відновних процесів, клітини виробляють колаген, еластин і гіалуронову кислоту. Уколи плазми в шкіру дозволяють поліпшити стан волосся, роблять їх більш здоровими, усувають сальність.
Під дією плазмоліфтінга активізуються сплячі фолікули.
мезотерапія
Це сучасна методика по догляду за волоссям. Незважаючи на те, що процедура з'явилася порівняно недавно, вона встигла здобути популярність. З її допомогою вдається поліпшити стан волосся і шкіри голови. Ефект досягається завдяки тому, що під шкіру вводяться спеціальні розчини і поживні коктейлі. Після курсу процедур стан волосся істотно поліпшується.
Вибір коктейлів здійснюється в індивідуальному порядку. Склад вибирається залежно від віку клієнта, статі і проблеми.
Всі коктейлі, які використовуються для процедури можна розділити на дві групи: швидкої дії і тривалого. Після застосування перших ефект помітний практично відразу, але тримається менше, а при тривалому - швидко наростає.
Розрізняють два види мезотерапії:
- Алопатична. Методика дозволяє добитися швидких результатів, але при цьому призводить до виникнення алергії у вигляді свербежу та почервоніння;
- Гомеопатична. Розрахована на тривалий вплив і не настільки небезпечна для організму.
Мезотерапія не рахується хірургічною процедурою, а ін'єкційної при якій активні речовини вводяться під шкіру волосистої частини голови на 1-2 мм.
Завдяки введеному речовини стимулюється робота залоз, які відповідають за здоровий стан дерми. Після процедури волосся стає красивими, сильними, блискучими, пружними і здоровими.
Мезотерапія вважається універсальною процедурою, яка ефективно справляється з безліччю проблем.
Показання та протипоказання
Якщо волосся стало тьмяним, ламким, випадають, то це привід для занепокоєння. Якщо своєчасно не почати лікування, то є ризик розвитку алопеції. При зверненні до лікаря-трихолог може призначатися курс мезотерапії. Показання виконання процедури:
- Підвищена ламкість і сухість волосся;
- Масове випадання волосся на тлі гормонального дисбалансу;
- Сильне облисіння;
- Стригучий лишай;
- Зовнішнє пошкодження волосся;
- Порушення росту після тривалої дієти, прийому препаратів;
- Наслідки вагітності і пологів;
- Лупа і себорея;
- Сивина, яка з'явилася завчасно.
Незважаючи на те, що мезотерапія вважається безпечною процедурою, далеко не всі можуть її використовувати. Для запобігання розвитку негативних наслідків варто ознайомитися з протипоказаннями:
- Різке зниження захисних сил організму;
- Період вагітності і лактації;
- Захворювання крові;
- пухлини;
- Прийом препаратів, що змінюють склад крові;
- Період менструації;
- Грибок, запальна висип;
- Психічні розлади;
- Порушення в роботі ендокринної системи;
- алергія;
- Жовчнокам'яна хвороба.
Переваги та недоліки мезотерапії
Мезотерапія, як і інші косметичні процедури, володіє перевагами і недоліками. Користь і шкода визначається тим, наскільки вона правильно виконана.
переваги:
- Мезотерапія шкіри голови виконується на місцевому рівні, тому компоненти поживного кошти не проникають в кров;
- Маніпуляції виконуються мікроскопічними папулами;
- Приготований живильний коктейль прямо впливає на проблемні зони;
- Швидкий ефект і безпеку проведення.
недоліки:
- Почервоніння і болючість шкіри;
- Дрібні крововиливи при глибокому проколюванні шкіри;
- алергія;
- Можливість шкірного некрозу і анафілактичного шоку.
Ін'єкції виконуються на глибину 3 мм з проміжком 1,5 см. Під час проведення процедури використовуються тонкі голки.
При підвищеній чутливості шкіри її можна обробити знеболюючим кремом.
Обмеження після процедури:
- Перші 2-3 дні забороняється мити голову;
- Не можна відвідувати сауну, басейн, солярій. Повинно пройти 3-4 дня.
кількість сеансів
Повне відновлення помітно через півроку після проведення процедури. Щоб домогтися перших видимих результатів, потрібно виконати, щонайменше, 4 сеансу. Всього курс включає 10-12 сеансів.
Тривалість закріплює і підтримує курсу визначає лікар виходячи зі стану шкіри голови.
різниця процедур
Відмінність процедур полягає в діючій речовині, яке використовується для усунення проблем тьмяних, ламких і пошкодженого волосся. Плазмоліфтінг вважається більш ефективною методикою, тому коштує набагато дорожче.
Після першої процедури Плазмоліфтінг спостерігається відчутний ефект. Для закріплення потрібно 2-5 сеансів, тим самим продовживши ефект до 18-24 місяців. Для досягнення видимих результатів потрібно мінімум три сеанси мезотерапії. Результат зберегтися 6-12 місяців.
Імовірність виникнення негативних реакцій після плазмоліфтінга набагато нижче, адже використовується рідне речовина. Алергічні та інші реакції не відзначаються. Єдиним негативним моментом є легкий набряк, болючість і почервоніння.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!