ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Народні засоби для догляду за своєю зовнішністю

Народные средства для ухода за своей внешностью Гладка і рівна шкіра, сяючі і шовковисте волосся є символом краси і здоров'я.

Далі будуть запропоновані прості поради для природної і здорової шкіри за допомогою, яких вдасться, гарантовано домогтися позитивних результатів.

Особливості кожного типу шкіри

Перед тим, як починати доглядати за своєю шкірою слід зрозуміти, до якого типу вона належить. Адже різний тип шкіри потребує різного догляду. Таким чином, важливо правильно визначити свій тип шкіри, щоб вибрати відповідні засоби для догляду.

жирний тип

Шкіра такого типу має жирний блиск, схильна до вугрової висипки інших захворювань шкіри. Для шкіри такого типу рекомендується регулярно виконувати маски і парові процедури.

сухий тип

Така шкіра може виглядати тьмяною, вона чуйно реагує на різні зовнішні подразники. Тому суха шкіра потребує зволоження. Це стосується не тільки поверхневого зволоження, але і внутрішнього. Варто пити більше води і використовувати лосьйони для зволоження.

комбінований тип

Шкіра в області навколо очей, щік і рота належить до нормального або сухого типу, а на підборідді, носі і лобі - до жирного. Тому за шкірою такого типу потрібно окремо, тобто, беручи до уваги особливості сухих і жирних областей. На такій шкірі часто використовують мультімаскінг.

нормальний тип

Такий тип шкіри зустрічається вкрай рідко, але його власницям однозначно пощастило, адже він приносить найменше клопоту. Шкіра має природним рум'янцем і бажаною гладкістю. За такою шкірою все одно потрібно правильно доглядати, забезпечуючи їй регулярне зволоження, очищення і тонізація.

Вплив правильного харчування

Правильне харчування - це запорука здорової та гладкої шкіри. Їжа, яку ми приймає дуже впливає на шкіру. Токсини, які накопичилися в організмі, можуть викликати вугри, прищі, запалення, надмірну жирність і т.п. Тому потрібно стежити за якістю споживаної їжі і випивати достатню кількість води. Так вдасться очистити внутрішню систему організму і зволожити шкіру зсередини. У щоденному раціоні харчування повинно бути достатньо багато овочів і фруктів. Краще відмовитися від споживання цукру, смаженої, копченої, гострої їжі, алкогольних напоїв.

сила лимона

Лимон є прекрасним засобом для догляду за шкірою. Він освіжає і покращує зовнішній вигляд шкіри. Свіжовичавлений лимонний сік слід нанести безпосередньо на обличчя і дати йому вбратися протягом 10 хвилин. Після цього потрібно сполоснути обличчя і протерти шкіру шматочком огірка для забезпечення зволоження. Лимон можна змішати з медом перед нанесенням на шкіру. Якщо змішати лимонний сік і цукор, то вийти відмінний скраб.

Куркума

Куркума вважається природним антисептиком. Ця спеція дозволить перетворити шкіру. Куркума, незважаючи на свій яскравий колір, має освітлюючим дією, також вона зменшує запалення, усуває алергію, сприяє загоєнню шрамів, що виникли внаслідок інфекційних та шкірних недуг. З її допомогою вдається вирішити проблему тьмяної шкіри. З куркумою шкіра буде мати здоровий вигляд.

Існує кілька відомих способів застосування куркуми. Потрібно змішати столову ложку куркуми з соком ананаса до отримання пастоподібного стану. Ця пасту можна наносити на шкіру обличчя і шиї. Її наносять на шкіру і чекають застигання. Потім споліскують теплою водою і висушують рушником. Щоб домогтися кращих результатів маску з куркуми слід використовувати тричі на тиждень.

Також для розведення куркуми можна використовувати воду і молоко. Точно також як і в попередньому випадку, потрібно дочекатися, поки маска висохне на шкірі, а потім її змивають теплою водою. При змиванні круговими рухами слід розтерти шкіру, використовуючи маску в якості скрабу.

мед

Мед є чудовим натуральним зволожувачем і володіє антибактеріальними властивостями. З його допомогою вдається зволожити і очистити шкіру від небажаних інфекцій.

Мед може наноситься на шкіру або виступати в якості компонента зволожуючою маски. Маска з медом наноситься на шкірі до висихання, після чого змивається теплою водою. В результаті виконання таких маніпуляцій шкіра стане зволоженою і м'якою. Мед потрібно використовувати кожен день або тричі на тиждень.

Щоб уникнути зайвої липкості меду слід змішати його з двома частинами молока і частиною муки, після чого нанести на шкіру. Засіб сохне близько 20 хвилин, а потім чого змивають теплою водою.

У рівних пропорціях можна змішати соду і мед і нанести на вологу шкіру, втираючи круговими рухами протягом хвилини. Засіб змивається теплою водою, а потім холодною і витерти рушником шкіру. Слід використовувати засіб раз на тиждень.

Догляд за волоссям

Засоби для росту волосся

Народні засоби для росту і зміцнення волосся - це маски, обгортання, лікувальні примочки, ополіскувачі. Їх можна використовувати разом і окремо.

Маску слід виполнять1-2 рази в тиждень. Після неї потрібно обполіскувати волосся трав'яним відваром.

У перервах між масками і миттям слід виконувати трав'яні примочки.

Корисно виконувати масаж з базовими та ефірними маслами, які регулюють водно-ліпідний баланс і попереджають появу лупи. Для поліпшення росту жирного волосся можна використовувати саморобний пілінг з куховарської або морською сіллю. З його допомогою вдається очистити шкіру голови і волосся, усунути надлишок сального секрету і стимулювати сплячі фолікули.

Відвари і настої

Для стимулювання росту корисно готувати настої і відвари з лікарських трав. Для приготування настою потрібно залити дві столові ложки сухого або свіжого сировини двома склянками окропу.

Після цього суміш повинна настоятися в термосі не менш півгодини. Далі склад проціджують і застосовується для ополіскування, масок, примочок і бальзамів.

Відвари потрібно підігріти на водяній бані протягом 5-7 хвилин. Гаряча рідина настоюється під кришкою і проціджують.

Вибір трав в залежності від типу волосся і шкіри голови:

  • Для жирного волосся підходить кропива, листя та бруньки берези, календула, шавлія, розмарин, евкаліпт, полин, кора дуба і верби;
  • Для сухого волосся допоможе аптечна ромашка, мати-й-мачуха, лаванда, липа, деревій.

Маски для волосся

Щоб пробудити волосяні цибулини, стимулювати зростання і попередити ламкість допоможуть різноманітні домашні маски.

Для сухого волосся можуть використовуватися склади з яйцями, медом, ягодами, желатином, фруктами і овочами.

Для зміцнення жирного пасом можуть використовуватися нежирні кисломолочні продукти, збитий яєчний білок, житній хліб, фруктовий оцет, глина, гірчичний порошок. Маски слід виконувати 1-2 рази на тиждень курсом.

Щоб домогтися кращого ефекту слід чергувати склади. Засіб наноситься на 30-40 хвилин і змивається теплою водою з використанням м'якого шампуню.

Для жирного волосся підійде маска з алое. Вона стимулює ріст волосся, оздоровлює шкіру голови, усуває роздратування і загоює порізи. Регулярне використання засобу дозволяє зробити пасма міцними і еластичними. Потрібно 3-4 листків алое помістити в холодильник на 1-2 дня. Після цього продукти потрібно помістити в блендер, віджати сік через марлю і змішати зі столовою ложкою горілки. Після миття волосся засіб втирається в коріння, голову потрібно обмотати рушником на 30-40 хвилин. Змивається маска злегка теплою водою і споліскується трав'яним відваром.

Маска з гірчицею. Вона стимулює зростання нормальних і пересушені волосся. Суміш відновлює волосся, які пошкоджені випрямляння, знебарвлення і фарбування. Потрібно ретельно розтерти яєчний жовток з чайною ложкою сухого гірчичного порошку і чайною ложкою рідкого меду. До складу можна додати п'ять крапель олії розмарину. Засіб розподіляється по волоссю і втирається в коріння.

натуральні ополіскувачі

Домашні ополіскувачі стимулюють волосяні цибулини, відновлює кислотно-лужний баланс, додають волоссю блиск і еластичність. Оптимальний варіант - це подкисленная вода. Вона пригладжує лусочки, додає м'якість волоссю і зберігає свіжість шкіри голови. У прохолодну воду додається кілька крапель натурального яблучного оцту, одну столову ложку лимонного соку і дрібку кристалів лимонної кислоти.

Ополіскувачі з трав дають хороший ефект - волосся стає шовковистим, блискучими, зменшується жирність, вони набувають приємний аромат.

Ополіскувачі допоможуть поліпшити стан волосся при використанні жорсткої хлорованої води, яка провокує підвищену ламкість і розшарування волосся.

Вибір складу залежить від типу шкіри і кольору волосся. Для світловолосих дівчат підходить ополіскувач з відвару ромашки, а для темноволосим - настою з шишок хмелю і міцного чорного чаю.

Для поліпшення стану сухого волосся можна використовувати відвар з липового цвіту. Покращує стан жирного волосся кропива.

Відвар з березового листя підходить для волосся будь-якого типу. Вони нормалізують водно-ліпідний баланс, попереджають лупа, зміцнюють волосся.

Приготувати ополіскувач досить просто, потрібно взяти жменю сировини сухого або свіжого і залити склянкою окропу. Засіб підігрівається на вогні 5-7 хвилин і настоюється протягом півгодини.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber