Засмагла шкіра - це красиво, є певним ознакою благополуччя і здоров'я. Але бувають ситуації, коли жаданий загар розчаровує і замість бронзового глянцю на шкірі утворюються «пігментні плями», опіки та інші неприємності. В цьому випадку виникає питання: «Як відбілити невдалий загар і відновити шкіру?» Відповіддю на цей питання частенько стають не надто правильні дії - швидко «схопитися» за «ядерний» скраб або відбілюючі засоби і все це нанести на шкіру. В результаті, як правило, ситуація тільки погіршується і надалі, отримати красивий і рівний загар навряд чи вдасться. А як робити правильно - розглянемо нижче.
Найбільш ефективний і поширений метод відбілювання невдалої інсоляції - це хімічний пілінг. Дана процедура проводиться виключно в салонах, оскільки необхідна грамотно підібрана концентрація кислот в залежності від ступеня «Не удачі» і типу шкіри, яку може зробити тільки фахівець . Для такого пілінгу використовуються фруктові кислоти різної концентрації, які при контакті з шкірою «з'їдають» старі клітини шкіри, ніж стимулюють вироблення нових. Таким чином відбувається оновлення шкірного покриву. Хімічний пілінг буває поверхневим - видаляється лише верхній шар епідермісу. Такий пілінг застосовується при незначній пігментації. Середній пілінг передбачає більш глибокий вплив на шкіру. Глибокий хімічний пілінг - найбільш активний вплив на шкіру при якому видаляються клітини аж до дерми. Така процедура призначається при значній пігментації шкіри. Незалежно від глибини впливу пілінг після цієї процедури необхідне відновлення, яке триває від десяти днів до місяця. Помилковим і небезпечною є дія, відразу після процедури направлятися в солярій або на пляж. Це може привести не тільки до глибокої пігментації, яку згодом навряд чи вдасться усунути, а й до утворення глибоких опіків з подальшим рубцюванням шкіри. Також, слід пам'ятати, що процедура хімічної пілінг проводиться в кілька етапів. Кількість необхідних процедур призначає фахівець. Після процедури необхідно використовувати сонцезахисні засоби. Також, слід пам'ятати, що подібні процедури можна проводити тільки в осінньо-зимовий період , Коли сонце імеею найменшу активність.
Крім салонних процедур, відбілити загар можна і в домашніх умовах. Для цього, народні лікарі і цілителі рекомендують використовувати відвар бузини, яка крім відбілювання насичує шкіру вітамінами і є більш делікатної процедурою, ніж описана вище. Так, рецепт такого зілля простий: візьміть три столові ложки квітів цієї рослини і заваріть його в двох склянках окропу на паровій бані. Дайте відвару настоятися близько години, після чого процідіть його і прокип'ятіть ще раз. Далі, готовий настій помістіть в ємність з щільно закривається кришкою. Протирайте шкіру кілька разів на день. Є ще один рецепт, для якого знадобитися грейпфрут, точніше його сік і дріжджі. З цих продуктів готуватися однорідна маса, яка наноситься на шкіру у вигляді маски. таку відбілюючі маску необхідно тримати близько 15-ти хвилин, після чого видалити за допомогою води. Потім, необхідно нанести зволожуючий засіб.
Крім цих способів, можна протирати шкіру молочною сироваткою кілька разів на день, після чого також використовувати зволожуючий засіб . Також, можна протирати шкіру соком лимона, якщо вона не чутлива і не суха.
І наостанок, нагадаємо ще раз, навіть якщо ви відбілюючі загар народним способом, робіть це в сезон з найменшої сонячної активності, не відвідуйте солярій і не вдавайтеся до інших способом здобуття засмаги до повного відновлення шкірного покриву. Обов'язково використовуйте сонцезахисний засіб з високим фактором захисту навіть в період з найменшою активністю сонця.
Пам'ятайте, що правильне використання тих чи інших засобів і способів вбереже вашу красу від небажаних наслідків.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!