Деякі є особливо щасливими і від природи їм дістаються розкішне волосся. У більшості жінок під впливом несприятливих екологічних факторів, стресів, негативного впливу сушіння феном і інших неприємних факторів виникають проблеми з волоссям. З ними потрібно і можна боротися. Важливим елементом правильного догляду за волоссям є маски для волосся. У цій статті можна дізнатися про те, яким вони бувають, як правильно їх вибирати, а також що потрібно для того, щоб відростити розкішну шевелюру.
Маски для волосся застосовуються виходячи зі стану волосся. У профілактичних цілях вони можуть виконуватися раз на місяць. Для того, щоб вилікувати волосся рекомендується виконувати маски для волосся 2-3 рази на тиждень. Склад масок варто періодично міняти.
Типи масок для волосся
зволожуючі
У них міститься вітамінний комплекс, який робить волосся здоровими і живими, надає локонам блиск і сяйво. Маска наноситься на кілька хвилин перед миттям. Також в таких масках може бути присутнім гіалуронова або гліколева кислота, сорбіт, хітозан і сечовина. Всі ці компоненти допоможуть сухим волоссям, адже вони утримують вологу в волосині і заспокоюють сверблячу голову.
живильні
У їх складі присутні вітаміни, протеїни і екстракти рослин. Вони наносяться після миття волосся. Такі маски можна часто використовувати, адже це негативно позначиться на стані волосся.
Відновлюючі
Вони містить вітаміни В5 і Е, рослинні екстракти та протеїни. Вони надають волоссю здоровий вигляд.
зміцнюють
Діють на структуру волосся, роблячи їх м'якими і слухняними.
реконструює маска
В її складі присутні жиророзчинні вітаміни А і Е, пантенол, креатини рослинного і тваринного походження. Такий засіб відмінно підходить для догляду за сухими, ламкими, знебарвлені волоссям, а також тими, що зазнали впливу сонця, вітру, фарбування, морської води. Маска дозволяє впоратися з дією хімічних компонентів, ультрафіолету, хлорованої або солоної води, адже в її рецептурою присутні речовини, які відновлюють білкову основу волоса. Після маски мертвий волосся буквально оживає.
Маска-пілінг
В її складі є глина, морська грязь, сіль та інші отшелушивающие компоненти. Вона очищає пори волосяної частини голови, усуває надлишки шкірного сала, що дозволяє дихати волосяної цибулини і запобігає випаданню волосся.
Маска для блиску
У ній містяться похідні силікону, вітаміни і кератину. Після використання такої маски, розшарується кінчики як би склеюються, а розпатлані лусочки пригладжують.
Як вибрати маску?
Щоб правильно підібрати маску слід спочатку визначити свій тип волосся. Вони діляться на сухі, жирні і нормальні. Незважаючи на те, що зараз досить багато виробників косметики, які випускають найрізноманітніші маски, перевірені народні рецепти краси не менш дієві і ефективні. Вони ні скільки не поступаються імпортним аналогам.
Жирне волосся характеризуються активною виробленням шкірного сала. Вони досить швидко забруднюються, від чого виглядають дуже брудними і їх часто доводиться мити. Досить часто ця особливість закладена генетично і змінити це, на жаль, не вийде.
Для жирного волосся досить часто використовуються наступні рецепти краси:
- Хлібна маска. Вона чудово живить волосся і шкіру голови.
- Трав'яна маска. Трави позяолют зміцнити цибулини і підсушують шкіру голови, зменшуючи утворення жирності і сальності.
- Медова маска. Зміцнюється волосяні цибулини і живить волосся по всій довжині.
Сухе волосся на відміну від жирних, навпаки, страждають від нестачі сального секрету. Вони жорсткі, тьмяні, позбавлені блиску, погано піддається укладанню, частенько стирчать в різні боки. Мити їх потрібно раз в 7-10 днів.
Сухе волосся потребують живлять сумішах. Найпопулярніші:
- Бананова маска. Чудово живить волосся.
- Пшенична. Володіє приголомшливою дією. Її рекомендується виконувати курсом в 1 місяць.
Нормальне волосся доставляють своїм власницям найменше клопоту. Вони досить виробляють сального секрету, але при цьому волосся не надмірно жирні. Таке волосся блискучі і невибагливі в догляді. Але потрібно сказати, що зустрічається такий тип волосся вкрай рідко. Прекрасним варіантом маски для догляду за волоссям такого типу є кефір. Можна також використовувати звичайну кисляк. Перед використанням кефір або кисле молоко потрібно підігріти до теплого стану.
Маски для росту волосся
Практично всі представниці прекрасної статі хочуть бути володарками довгого волосся. Відростити волосся - це не проблема. Потрібно всього лише застосувати одну з наступних масок:
1) имбирно-масляна;
2) цибульний-медова;
3) гірчична;
4) перчовая;
5) яєчно-масляна;
6) маска з алое і коньяком;
7) з лимоном, часником і медом;
8) маска з трьох видів олій.
Основні правила використання масок для волосся
Виконувати маски самостійно в домашніх умовах зовсім не складно. Необхідно знати тільки деякі правила:
- Наносити потрібно виключно свіжі маски. Їх не можна зберігати.
- Склад повинен бути однорідним.
- Тримати склад на волоссі потрібно строго відведений час, після чого добре промити водою.
- Важливо застосовувати лише маски, які відповідають вашому типу волосся.
- Не варто змішувати декілька засобів одночасно.
Домогтися здоров'я, краси і доглянутості волосся зовсім не складно. Потрібно лише не лінуватися і прикладати зусилля, періодично забезпечуючи належний догляд.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!