Жіночі зачіски 30-х років
У той час, як до влади прийшов Наполеон 1 з'явився і новий стиль, іменований ампір . Цей стиль за своїми зовнішніми ознаками нагадує класицизм . Тоді архітекторів і художників почали надихає не витончені і строгі форми грецьких храмів, а пишні і важкі форми римської архітектури. Чоловікам почали волосся стригти і завивати в тугі локони, особа начисто голили, а від скроні по щоках залишали вузькі фаворити. Жінки змінювали зачіски досить часто. Вони носили і чеські вузли, і різні комбінації локон.
Після того, як Наполеон був повалений, в моду увійшло новий напрямок - романтизм . На зачісках це відбилося на свій. У моду увійшли стильові напрями, під назвою - юідермайер . Такий стиль був синонімом затишку і благополуччя і до 40-х років, він був ведучим. Майже ідентичний стиль у Франції називався «стилем Луї Філіпа».
На голові у чоловіків красувалися короткі і завиті локони, які були підняті треба будь-якому у вигляді кока. Уже в 40-х роках волосся почало подовжуватися і доходити до вух. Дуже часто їх круто завивали . У 50-і роки в моду увійшли довге волосся, які розчісували на косий проділ і завите в локони, а на початку 60-х років, знову в моду зайшла коротка стрижка з бакенбардами.
жіноча зачіска в 30-і роки виглядала як твір мистецтва. Волосся розчісували на бічний проділ, з боків завивали великі локони і вкладали їх над скронями. Довгі пасма позаду піднімали, а на тім'я накладали шиньйони. У 40-і роки в моду ввійшла «Світська левиця». Така зачіска була кумиром вищого світу. Через 10 років в моду увійшли пишні шиньйони . Іноді волосся чесали на прямий проділ, і укладали позаду в сітку. Ще через одне десятиліття, почали укладати волосся у вигляді двох валиків, уклавши їх треба будь-якому, а на плечі опускали довгі крупні локони.
У Росії мода була орієнтована на Францію . Дуже багато салонів належали французам. Наші перукарі виписували журнали з Парижа, там навіть проходили різні конкурси. Російські майстри Андрєєв і Агапов в 1860 році зайняли почесне перше місце на конкурсі, а в 1890-х роках, майстер Іван Андрєєв був нагороджений багатьма нагородами та Почесним дипломом заслуженого професора перукарського мистецтва. Змінювався і характер зачісок. Мода стала більш інтернаціональною, з'явився діловий стиль, який був виражений в раціональності і простоті зачіски.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!