Відвідувати лазню для вагітної жінки зовсім не шкідливо, вона може виявитися досить корисним для них. Але перед тим як йти в неї варто дізнатися всі тонкощі банного мистецтва.
Велика кількість акушерів гінекологів забороняють вагітним ходити в лазню або в сауну. Похід в баню насправді необхідний жінці.
Для чого ж відвідують люди баню ?
1. Відпочинок, в лазні ми набираємося сил і позитивних емоцій, очищаємо не тільки тіло, а й душу, якщо сказати одним словом, отримати повне задоволення.
2. У лазні, ми, змиваючи з себе все чуже, зайве і поверхневе.
3. Перебуваючи в спекотній атмосфері, вся непотрібна і турбує другорядна інформація просто відходить відразу ж на другий план.
4. Застосовуючи в лазні віник , Ми пожвавлюємо своє тіло, а також добре розганяємо по ньому енергетичні потоки, цим розкриваючи всі застійні зони.
5. Якщо натирають сіллю, то очищаємо наші пори і шкіру. При нанесенні меду на своє тіло, ми його відмінно живить і відновлює шкіру. Але при використанні меду будьте обережні, щоб не викликати у себе алергію!
6. Прийом прохолодного душу або стрибок в басейн після баньки продовжує процес активізації всього нашого організму.
7. У лазні ми можемо значно зміцнити імунну систему, дуже добре відступають застуди, грип, і всякі ГРВІ. У дам, що в цікавому положенні відвідують баню, під час пологів рідше виникали болі, що вимагали прийому спазмолітиків і анальгетиків. Все це строго пов'язано зі збільшенням еластичності нашого зв'язкового апарату, а також відмінним зниженням надмірного напруження в м'язах.
Відвідування лазні допомагає людям, які страждають варикозним розширенням вен, а також при підвищеному тонусі стінок судин. Після пологів у жінок, які люблять парилки, дуже рідко виникають кровотечі, і крововтрата під час пологів помітно нижче. У жінок, які постійно відвідують парну, набагато рідше спостерігаються тромбози і ускладнення , Що можуть бути з ними пов'язані.
Відвідуємо лазню правильно ...
Вам варто ходити в російську парну: так як там невисока температура приблизно вісімдесят п'ять градусів і досить велика вологість, що сприяє швидкому потовиділенню при хорошому самопочутті.
Ефекту, такого як в російській парній можете добитися і в сауні. Просто зменшити варто температуру, і піддати води на камені.
Чи довго варто перебувати в парній, і скільки разів туди потрібно буде заходити? Підходити до кожного питання потрібно тільки індивідуально. Намагаючись відчути, як вам буде комфортніше, встати просто під прохолодний душ, або ж зануритися в басейн.
Вагітні жінки найбільш чутливі і чудово вловлюють бажання, які видає їм їх організм.
Банька при вагітності і після неї ...
Протипоказана лазня:
1. при запальних захворюваннях гострої форми з підвищенням температури;
2. при епілепсії;
3. при онкологічних захворюваннях;
4. при ішемічній хворобі серця;
5. при гіпертонічній хворобі;
6. при бронхіальній астмі;
7. після перенесеного зовсім недавно оперативного втручання;
8. при підвищеному тиску.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!