для любителів засмаги найкраща пора року - це літо. Є ще звичайно і країни, де завжди літо, але, щоб туди полетіти треба і час, і гроші. Тому існує і альтернатива природному загару - солярій . Ті, хто зіткнувся з такою процедурою точно знають, що солярій може бути горизонтальним і вертикальним. І у того і іншого виду солярію існують свої «шанувальники». Ті, кому найбільше подобається горизонтальний солярій, стверджують, що в ньому загар інтенсивніше і краще. Прихильники вертикального солярію впевнені, що турбокабіна з дзеркальним підлогою набагато краще. Спробуємо розібратися з цією дилемою.
Почнемо з горизонтального солярію. Він може бути як одностороннім, так і двостороннім. У студіях засмаги односторонні солярії не використовують. Там зазвичай двосторонні кабінки, або, як їх ще називають, - «Сендвічі» . Лампочки, як правило, в таких кабінках встановлюють невеликої потужності. Вони з окремими лапками, якими можна регулювати м'який ультрафіолет або, в разі необхідності, відключати. Залежно від шкіри і бажаного результату, в таких кабінках можна засмагати і до двадцяти хвилин.
Правда, в даному випадку рухливість тіла обмежена, тому засмага може лягти нерівно. А через погану вентиляції спина покривається потом, що підвищує небезпеку опіку в цій області.
Крім цього, дуже часто в горизонтальному солярії ноги загоряють нерівномірно, на них виявляються якісь білі плями . Тому найкраще, щоб виключити всі проблеми, треба поєднувати горизонтальний і вертикальний солярії.
Що стосується вертикального солярію, то тут в кабінці набагато просторіше і затишніше. З усіх боків тебе обдуває повітрям, а над головою грає улюблена музика. Можна навіть танцювати. Деякі стверджують, що таким чином засмага ляже рівніше.
Завдяки лампам високої напруги, які встановлені в вертикальних соляріях на відміну від горизонтальних, час засмаги триває хвилин п'ятнадцять. А якщо це турбосолярій, то взагалі - 7-8 хвилин.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною солярій як новий так і б / у в отличном состоянии!