ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Солодкий сон в робочий день

Солодкий сон в робочий день
Яким би тривалим сон не був, ближче до обіду, часто хочеться поспати і бажання це буває таке велике, що подумки уявляєш собі ковдру і подушку , А то і зовсім відключаєшся. Знайоме? Значить, ця стаття буде тобі цікава.
Чому ж більшість населення планети змушене боротися зі сном у розпал робочого дня? Здавалося б, робота кипить, лягаєш рано спати, відпочиваєш ... Всьому «виною» біоритми, які рухають нами. Як правило, бажання відійти до сну, виникає в проміжку з 1 години ночі до 4-ї години ранку, а вдень з 13-ї години до 16-ї години вечора. Доказом цього, є експеримент, проведений психіатрами з Гарварда. Сенс полягає в наступному: групу піддослідних наглухо закрили в темному приміщенні без вікон і дверей. Забрали годинники та інші визначники часу. Незважаючи на ці умови, у кожного члена групи виникло бажання вдатися до сну саме в обумовлені проміжки часу. Так за порадою лікаря-рефлексотерапевта Наталії Верле, найкращим способом «боротьби» зі сном на роботі - це 20-ть хвилин міцного сну, який відновить організм, і до кінця робочого дня ви не позіхне. Як приклад, вона повідала нам про винахід однієї компанії, яка буквально сприйняла результати досліджень:
«Одна з фірм взяла собі це на озброєння, створивши і запатентувавши крісла для сну. Крісло придумано спеціально для ділової людини, оскільки сконструйовано так, що зручно розташувавшись в ньому, ви навіть костюм не помнете. А легкий масаж, приємна музика і ароматерапія - дозволять швидко привести себе в тонус ».
Так, наприклад, в Америці з'явився «спальний салон», в який стікаються співробітники близь лежачих офісів, що б поспати в приємній атмосфері. У цьому салоні надається зручне крісло, яке вас заколише на 20-ть хвилин, після чого саме розбудить, а ввічливий персонал запропонує чашку тонізуючого напою з Сакал лимона, м'яти і води. Такий релакс в цьому салоні коштує 14 доларів.
Оскільки ми з вами не в Манхеттені, діятимемо іншими способами. Найбільш вірним і дуже важливим, є харчування. Саме від нього багато в чому залежить ваше самопочуття протягом дня. Якщо на обід з'їдати важкі калорійні страви, та ще й великими порціями - навряд чи ви залишитеся в тонусі. Мізки будуть стурбовані переварюванням такого баласту, а не написанням важливого звіту. Тому, розділіть свою трапезу на кілька перекусів . Вибирайте цілісні продукти, які наситять і підбадьорять, а часті перекуси маленькими порціями прискорять метаболізм, і ви будете енергійні. Крім цього, такий підхід до організації харчування допоможе позбутися від зайвої ваги, якщо такий є.
Багато сучасні фірми в розвинених країнах, все ж взяли собі на замітку біоритми людини, тому намагаються створити комфортну зону відпочинку, в якій можна навіть поспати. Якщо у вашому офісі є приміщенням з диваном - не соромтеся і присвятіть свій часовий перерва не на обід, а на сон , Який дійсно відновить сили організму. А після цього приємного процесу можна скуштувати чогось підбадьорливого.
Створюючи таку «зону комфорту і відпочинку», дизайнери рекомендують дотримуватися відповідної колірної гами і оздоблення кімнати. Можливо, це буде їдальня, обладнана диванами і маленькими столиками, а можна створити кімнату з барною стійкою і зручними кріслами. Тут можна буде посидіти і в ипіть тонізуючий коктейль.
А ось кольори - якщо їх декілька - гармонізує їх правильним співвідношенням. Наприклад, на тлі карамельних стін, встановіть меблі бежевого кольору і постеліть теракотовий килим. Така кімната сприяє невимушеній бесіді за чашкою кави. Класикою «заспокійливого» жанру, є зелені та блакитні кольори.
Якщо ж навпаки, зона відпочинку повинна підвищувати працездатність, кольору повинні бути яскравими і насиченими. Наприклад, червона або синя меблі на тлі жовтих стін. Як відомо, такі яскраві кольори сприяють тонусу, натхненню і позитиву.

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber