Традиційні стратегії терапії вірусних і бактеріальних хвороб, алергії, раку а також аутоімунних хвороб мають на меті не так створення симбіозу і активацію гомологичной захисту, як безжальне знищення і постійне придушення. При наданні екстреної медичної допомоги такий методу неминучий, так як він рятує життя. Питання тільки в тому, чи трапляються сильні побічні явища, усвідомлене придушення і так ослабленою імунною системи, провокування дисбалансу а також виникнення резистентності засобом такого ж розміру в лікуванні життєво-небезпечних захворювань .
При лікуванні інфекційних захворювань в організм будь-то тварини або людини регулярно вводять антибіотики, без розбору знищують всі бактерії, як шкідливі, так і антитіла імунної системи. Про це свідчить навіть назва таких препаратів ( «Проти життя» - «Антіб»). Всі мікроорганізми без винятку для антибіотиків є агресорами. Подібним чином поводяться при лікуванні раку (онкологічних хвороб) промені і цітостаткі, які знищують клітини, при цьому не розрізняючи, які клітини живі, а які дегенеративні. При лікуванні складних вірусних хвороб (СНІД) використовуються віростатікі, які здатні лише пригальмувати розвиток вірусів. При лікуванні алергії, астми і деяких аутоімунних захворювань імунна система постійно блокується кортизоном і іншими гнітючими засобами, що відкриває в свою чергу дорогу іншим хворобам.
слабка диференціація впливу антибіотиків, які практично не розрізняють хороших друзів і лютих ворогів а також їх нешкідливих попутників заподіює непоправної шкоди здоров'ю пацієнта. Якщо інфекцію придушити такими препаратами, то можна вважати, що наш організм нічому у хвороби не навчився. Навпаки: зовнішня допомога проти підступного ворога призводить організм в довгострокову залежність від такого сприяння і веде до загального ослаблення здоров'я. Бактерії все краще адаптуються до антибіотиків , Стаючи з кожним днем все більше несприйнятливими до їх дії. Якщо хоча б одна небезпечна бактерія з мільярда виживе, то вона займе всю живу майданчик, так як проведена терапія прибрала з її дороги всіх природних ворогів. Результат гірше початковій ситуації: вороги в кінці кінців торжествують, руйнуючи оточення, не дивлячись на перші перемоги антибіотиків. А дисбаланс в організмі заподіює непоправної шкоди імунній системі. Очевидно, що лікування та оздоровлення з антибіотиками нічого спільного не мають за своєю суттю.
Майже 80% клітин, які виробляють антитіла, знаходяться в нашому кишечнику. Це ідеальне місце, тому що велика частина збудників захворювань потрапляє в організм з їжею саме через шлунково-кишковий тракт. Половина збудників хвороб вже в шлунку знищується, інші проникають в наш тонкий кишечник з величезною кількістю лімфофолікул прямо під нашою слизовою оболонкою. Ці скупчення клітин вбирають чужорідні, небезпечні для людського організму речовини (антигени). За допомогою антигенів ці клітини спонукають різні білі тільця крові нашої імунної системи до запуску , Завдяки чому виникає специфічні і неспецифічні імунні захисні реакції.
У кишечнику існує понад 400 видів різних бактерій, які не просто переварюють їжу, але також знищують і пригнічують хвороботворні бактерії. Ці корисні бактерії, витісняючи хвороботворні, перешкоджають проникненню їх в стінку кишечника. До того ж, корисні мікроорганізми кишечника безперервно тренують захисні клітини імунної системи, що побічно зміцнюють захисний бар'єр слизової оболонки нашого кишечника, т. Е. Постійно ведуть бій за оздоровлення кишечника. Тому, тричі подумайте, перед тим як використовувати антибіотики!