Однією з різновидів голкотерапії є мікроіглотерапія , Яка призначається для тривалих впливів на акупунктури. При тривалій стимуляції точок закріплюється і посилюється ефект акупунктурной терапії. Мікроголки виготовляються з цілісних шматків дроту, з точно такого матеріалу, що і звичайні акупунктурні голки . Їх звичайна довжина від 3 мм до 1,5 сантиметра і вводяться вони під кутом 5-158 градусів. Золоті або срібні голки вводяться на 2-3 тижні, в той час коли сталеві - на 3-5 дня. Для того щоб посилити терапевтичний ефект пацієнту слід періодично на них натискати . Їх можна застосовувати як самостійний метод, так і в комплексі з іншими методиками рефлексотерапії. Для того щоб боротися з підвищеним апетитом , Мікроголки слід ввести аурікулярние точки «спраги» і «голоду».
Магнітопунктура.
Змінним або постійним магнітним полем на акупунктурні точки впливає метод Магнітопунктура. Сьогодні для цього використовують магнітофорів із заданою властивістю. Самим відмінним ефектом відзначають при купировании хронічного больового синдрому, в профілактичних цілях і при лікуванні наслідків різного роду стресів. Магнітофорів фіксують на точці акупунктури за допомогою лейкопластиру на період від кількох годин до декілька діб.
Кріорефлексотерапію.
Кріорефлексотерапію являє собою методику впливу на больові точки і точки акупунктури холодом. Для такої роботи використовують апарат, який працює на рідкому азоті, і впливають за допомогою наконечників діаметром до 4,5 мм. Сеанси проводять в інтервалі 1-4 днів і 8-12 сеансів на курс, а експозиція на одну точку проводиться 1-3 секунди, на один сеанс від 6-12 точок. Таку терапію використовують при лікуванні остеохондрозі, судомах, парези, паралічі, використовують його як самостійно, так і в комплексі з іншими методиками РТ.
Електроакупунктура і електропунктура.
При впливі на точку акупунктури за допомогою електричного струму трансформується в окремі різновиди електропунктури, що є впливом на такі точки без будь-яких порушень цілісності шкірного покриву, і
електроакупунктура, що представляє собою пропускання струму через попередньо введену голку. Такі методи отримали розвиток за останні 25-30 років, а його поштовхом послужило їх ефективне застосування при хірургічних операціях з метою знеболювання. Вплив може здійснюватися імпульсним струмом і постійним. У разі якщо здійснюється робота за допомогою імпульсного струму, то частота підбирається таким чином:
при недостатності меридіана - 5 Гц,
при надмірності меридіана - 10-30 Гц,
при купировании больового синдрому - 100-120 Гц,
при нейтральному впливі - 10 Гц.
Якщо використовується постійний струм, то на активний електрод для дисперсії, подається струм «+», а для тонізації подають струм "-". На точку впливають від декількох хвилин до години і більше у разі ЕАП, А в разі ЕП - від декількох секунд до декількох хвилин. У дитячій практиці частіше приймають методику електропунктури, через швидке і безболісного проведення самої процедури. Курс лікування проводиться від 6 до 12 процедур. При больових синдромах і в разі необхідності максимально швидкого ефекту застосовується метод електроакупунктури.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!