ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Нова гімнастика для живота

Марсель Кофрез створив новий метод медицини під назвою гіпопрессівная гімнастика, через деякий час вона вийшла за рамки медицини і пішла далі - в спортивні зали, фітнес клуби. Вона ще не досить популярна, але це не на довго, він є аналогом Пілатеса. Він підтягує м'язи живота, зберігає струнку талію. Крім того його використовують при лікуванні нетримання сечі, сексуальних розладах, при випаданні прямої кишки і матки.
Спочатку даний вид гімнастики суворо використовувався для лікування патологій, а першими пацієнтами були жінки, яким доводилося постійно займатися спортом. Гіпопрессівная гімнастика вперше заявила про себе на кафедрі урології в Брюсселі.

Відповідно до думки фахівців з фітнесу, які і адаптована ці вправи, вправи для преса мають властивість розтягувати м'язи живота і тазового дна (з особливою інтенсивністю це відбувається у жіночої статі). Ці вправи підсилюють м'язи, тулуб, що необхідно для серйозних занять футболом та іншими схожими видами спорту.

Сучасні дослідники вважають, що під час занять провокуються болю в спині і попереку, порушується м'язова тканина, яка фіксує внутрішні органи живота і таза (Органи починають опускатися). В результаті з'являється слабкість черевної стінки, може привести до випадання прямої кишки, матки і піхви, може з'явитися нетримання сечі та інші розлади.

Від куди береться живіт? Це відбувається не тільки внаслідок наростання жиру, а ще через порушеного тонусу м'язів в спокійному стані. Традиційні вправи для преса порушують тонус і розтягують прес.

Гіпрессівная гімнастика створює тонус в спокійному стані і зміцнює м'язи, які утримують внутрішні органи, тоді вони не випадають і не вибухають. Поліпшується кровопостачання органів, робота сечової системи, статевих органів, зменшується величина талії (живіт стає підтягнутим і плоским).

Гімнастика заснована на втягуванні м'язів живота і таза вгору після вдиху.
Вправи, використовувані раніше в фітнесі, залишаються позаду і в минулому, а медицина вважає їх взагалі травматичними. Вправи повинні бути повільними, дихання контрольовано - це допоможе утримувати відмінну форму. А якщо гімнастика проводиться під контролем фітнес фахівців, тонізує тіло, зміцнює м'язи, хребет. Хіба це не бажаний результат?

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber