ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Будь-яка дієта не матиме успіху, якщо у людини порушено травлення

Будь-яка дієта не матиме успіху, якщо у людини порушено травлення

Загальновідомо, що для повноцінного здорового функціонування організму вкрай необхідно збалансоване харчування, вітаміни і мікроелементи.

Також відомо величезна кількість різноманітних дієт, що підбираються строго індивідуально . Однак, чомусь одному дієта допомагає, в той час як іншій людині абсолютно марна, а буває навіть і шкідлива. Спробуємо спробувати розібратися чому так відбувається.

Будь-яка їжа , Яка потрапляє в наш організм повинна перетравлюватися правильно.
Білкові продукти - джерело незамінних амінокислот. З них створюються гормони, антитіла, ферменти, гемоглобін і сотні


тисяч різних білкових речовин, потрібних для забезпечення життєдіяльності організму.

вуглеводи - джерело для синтезу глікопротеїдів і отримання енергії.

жири потрібні нам для збереження цілісності мембран клітин, вони також сприяють правильному засвоєнню мінеральних речовин, жиророзчинних вітамінів (E, A, D, K) , Є джерелом життєво необхідних ліпопротеїдів і жирних кислот .
Мікроелементи і Вітаміни потрібні організму не менше повітря. Без них неможлива жодна природна біохімічна реакція.

якщо травлення в організмі проходить правильно - значить людина повністю з


доров, настрій у нього стабільне, висока фізична і розумова працездатність, здоровий сон, хороша шкіра і гармонійна фігура .

Які органи беруть участь у травленні, крім шлунка і кишечника ?

Перш за все це жовчний міхур і печінку. Печінка - самий більшої орган в людському організмі - вона важить приблизно 1,5 кг., Налічує понад 300 млрд клітин.
Цей орган приймає активну участь в обміні ліпідів (жирів), вуглеводів, білків і амінокислот; впливає на процеси згортання крові, створення біологічно активних речовин; відіграє важливу роль в імунній системі.
У печінкових клітинах синтезується багато ферментів, а також кислоти жовчі, які потрапляють в жовчний міхур з жовчним протокою, які є всередині печінки.
Жовчний міхур задіє в роботу шлунково-кишковий тракт . Саме під час виділення жовчі людина активно відчуває апетит. Жовч на 80% складається з води: все інше - це фосфо-ліпіди, жовчні кислоти, білки, холестерин, ферменти, білірубін. В добу утворюється в середньому близько 800 мл. жовчі. «Правильна» жовч - дуже важлива складова збалансованого травлення. Від її складових залежить правильність обмінних процесів.


Підшлункова залоза виділяє панкреатичний сік, який містить цілий ряд ферментів, життєво необхідних для повноцінного травлення. Добова кількість виділень підшлункової залози становить в середньому 1,6 літра. Дія цього секрету неможливо переоцінити, він нейтралізує соки шлункові в тонкому кишечнику, перетравлює жири, білки, крохмаль і глікоген, ДНК і РНК.

В процесі перетравлення їжі, таким чином, беруть участь печінка, шлунково-кишковий тракт, підшлункова залоза і жовчний міхур. тільки гармонійне і нормальне поєднання функціонування всіх органів ендокринної системи гарантує повноцінне засвоєння елементів живлення. порушення однієї ланки цього складного механізму може привести до виникнення багатьох проблем.


існує ціле безліч способів своєчасного виявлення найперших, функціональних порушень в цьому ланцюжку. Перш за все це детальна розмова з лікарем, після чого, якщо це дійсно необхідно, проводять розгорнутий біохімічний аналіз вашої крові і метаболічної активності клітинної флори методом біохімічної оцінки.

дієта, яку призначили особисто Вам, враховуючи Ваші індивідуальні особливості, принесе максимальний результат в поліпшенні вашого здоров'я. Раціон Вашого харчування буде корисний саме Вам, за умови лікування проблем з травленням.

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber