ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Засмага - не пожежа, тільки засмагати потрібно з розумом

вплив ультрафіолетових променів на людину
З того часу як винайшли солярії, експерти сперечаються про вплив штучного випромінювання на людський організм. Незважаючи на абсолютно різні думки, всі фото біологи (ті вчені, які вивчають вплив випромінювання різних видів на організм) мають єдину думку про те, що випромінювання має як позитивні, так і негативні сторони впливу. Все залежить від тривалості сеансу і довжини хвиль. На відміну від опромінення, яке показано з медичних причин, косметичний опромінення може і повинно бути абсолютно безпечним і навіть корисним.

Природні механізми захисту людської шкіри від випромінювання різного роду
Здорова шкіра може захищати сама себе від впливу сонячного, природного випромінювання. Найважливішими елементом захисту від ультрафіолету є:

-загар, який виходить завдяки виробленню шкірою меланіну - особливого пігментного речовини;
-освіту світлових мозолів шляхом потовщення роговий прошарку;
-природні відновлювальні процеси в людському організмі, здатність регенерувати понівечені випромінюванням клітини за допомогою здорових клітинних елементів.

організм людський не відразу пристосовується до сонячного випромінювання. Процес цей починається приблизно з другого-третього дня перебування під опроміненням (при щоденному ультрафіолетовому опроміненні) і триває близько двох-трьох тижнів. "Кордон сонячної терпимості" шкіри поступово зростає - починаючи від десяти хвилин і доходить до п'яти годин. Значить, що включаються природні елементи захисту, які дозволяють людині істотно продовжити час свого безпечного перебування на сонці без особливого ризику отримати опік. Світлові мозолі і загар разом можуть створити захист до рівня фактора СПФ-4. Засмага шкірі забезпечує пігмент меланін, який виробляється в пигментообразующих клітинах шарів епідермісу, в так званих меланоцитах. Найбільша кількість меланоцитів у темношкірих людей. У рас з чутливою, дуже світлою шкірою - меланоцитів не багато, а у альбіносів вони і зовсім відсутні. Тому у них пігмент меланін не взагалі виробляється. При нестачі меланіну досягти ефекту засмаги неможливо, і кожне ультра-фіолетове опромінення без застосування спеціальних кремів з потужними компонентами світлозахист (блокаторами сонця) буде приносити з собою сильні опіки і страшні болі.
спочатку меланін (Під час його утворення) майже безбарвний. Пігмент "складується" в меланосомах, де як на транспортному судні, доставляється в кератиноцити. По дорозі до верствам епідермісу в кератиноцитах використаний меланін забарвлюється. Даний процес відбувається під впливом ультрафіолетового випромінювання діапазону А і кисню, який з кров'ю надходить в клітини нашої шкіри. Цей процес прийнято називати прямий пігментацією . При пігментації такого роду загар можна побачити відразу ж після першого опромінення. Такий засмага не тільки забарвлює нашу шкіру в золотисто-коричневий відтінок, але і забезпечує необхідну їй захист, яка відповідає світлозахисні фактору СПФ-4. Але при прямому засмагу не утворюються особливі сонячні мозолі, що означає, що захист шкіри від сонячних опіків не гарантована. Інтенсивний, довго зберігається загар а також високий ступінь бар'єру шкіри можливі виключно при опосередкованої пігментації (в разі, коли ультрафіолетове випромінювання діапазону А і окислення збагаченим киснем відбуваються одночасно з ультрафіолетовим випромінюванням діапазону В). Підвищення освіти пігменту меланіну можливо також при незначної інтенсивності ультрафіолетового випромінювання діапазону В. В такому випадку ерітеміческій поріг шкіри не минається і абсолютно ніякої небезпеки для вашої шкіри не виникає. Мовою професіоналів це називається "Опромінення під порогом".
Тому, якщо "звертатися" з ультрафіолетовим опроміненням вміло, дотримуватися дозування, враховуючи тип вашої шкіри, то в такому випадку, "засмага - не пожежа", а саме, що ні наїстися задоволення а також користь для здоров'я. Сверблячка або почервоніння на шкірі говорять про алергії на ультрафіолетове випромінювання або передозування. А це означає, що або час сеансу було надто довгим, або ж доза опромінення - занадто великий.

У наешм інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати солярії і інфрачервоні кабіни за доступними цінами!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber