З приходом довгоочікуваного літа ми радіємо кожному теплих днів і, мріючи про рівному, золотистий загар, з радістю підставляємо себе під гарячі сонячні промені, мружачись від задоволення. Стоп! - ніжачись в щедрих променях сонця, ми, здається, забули про промінцях зморщок, які віялом розташувалися навколо очей, і про негативний вплив сонця на нашу шкіру. Спробуємо розібратися, чи можна отримати гарну засмагу, принісши мінімальної шкоди шкірі?
Ніхто не буде сперечатися про користь сонячних променів, - вітамін Д, що утворюється в шкірі під впливом ультрафіолету, необхідний нам в будь-якому віці - від дитячого до похилого. Та й літню засмагу знімає з обличчя всі ознаки зимової втоми. Але тут головне - не перестаратися. Якщо помірні дози сонячних променів корисні, то великі дози надають руйнівний дію на шкіру. Відбувається руйнування колагену і еластину, що забезпечують шкірі пружність. Шкіра висихає і старіє завчасно - стає сухою, в'ялою, покривається сіточкою передчасних зморшок. Цей процес ще називають фотостарінням. Для боротьби з цим процесом існують спеціальні косметичні засоби захисту. Вибір сонцезахисних кремів і лосьйонів сьогодні величезний, треба тільки вміти ними користуватися.
Будь-яке сонцезахисний засіб має фактор захисту, що виражається числом сонцезахисних одиниць. Це число обов'язково вказується на етикетці кошти. Для правильного вибору фактора захисту треба враховувати індивідуальну чутливість шкіри до сонячних променів і інтенсивність випромінювання. володарям чутливої білої шкіри , Моментально червоніє на сонці, необхідно користуватися засобами з максимальним сонцезахисним фактором (До 60 одиниць). Високий фактор захисту слід вибрати для засмаги в країнах з особливо активним сонцем. Людям з нормальною чутливістю шкіри і для відпочинку, наприклад, на березі Дніпра досить скористатися кремом з фактором захисту в 15-20 одиниць.
Але в будь-якому випадку влітку необхідно нанести на шкіру захисний засіб, щоб максимально знешкодити вплив ультрафіолету. Багато сонцезахисні засоби містять натуральні компоненти заспокійливої дії, наприклад, огірковий сік або сік алое, екстракт м'яти або ромашки. При виборі крему або лосьйону майте на увазі, що найбільш гіпоалергенні безбарвні кошти, без додавання барвників, і не мають різкого запаху, без синтетичних ароматизаторів.
Застосування сонцезахисних засобів перед засмагою і зволожуючих засобів після засмаги ефективно захистить вашу шкіру від пересушування і передчасного старіння, допоможе їй відновити пружність і еластичність. Подбайте про свою шкіру, підібравши відповідне захисне та відновлює косметичний засіб, і вона довгі роки буде мати доглянутий свіжий вигляд.
У наешм інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати солярії і інфрачервоні кабіни за доступними цінами!