ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Корисні і шкідливі властивості сульфатів в шампунях

Корисні і шкідливі властивості сульфатів в шампунях

Полезные и вредные свойства сульфатов в шампунях Перший сульфатний шампунь презентувала компанія Procter & Gamble в 1930 році. Незважаючи на те, що пройшло досить багато часу склад шампуню практично не змінився. Сульфатні поверхнево-активні речовини входять до складу шампунів, гелів для душу, пінок для вмивання та багатьох інших засобів по догляду за собою. Їх також можна виявити в складі засобів для прибирання і прання. Популярність і затребуваність цього компонента обумовлена тим, що мінерали сірчаної кислоти при взаємодії з водою починають активно пінитися. А піна, як відомо ефективно і максимально швидко усуває загрязненія.Сульфатние шампуні прекрасно очищають волосся і шкіру голови, залишаючи плівку, в результаті окислення сульфатів. Часте використання сульфатних шампунів призводить до лупи, ламкості волосся і сухості шкіри голови.

Що ж являють собою сульфати?

Сульфати - це солі сірчаної кислоти. Під час взаємодії з водою вони починають окислятся, утворюючи густу піну. Розглянемо найбільш поширені види сульфатів, які входять до складу шампунів:

- Лаурил сульфат (AmmoniumLaurylSulfate, або ALS). Утворює густу піну і при тривалому використанні викликає роздратування шкіри голови;

- Сульфат натрію (SodiumLaurylSulfate, або SLS). В результаті взаємодії з водою утворює стійку піну. Подовжений контакт зі шкірою голови і в концентрації понад 2% призводить до сухості, печіння і лущення;

- Лауретсульфат (Ammonium Laureth Sulfate, ALES) .Це менш подразнюючу речовину ніж два попередніх. Його залишки можуть стати причиною сухості і лущення;

- Cульфат натрію (Sodiummyrethsulfate, SMES). Це ще один різновид сульфату натрію, але менш небезпечна на увазі низької концентрації.

Сульфати активно застосовуються в засобах для миття і очищення, так як це дешевий пенообразующий компонент.

Навіщо потрібні сульфати в шампунях?

Додавання сульфатів в шампуні дозволяє домогтися більш густої консистенції. За рахунок рясного піноутворення, для миття волосся потрібно незначна кількість шампуню. Сульфати ефективно справляються зі змиванням лаків і інших стайлінгу з шампунів, але одночасно з цим вони пошкоджують захисний шар волосини. Тому дуже часто після використання сульфатних шампунів волосся стає менш блискучими, пружними, кінчики починають розшаровуватися, а шкіра голови стає сухою. Постійне використання таких шампунів закінчується утворенням лупи, роздратуванням і випаданням волосся. Без сульфатні шампуні менш шкідливі. Вони не ушкоджують структуру і не порушують ліпідний шар. Компоненти, присутні в складі не призводять до подразнення. Органічні шампуні обходяться досить дорого від 150 грн за баночку. Вони набагато менше піняться, тому витрачається шампунь набагато швидше.

Корисні властивості сульфатів для волосся

Корисні властивості сульфатних шампунів зводяться до економії коштів і самого шампуню. Щоб помити голову потрібно набагато менше кошти, тому купувати його припадати не так часто. До того, що термін придатності його набагато більше, ніж його без сульфатного побратима. З наступним фактом багато хто готовий сперечатися, але все ж він має місце бути. Незважаючи на свій термоядерний склад, сульфатні шампуні краще справляються з промиванням шкіри голови. Безсульфатние шампуні на увазі м'якого складу не дають відчуття скрипучих чистоти, тому волосся доводиться мити досить часто.

Шкідливі властивості сульфатів

Список негативних моментів сульфатів більш великий і зводитися до наступного:

1. Алергія. Сульфати досить токсини і призводять до алергії. Тому тим, хто схильний до алергічних реакцій і має підвищену чутливість краще використовувати без сульфатні шампуні.

2. Роздратування шкіри голови. Шкідлива дія сульфатів обумовлено жорстким очищує ефектом, що призводить до пошкодження природної захисної плівки волосся і шкіри голови.

3. Сухість і лущення. Якщо не змивати шампуні, то це загрожує сухістю шкіри голови і лущенням.

4. Руйнування структури волосся. Шкідливий вплив сульфатів також проявляється у вигляді руйнування структури волосся. Тривале використання сульфатів робить волосся ламким і млявими.

5. Швидке засолювання. Якщо погано промивати волосся, то залишки сульфатів приведуть до засолення волосся біля коріння. Сверблячка шкіри голови і засаленість є першими ознаками того, що пора переходити від використання безсульфатних шампуней.Замена сульфатів в складі шампунів

Шкідливі сульфати в складі шампунів замінюють більш щадними ПАР з органічними компонентами:

- Лаурілглюкозід одержуваний з кокосової глюкози. Він добре справляється з очищенням шкіри голови від забруднень; - децилів глюкозид має м'який очищує дією. Його виробляють з кукурудзяного крохмалю і кокосового масла;

- Кокамідопріпол бетаїн - компонент володіє антисептичною дією. Його часто можна виявити в складі кондиціонерів для зняття статичної напруги;

- Лаурил сульфо бетаїн - піноутворюючий компонент в складі шампунів;

- Лаурил сульфоацетат - повністю органічний сурфактант, що отримується з кокосового масла;

- лаурат сахарози - виступає в якості аромату і барвника;

- Бетаин - рослинний компонент, який отримують з цукрового буряка.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber