ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Як зберегти засмагу після моря

Як зберегти засмагу після моря

Літня відпустка і його головне надбання - морський загар, має властивість закінчуватися. Це, звичайно, не дуже радує, тому більшість жінок стурбовані пошуком надійних способів зберегти головне надбання літа - загар, як можна довше. І такі способи існують, причому вони прості і доступні всім без винятку.
Найголовнішим, ні скільки способом , Скільки правилом збереження засмаги, є зволоження. Робіть це після кожної водної процедури. Для зволоження підійде будь-який крем, який підходить для вашого типу шкіри. Також, можна використовувати спеціальні засоби після засмаги, які створені спеціально для цих цілей . Їх переваги в тому, що крім глибокого зволоження, вони заспокоюють і відновлюють шкіру після соляризації. Деякі фахівці рекомендують чергувати звичайний зволожуючий крем і засіб після засмаги. Виконуючи таке чергування, загар затримається надовго.
Крім цього, рекомендуються ванни з додаванням морської солі та ефірних масел. Ця приємна процедура наситить шкіру мінералами, зміцнить її та зволожить. А значить, гарну засмагу ще побуде з вами.
Крім таких методів існують і інші, чисто народні способи зберегти засмагу на шкірі. До цих методів належать: чайні та кавові протирання. Приготуйте міцний чайний напій і щодня протирайте їм шкіру. Така процедура не тільки зберегти засмагу, а й очистить шкіру, звузить пори і зволожить її. Правда при тривалому протирання необхідно додатково зволожувати шкіру, так як постійне використання чайних умивань «дубіт» шкіру через високий вміст танінів і дубильних речовин. інший рецепт збереження засмаги передбачає використання кавового напою. Для його приготування необхідно заварити каву, остудити його і розлити в формочки для льоду. Після застигання протирайте шкіру льодом і зволожує своїм коштом. Також можна приготувати маску. Для цього необхідно взяти кавові зерна і варити їх до освіти «каші». Потім, теплу суміш довести до однорідної маси і нанести на шкіру . Після того, як вона підсохне змити водою. Додатковою перевагою такої маски є антицелюлітний ефект. Адже відомо, що кава активізує обмінні процеси в шкірі, тонізує судини і добре отшелушівшает її.

Крім зовнішніх заходів, необхідно подбати про харчування. З приходом тепла, введіть в раціон помаранчеві фрукти овочі . Їжте їх протягом всього теплого сезону і восени. Завдяки вмісту в них каротиноїдів, вітаміну А і ретинолу, меланін виробляється більш якісно і активно. Крім цього, такі продукти покращують зір, стан шкіри, нормалізують метаболізм і підвищують захисні функції організму. Перераховані корисності міститися в таких продуктах, як абрикоси, морква, яйця, молоко і у всіх помаранчевих овочах і фруктах. Вживаючи ці продукти, пам'ятайте, що каротиноїди засвоюються тільки з жирами, тому вживайте їх з рослинним маслом і іншими жирами, наприклад, зробіть абрикосовий йогурт або смузі.
Для найбільш успішного збереження літньої засмаги необхідний комплексний підхід, який передбачає правильне харчування з достатнім вмістом описаних вище компонентів, регулярне зволоження шкіри. Також, можна використовувати автозагар або кошти, які поступово надають шкірі відтінок засмаги. Звичайно ж не завадить і періодичне відвідування солярію. Таким чином загар зберегтися до наступного сезону.
Ось правда, заради збереження засмаги доведеться відмовитися від відвідування сауни, лазні та басейну. також, не варто зловживати піллінгу і скрабами . Все це відбілює шкіру і «вбиває» загар. Також, слід пам'ятати, що кожен тип шкіри по-різному утримує загар. Так, наприклад, найсвітліша шкіра зберігає засмагу не більше 14-ти днів, середній тон шкіри - близько місяця, а смаглява шкіра утримує загар близько сорока днів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber