ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Елекроепіляція

Сучасна косметологія пропонує багато різних методів боротьби із зайвими волоссям, які впливають по-різному і дають різний ефект. Даний матеріал присвятимо такому методу, як електроепіляція. Вперше цей метод був апробований в Європі в 40-х роках минулого століття. А початком йому послужило розвиток електролізу.
Принцип дії цього методу полягає в тому, що до волосяної цибулини за допомогою спеціальної голки, подається змінний струм, який руйнує її. Внаслідок цих маніпуляцій, волосся більше ніколи не виросте на обробленій ділянці шкіри. Власне в цьому і полягає перевага електроепіляції.
процедура електроепіляції виробляється в салонах спеціальним обладнанням . Це, мабуть, одна з тих косметичних процедур, яка доставляє неприємні відчуття. Сказати, що вона сильно болюча - нічого не сказати, оскільки для кожної людини це поняття не є однозначним. У будь-якому випадку, перш ніж почнеться процедура електроепіляції, шкіру обробляють знеболюючими препаратами аж до новокаїну та лідокаїну. За часом, процедура триває не більше години.
ключовим моментом , Від якого залежить якість процедури, це фахівець. Дуже важливо що б він був висококваліфікованим і вмів працювати на конкретному обладнанні. Таке високе вимога до фахівця пред'являються в зв'язку з тим, що необхідно потрапити в «правильне» місце, що б волосся дійсно більше не росли, а процедура себе виправдала. Від кваліфікації і досвіду фахівця залежить і тривалість процедури.
Перш ніж записатися на сеанс електроепіляції , Необхідно знати які види її існують. І так, основними видами електроепіляції є: електроліз, термоліз, бленд і флеш. Є й інші види, але вони є другорядними або модіфікато основних. А тепер детальніше про кожен.
електроліз - вид електроепіляції, який здійснюється за допомогою спеціальної голки. Ця голка служить таким собі провідником, саме через неї змінний струм надходить до волосяної цибулини. Там відбувається хімічна реакція: струм, стикаючись з волосом, виділяє іони натрію, які змішуючись з тканинної рідиною, утворюють невелику кількість лугу. Саме ця луг руйнує волосяну цибулину. Результатом такої реакції є виступаюча піна. Перевагою даного виду електроепіляції є те, що утворюється луг завдяки своєму рідкому стану, проникає в самі малодоступні місця, що дозволяє видаляти волосся навіть з деформованих каналів. Мінусом цієї процедури є те, що за одну хвилину можна видалити не більше чотирьох волосків. Тобто для повного видалення непотрібних волосся потрібно кілька процедур.
Теромоліз - ще один вид електроепіляції при якому вплив на цибулину волоса здійснюється не струмом, а теплом, яке руйнує зародкові клітини майбутнього волоса. Здійснюється він теж за допомогою голки, через яку і подається тепло. На відміну від електролізу, даний вид епіляції більш швидкісний - за одну хвилину можна винищити до 22-х волосків, що значно прискорять процес видалення волосся і наближає довгоочікуваний ефект. В цьому і полягає перевага даного методу. А недоліком можна назвати те, що не завжди вдається точно потрапити в потрібну точку. Крім цього у такий спосіб не вдасться позбутися від волосся, що ростуть в деформованих каналах.
Метод Бленд - це, по суті, комбінація переваг двох попередніх методів, яка дозволяє добитися максимальних результатів в боротьбі із зайвими волоссям.
Метод Флеш - можна сказати, що це більш досконалий термолиз - той же тепловий потік, який прямує до волосяної цибулини і руйнує її. Різниця тільки в тому, що експозиція в кілька разів менше, ніж при термолизе.
Ультрабленд, ультрафлеш, супербленд і суперфлеш - похідні вище описаних методів.
Важливу роль відіграє вдосконалення апаратів для проведення епіляції, адже від їх можливостей залежить дуже багато чого. Чим досконаліша обладнання, тим якісніше процедура і тим менше значення має людський фактор . Крім цього, досконалий апарат більш функціональний, а процедури більш комфортні.
Тепер, коли ми розглянули основні методи епіляції, можемо обговорити їх позитивні і негативні сторони, які теж мають місце.
І так, чому «так»: ну, по-перше, це ціна процедури , Яка значно менше, ніж ціна лазерної епіляції. Друге - це можливість застосовувати процедуру на будь-якому типі шкіри, на будь-які волосся, чого не зробиш лазером. Третє - і, мабуть, найголовніше - це те, що волосся ліквідуються назавжди. Крім цього, важливою перевагою процедури є відсутність врослого волосся.
Чому «ні», тому що, по-перше, є ризик інфікування, який зводиться до нуля в тому випадку, якщо фахівець використовує нові електроди і стерильні одноразові рукавички. По-друге, процедура може залишити шрами і спровокувати пігментацію. Це можна попередити за умови, що буде проведений правильний догляд після процедури. Тому дуже важливо прислухатися до порад спеціаліста по догляду за шкірою.
Крім плюсів і мінусів, є ще й протипоказання до проведення епіляції в такий спосіб. Серед інших, основними є такі, як ендокринні захворювання, астма, шкірні хвороби, онкологічні захворювання, розлади нервової системи, наявність гіпертонії та інших хвороб серця. Також, електроепіляція протипоказана вагітним, в період менструації і при наявності внутрішньоматкової спіралі.
Як говорилося вище, електроепіляція може спровокувати інфікування, тому дуже важливим є вибір голок. Вони повинні відповідати типу шкіри. У зв'язку з цим, існує кілька видів голок - голки з медичного сплаву, ізольовані голки і голки з золота.
Перший вид голок - це голки з медсплава, вони підходять для тих, у кого нормальна шкіра з низьким порогом чутливості і сприйняття болю.
Другий вид голок - голки, покриті тонким шаром ізоляції, який становить всього кілька мікронів. такі голки підходять для чутливої шкіри із середнім порогом чутливості. Завдяки ізоляції, больові відчуття зводяться до нуля і процедура досить комфортна.
Третій вид голок - це голки покриті золотом 24-ї проби. Такий інструмент використовується при дуже чутливій шкірі, яка не сприймає інші метали. Завдяки цьому благородному покриттю, епіляція доступна навіть для дуже ніжної шкіри . Як правило, такі голки позбавлені нікелю.
Звичайно ж, як і у інших інструментів, голки теж мають свої бренди. Найбільш популярним вважається бренд «Ballet», який відомий своєю якістю. Саме ці голки найчастіше використовуються в процедурах електроепіляції.
Що стосується результативності електроепіляції, то вона залежить від ряду факторів. Одним з найбільш важливих є якість волосся - чим грубіше і товщі волосся, тим довший буде процедура і кількість таких процедур знадобиться чимало. Відомо, що видаляючи один волосок, тут же починає продукувати сусідній і так далі, тому для повної ліквідації зайвого волосся може знадобитися близько п'ятнадцяти процедур. Періодичність цих процедур становить один сеанс на два тижні. Так що трохи терпіння і про зайве волосся можна забути.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber