ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Правила догляду за жирними волоссям

Правила догляду за жирними волоссям

Правила ухода за жирными волосами Для нашого організму виробництво сала є природним процесом. Сальні залози виділяють речовину, яка виконує захисні функції.

Але коли залози продукують дуже багато шкірного сала, то шкіри голови і волосся стає надмірно жирними.

Гиперсекреция викликана різними факторами. Усунувши причину, можна буде домогтися бажаного ефекту від лікування.

Чому волосся жирніє біля коріння?

Виробництво шкірного сала є нормальним процесом. Але інша справа, коли вироблення відбувається занадто активно. Жирне волосся виглядають не тільки неохайно, але також можуть стати причиною випадання волосся. Шкірне сало закупорює пори і не дозволяє клітинам шкіри дихати. В результаті погіршується мікроциркуляція і живлення волосяних цибулин.

Волосся слабшають, стають тонкими і починають випадати.

Причини надмірного вироблення шкірного сала:

  • Порушення гормонального фону;
  • Неправильне харчування;
  • Неправильний догляд за волоссям.

Рішення проблеми безпосередньо пов'язане з її виразністю. Якщо волосся стає брудними вже в середині дня, то без консультації фахівця не обійтися. Доведеться відвідати трихолога, ендокринолога та гастроентеролога.

загальні рекомендації

На етапі боротьби з надмірною жирністю волосся варто зрозуміти, які саме способи і засоби посилюють проблему, а які - вирішують. Що потрібно робити?

  • Використання для миття голови м'які шампуні в поєднанні з лужними миючими засобами. Добре, якщо в складі шампуню присутній селен, кам'яно-вугільна смола, саліцилова кислота, цитрусові і крохмальні активні, які уповільнюють процес відновлення клітин;
  • Промивати голову розчавленим водою яблучним оцтом. Береться столова ложка кошти на 0,5 л води;
  • Для догляду слід використовувати в'яжучі лосьйони з ялівцем або розмарином, дезінфікуючі засоби;
  • Для швидкого позбавлення від жиру на волосся біля коріння необхідно наносити дитячий тальк. Його спочатку слід втерти, а потім вичесати. На темному волоссі використовується тальк в поєднанні з какао;
  • Робити зарядку і кожен день гуляти на свіжому повітрі.

Чого не можна робити:

  • Використовувати гарячу воду для миття волосся;
  • У великих кількостях використовувати кондиціонер для волосся;
  • Під час сушіння близько до шкіри голови підносити фен;
  • Часто чіпати волосся брудними руками;
  • Використовувати гребінець або щітку з нечищеній щетиною;
  • Занадто часто розчісувати волосся.

Правила догляду

Щоб проблема надмірної жирності волосся мити, укладати жирне волосся необхідно з обережністю.

миття волосся

Є думка, що чим рідше мити голову, тим менше виробництво жиру. Трихологи спростовують дане твердження і радять мити голову кожен раз, коли виникає така необхідність, але при цьому потрібно дотримуватися запобіжних заходів.

Велику роль відіграє спосіб миття голови. Щоб волосся менше жірнелі, потрібно уникати дуже гарячої води для миття. Тепло призводить до потіння шкіри. Воно впливає на сальні залози і стимулює активне вироблення шкірного сала.

Температура води повинна бути помірною, а для полоскання більше підходить прохолодна вода. Це тонізує волосся та сприяє закриттю лусочок волоса.

Перед нанесенням шампуня слід виконати легкий масаж голови. Активні рухи стимулюють вироблення шкірного сала. Для миття волосся потрібно трохи шампуню - приблизно столова ложка. Шампунем миється шкіра і прикоренева частина волосся, пасма по довжині промиваються пінкою, яка утворюється під час миття.

Починати миття варто з потилиці. Не варто надовго залишати волосся намилені шампунем. Буде достатньо 1-2 хвилин. Так як сальні залози особливо активні в нічний час, волосся краще мити вранці.

Краще відмовитися від використання кондиціонерів або наносити їх виключно на сухі кінчики волосся. У складі кошти присутній силікон, який ускладнює волосся, погано вимивається з волосся і накопичує частки бруду.

Сушити волосся краще природним шляхом. Але якщо без фену не обійтися, то варто вибрати мінімальний режим і тримати фен на відстані 15-30 см від шкіри голови, не затримуючись довго на одній ділянці.

Укладання

Для укладання волосся рекомендується використовувати пластиковий або кістяний гребінь з великими зубами або щітку з натуральною щетиною. Краще відмовитися від гелю і воску, так як вони стимулюють вироблення шкірного сала. Для жирного волосся більше підходять пінки, спрем і лаки.

Зачіски, які допомагають замаскувати жирне волосся: пучок, бублик, начос, коси, укладання в стилі пін-ап, ефект мокрого волосся.

Вибір засобів для догляду за жирним волоссям

Для жирного волосся переважно вибирати шампуні, які призначені для догляду за волоссям такого типу. У їх складі присутні потужні очищаючі засоби: лаурилсульфат натрію і сульфосукцинат. Вона регулюють секрецію шкірного сала, видаляють шкірне сало і бруд, сушать шкіру голови. Такі шампуні слід використовувати раз в тиждень. Якщо часто їх використовувати, то волосся стане тьмяним, грубими і будуть плутатися. Такі шампуні слід чергувати із засобами для щоденного використання, які мають оптимальний рівень pH.

Рекомендується вибирати прозорі і напівпрозорі продукти, відмовляючись від кремових композицій і комбінацій «2 в 1».

У складі шампунів присутні вітаміни, протеїни, дріжджі і екстракти рослин. Але час контакту шампуню з волоссям мінімально, тому не потрібно чекати ефекту відновлення після застосування цього засобу. Добавки більше є маркетинговим ходом.

Корисно використовувати масло для зволоження волосся. Кращим в цьому сенсі прийнято вважати масло кокоса. Щоб воно принесло користь його потрібно залишити на волоссі не менш 14 годин.

професійні засоби

Такі шампуні не розраховані на щоденне використання. У їх складі присутні компоненти у високій концентрації, які видаляють залишки хімічних речовин, що застосовуються для створення зачісок.

Представлений в різних формах сухий шампунь є чудо-продуктом для жирного волосся. У складі сухих шампунів присутній кукурудзяний крохмаль, рис або овес. Сухий шампунь не очищає волосся, а нейтралізує надлишкове виділення шкірного сала і надає відновне дію. Щоденне використання призводить до подразнення шкіри голови і ослаблення коренів.

народні рецепти

Крім магазинних шампунів можна використовувати також перевірені народні засоби. Маска з продуктів, які володіють терпкими властивостями, є чудовим засобом для детоксикації, дезінфекції та очищення.

Маска на основі лимона

Потрібно змішати два яйця, натуральний йогурт і дві столові ложки лимонного соку. Засіб наноситься м'якими масажними рухами на шкіру голови і залишається на 15 хвилин. Волосся потрібно сполоснути дистильованою водою, додавши кілька крапель ефірного масла апельсина, лаванди або шавлії.

Полоскання з розмарином

Буде потрібно чотири столові ложки сушеного розмарину, які заливаються двома чашками кип'яченої води. Засіб настоюється протягом 20-25 хвилин. Охолодженим складом необхідно сполоснути волосся.

Спосіб життя і харчування

Досить часто жирність шкіри голови обумовлена не тільки генетичними факторами, а й способом життя. Дуже важливо дотримуватися збалансованого харчування, так як здоров'я волосся безпосередньо пов'язано з раціоном. Досить часто завдяки правильному харчуванню вдається вирішити проблему.

Необхідно менше споживати жирів тваринного походження. Якщо вживати занадто багато жирно їжі, то вона проникаючи в організм буде запускати процеси перевиробництва шкірного сала. Продукти, оброблені промисловим шляхом, збільшують рівень інсуліну, стимулюють секрецію андрогенів.

Для жирного волосся корисні такі вітаміни і мікроелемнети:

  • Вітаміни групи В, зокрема біотин. Він активує певні ферменти, які сприяють синтезу вуглекислого газу, жирів, білків і вуглеводів. Брак споживання біотину призводить до випадання і ламкості волосся. Біотин міститься в яєчному жовтку, соєвому борошні, зернових продуктах, печінці і дріжджах;
  • Пантотенова кислота. Забезпечує гнучкість, блиск і силу волосся, допомагає запобігати випадання. Обмежує перевиробництво шкірного сала і попереджає появу лупи;
  • Вітамін В12. Запобігає випаданню волосся;
  • Вітаміни А і С. Регулюють вироблення шкірного жиру і виступають природним кондиціонером;
  • Вітамін С і Е. Велика кількість вітамінів міститься в фруктах і овочах;
  • Цинк, залізо, білок. Стимулюють ріст волосся і містяться в бобових.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber