ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Області застосування мезотерапії


Відразу відзначимо, що мезотерапія не є відкриттям в естетичній медицині. У своєму витоку це була загальна практика, яка широко застосовувалася в купировании больових синдромів різного походження . Більш того, свою незамінність вона знайшла в ветеринарії. Саме вони створили знамениту голку Лебедя, з якої дуже добре знайомий будь-лікар мезотерапевт.

Мезотерапія. Історична довідка .

• 1952 рік

Мішель Пістор лікар загальної практики виявив зв'язок між введенням анестетиків прокаїну в околоушную область для купировка больового синдрому і ефектом часткового поліпшення слуху у тих пацієнтів, у яких був поставлений діагноз глухота. Саме Пістор є засновником мезотерапії.

• 1958 рік

Опублікували статтю Пістора «Короткий виклад нових властивостей прокаїну»

• 60-ті роки

У ветеринарії широко отримує визнання мезотерапії. Була створена спеціальна голка Лебедя.

• 1964 рік

Заснували суспільство мезотерапевтів у Франції

• 1968 рік

Проведено перший навчальний курс з основ мезотерапії

• 70-ті роки

Опублікована стаття Пістора «Виклик терапії» де були представлені обгрунтування філософії нового методу - мезотерапії.

• 80-е 90-е роки

Область застосування мезотерапії розширилася в самих різних областях медицини. Формувати принципи застосування мезотерапії в естетичній медицині.

• Сьогодні

мезотерапію почали практикувати більш 20 000 лікарів, активно працюють 22 національних товариств мезотерапевтів. У 1999 році утворили Російське суспільство мезотерапевтів.

Президент міжнародного товариства мезотерапевтів Ф. Петі характеризує мезотерапию як терапевтичну техніку в цій сфері медицини. Її завдання полягає в тому, щоб вона максимально наблизила фармакотерапию до хворого місця . Ця процедура характеризується серією внутрішньошкірних ін'єкцій, які мають на увазі введення медикаментів тільки в дермальном шарі шкіри. Морфологічна основа мезотерапії закладається вранці на 17 день внутрішньоутробного життя. Саме тоді відбувається формування тканин органів мезодерми - середнього зародкового листка. Саме там бере свій початок сполучна тканина у внутрішніх органах і шкірі - дермальний шар.
Дерма є щільною тканиною. Дифузія навіть маленьких молекул відбувається поступово, точно так поступово їй властиво надходити в регіонарний, а після і в системний кровотік. Якщо вводити великі молекули, то їх надходження затримається ще довше, тому що опосередковано участю лімфосістеми. Фармакокінетика створює лікарський «депо», яке забезпечить пролонговану дію. Треба пам'ятати і те, що не є необхідним фізична присутність молекули на рівні того органу, який потребує лікування. Ефективний вплив можна надати і через віддалені рецептори за умови подальшої активації системи міжклітинної комунікації. Наприклад, з одного боку кальцитонін впливає на остеобласти, активізуючи при цьому синтетичну їх активність, і відновлює кісткову тканину, а з іншого боку відбувається посилення вироблення ендорфінів, надаючи знеболюючу дію . Таким методом можна забезпечити системне, регионарное і місцеву дію вводяться медикаментів. Але з іншого боку, поверхневі ін'єкції нададуть додатковий вплив з підключенням механізму рефлексотерапії, а саме по собі роздратування від голки призводить до стимуляції неспецифічних факторів імунітету. З цієї причини, медикаменти вводять не тільки в проблемні вогнища, а й в тригерні точки і зони, в зони проекції ураженого органу. Активувати біоактивну точку і весь енергетичний меридіан можна при введенні медикаментів в точку акупунктури. Це прекрасний приклад з'єднання традиційного фармакологічного впливу з методикою класичної східної медицини. При внутрішньошкірне введення проявляє особливості фармакокінетики, а при використанні мезотерапевтіческіе техніки отримують многофакторное вплив, яке обумовлює всі переваги даної методики:
• препарати вводяться в значитель, але в менших дозах. Цим ми знижуємо токсичне навантаження на організм і не стикаємося з наслідками ятрогенного дії ліків.
• Ін'єкції проводять набагато рідше: при підтримуючої терапії 1 раз в 1-6 місяців, мінімальний інтервал - 7-14 днів.
• Простота ін'єкцій мезотерапії, особливо при використанні апаратної методики
• Низька інвазивність і травматичність методики, короткий період реабілітації, за рахунок чого дозволяється мезотерапию поєднувати з іншими хірургічними і терапевтичними методами.

Саме з цього, мезотерапія є методом введення медикаментів в низьких дозах під шкіру як локорегіонарно, так і на відповідній відстані від органу, для отримання фармакологічного ефекту, що призводить до гарних результатів при нозологическом стані. Цим і визначається стійка популярність мезотерапії у практикуючих лікарів.

Області застосування мезотерапії

Ефект даного виду особливо наочно можна побачити в естетичній медицині. Після сеансу мезотерапії через омолодження шкіри на обличчі, результат можна відзначити навіть від хорошої техніки введення. Шкіра відразу починає рожевіти, освіжиться і натягнеться. Ліки вводиться під шкіру, а шкіра є мішенню. У разі нашкірного нанесення біоактивних речовин рідко вдається подолати епідермальний бар'єр шкіри і базальнумембрану . Не випадково, для того щоб підвищити біодоступність активних компонентів, використовують ліпосомальна форму косметичних і лікарських засобів, у складі яких є додаткові методи впливу на шкіру.
Фармакологічний арсенал лікарських препаратів досить широкий. Тому як мезотерапія є методом введення лікарських засобів, допускається використовувати будь-який препарат в ін'єкційної формі з показником можливості внутрішньошкірного введення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber