ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Хто рано встає, той чинить мудро

У нашій статті ми спробуємо розібратися в тому, чому переважно вставати рано. Чи потрібно людині-сові міняти свій спосіб життя і вставати рано, якщо йому краще працюється в другій половині дня? Мені здається, що від цього, така людина не стане здоровішою. Зовсім навіть навпаки, якщо він почне вставати рано, то, швидше за все весь день він буде дратівливим і навіть непрацездатним. Наприклад, я, людина-сова. Мені дуже важко рано підніматися з ліжка, тому так актуальна для мене наша стаття. Але все-таки має бути багато позитивного в тому, що людина встає вранці, якщо так багато мудрих людей цього радять нам. Я вирішила поспілкуватися з тими людьми, хто рано встає, пораспрашівать у них все і, відповідно, поспілкувалася з тими, хто вважає за краще подовше поніжитися в ліжку. Я прийшла до висновку, що ті люди, які прокидаються рано вранці, чинять правильно. Запитайте чому? Наведу кілька переваг, які я вважала важливими:

• Всі вранці сплять, а ви вже на ногах. В квартирі тихо і спокійно, відповідно ви спокійно займаєтеся своїми улюбленими справами.
• У них є можливість спостерігати за сходом сонця, насолоджуватися приємним співом птахів і свіжістю ранку.
• Вони мають можливість зробити ранкову пробіжку або зарядку.
• У них є можливість приготувати корисний сніданок, а не як ми - чашка кави і калорійна булочка. Та й то, похапцем!
• Я завжди думала, що вночі мені краще працюється. Але коли я вирішила вставати вранці, я зуміла помітити, що вранці вища продуктивність праці, звичайно за умови, що ви добре виспалися.
• Вранці простіше ставити мету і планувати день.
• Ще одна перевага - ви не спізнюєтеся на роботу. Таким чином, ви маєте можливість уникнути пробок в годину пік!

Отже, мною було нараховано 7 переваг. Залишається перетворитися в «жайворонка». Я знову подалася до своїх друзів і вирішила з ними порадитися - як навчитися рано вставати. Мені стало ясно наступне:

* Не потрібно різко перетворюватися в ранню пташку. Краще якщо ви це будете робити поступово. Спочатку прокидатися на 15 хвилин раніше, ніж звичайно, далі цей результат кілька днів закріплювати. Потім потихеньку, поступово скорочуємо час ранкового сну.
* Також поступово слід навчитися раніше лягати спати. Навіть в тому випадку, якщо нам все ще не хочеться лягати, все одно потрібно лягти в ліжко і почитати книжку.
* Будильник ставити в те місце, яке вам недоступно з ліжка. Трохи познущалися над собою. Щоб його вимкнути, вам доведеться піднятися на ноги. А це працює - повірте, перевірено!
* Не спокушаємося на те, щоб назад лягти в ліжко, долаємо труднощі, адже нам хочеться стати «жайворонком». Вирушаємо в туалет, приймаємо душ, укладаємо волосся. Ось ми вже і прокинулися остаточно.
* На ранок слід запланувати важливі справи - таким чином, буде хороша мотивація рано вставати.

досить важко все це подолати, тому в якості призу даруємо собі шоколадку до чашки кави, або що-небудь хороше. Інших способів перетворення я не виявила, але при цьому, все перераховане вище мені допомогло. Я вже цілий місяць рано встаю - і мені це подобається. День, здається довше, більше встигаю зробити, і на вечірній відпочинок у мене залишається більше часу. Ну як «совушки», ви ще не задумалися над тим, щоб перетворитися в «жайворонка»?

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber