Щоб вони стали предметом захоплення потрібно докласти певних зусиль. У розпорядженні жінок досить багато різних засобів: шампунів, масок, бальзамів, масел і кондиціонерів. Дівчата дуже люблять експериментувати з образом, вдаючись до фарбування. Незважаючи на те, що в салонах краси пропонується послуга з фарбування волосся, все ж багато жінок вважають за краще виконувати процедуру будинку. Салонне фарбування дозволяє попередити сухість, ламкість, нерівномірний розподіл кольору.
Всі фарби для волосся діляться на три великі групи:
- фізичні;
- хімічні;
- натуральні.
фізичні
До них належать всі види тоніків, що забарвлюють бальзамів, шампунів і пінок. Вони не здатні проникати в глибокі шари волосся. Фізичні барвники обволікають волосся тонкою оболонкою, забезпечуючи насичений і яскравий відтінок. Такі барвники не відрізняються стійкістю, тому вимагають постійного використання.
хімічні
Це найпопулярніші і продаються типи фарб. Вони забезпечують високу стійкість, мають багату палітру відтінків, надають можливість кардинально змінити колір волосся. За рахунок компонентів, що входять до складу засобу, пігмент проникає глибоко в волосся. Цим обумовлений тривалий ефект від фарбування. Залежно то змісту перекису водню і аміаку в складі фарби діляться на перманентні і полуперманентние.
натуральні
Фарби виконані з натуральних компонентів і екстрактів рослин. До них відноситься ромашка, цибулиння, лопух, хна і басма. Ці барвники цінуються завдяки відсутності хімічних компонентів. Головний недолік полягає в складності передбачення результату.
Найпопулярніші натуральні барвники - це хна і басма. Хна - це порошок, що виготовляється з листя рослини лавсаном. Басму отримують з листя індиго. Остання добре підходить для брюнеток, але її обов'язково використовують разом з хною, щоб не вийшов болотний, зелений відтінок. Хна надає волоссю рудий, червоний, золотистий колір. Її не рекомендується використовувати на дуже світлому волоссі, адже результат може вийти несподіваним.
Після фарбування хною не варто експериментувати з хімічними фарбами, адже колір може мутувати.
Натуральні барвники розраховані на те, щоб підкреслити натуральний колір і зробити його більш насиченим. Для більш кардинальних змін потрібно використовувати інші засоби.
Відмінності фарб за рівнем стійкості
Стійкість фарби визначається за допомогою спеціальної шкали. Значення знаходяться межі 0-3 і вони вказуються на упаковці продукції. Фарба з рівнем стійкості 0 належить до тимчасової. Її можна використовувати, якщо відсутня впевненість в бажанні змінити колір волосся. Такі кошти не дозволяють повністю пофарбувати, але виділяють певні пасма волосся.
Фарби з показником стійкості 1 належать до відтіночним. Вони не мають високої стійкості, але мають щадним дією, адже в їх складі немає перекису і аміаку. Тому їх можна використовувати на пошкоджених і забарвлених волоссі. Засоби відтінків дозволяють освіжити колір, створюють гарні півтони. Змивання відбувається після 8 миття волосся. Такі засоби не здатні впоратися з зафарбовуванням сивини. Змінити відтінок вдасться тільки на два тони.
Фарби зі стійкістю 2 містять в своєму складі перекис водню. Волосся залишаються пофарбованими від одного до трьох місяців. Такі кошти справляються з фарбуванням сивини і освітлюють волосся. Змивання відбувається поступово і рівномірно. У разі перевищення часу фарбування, зазначеного на упаковці колір волосся може відрізнятися від заявленого на упаковці. Фарбування може бути невдалим, якщо волосся попередньо були пофарбовані більш стійкою фарбою.
Найбільш стійкими вважаються фарби з рівнем стійкості 3. Вони повністю забарвлюють сивину і відрізняються широкою гамою кольорів. У їх складі присутні різні ефірні масла, поживні компоненти, що пом'якшують дію аміаку і перекису.
За допомогою таких фарб вдається кардинально змінити колір волосся. Головний недолік полягає в тому, що різниця між пофарбованими і незабарвленими волоссям дуже помітна. Такі фарби протипоказані вагітним і годуючим жінкам. У людей з чутливою шкірі може виникнути алергія.
Як вибрати відтінок фарби?
Палітра фарб для волосся представлена безліччю відтінків. Вони зашифровані у вигляді цифрового коду, зазначеного на упаковках продукції. Це відкриває можливість точно визначити результат. Перша цифра говорити про те, наскільки темний або світлий відтінок входить до складу фарби. Друга цифра - основний відтінок. Третя - додатковий відтінок. Знаючи це вибір фарби не доставить проблем. Але далеко не всі виробники використовують стандартну колірну шкалу. Деякі пропонують свою власну і застосовують буквено-цифрові позначення.
Вибір фарби для перш нефарбованого волосся
Щоб фарба для першого фарбування повинна бути максимально вдало підібрана. Насамперед варто точно визначити свій натуральний колір волосся. Після цього потрібно визначитися з бажаним кольором фарбування. При виборі фарби на 3-4 тони світліше природного, волосся необхідно попередньо освітлити. Висвітлюючи волосся на один тон з'явитися жовтуватий відтінок. Якщо волоссю потрібно додати легкий відтінок без зміни кольору доречно використовувати тоніки, рослинні або аміачні барвники.
Підбір відтінку фарби для фарбованого волосся
Потрібно визначити відтінок волосся на коренях і по всій довжині. Після цього слід визначитися з бажаним кольором. Якщо волосся забарвлюватимуться в темний колір, при цьому коріння світлі, а по всій довжині волосся - темні, то перш за все, фарбуються коріння і тільки потім фарба розподіляється по всій довжині волосся. При темних коріння і світлої залишилася довжині волосся, спочатку фарбують довжину, а потім - коріння. Це забезпечує рівномірне фарбування волосся.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!