Післяпологові розтяжки на животі є помітні рубці на шкірі, які локалізуються на животі, стегнах і грудях.
Їх поява обумовлена двома факторами: різким набором великої маси тіла і змінами в гормональному фоні.
Існують способи допомагають попередити появу розтяжок, але далеко не завжди вони дають бажаний ефект.
Якщо розтяжки вже з'явилися, то до їх усунення варто підходити комплексно, поєднуючи різноманітні методики і способи.
Повністю позбавитися від розтяжок в домашніх умовах досить проблематично, але можна зменшити їх і зробити практично непомітними.
Причини появи розтяжок на животі
Розтяжки або стриї з'являються під час виношування дитини, адже в цей період суттєво змінюються параметри тіла. Стрімко збільшується вага, змінюється гормональний фон, зменшується фізична активність.
Тому шкіра піддається різкому і сильному розтягуванню, а організм вже не справляється з виробленням білків молодості, що відповідають за тонус і еластичність шкіри.
В результаті утворюються мікроскопічні розриви шкіри і сполучної тканини. Через протікання даного процесу з'являються стрії - смужки на шкірі, які мають рожевий, червоний і коричневий колір.
Існує досить багато способів запобігання появи розтяжок на тілі, але всі вони можуть бути неефективними, якщо є схильність до появи стрий, вага набраний дуже різко, живіт має великий обсяг, організму бракує корисних елементів, які потрібні для вироблення білків молодості.
Засоби для боротьби з розтяжками
Щоб зменшити кількість і вираженість стрий потрібно підходити до проблеми комплексно, поєднуючи всі відомі методики.
Регулярне проведення нескладних маніпуляцій в домашніх умовах дозволить перетворити тіло, але варто приготуватися до того, що процес буде тривалим, тому за місяць не вдасться позбутися від розтяжок.
масаж
Виконання масажних процедур є відмінним способом позбавлення від розтяжок, але він ефективний щодо нових стрий.
Якщо розтяжка застарілі, то масаж може використовуватися в якості допоміжної процедури, яка сприяє усуненню в'ялості і обвисання шкіри.
Масажувати можна суху шкіру, а також вологу, для чого наноситься спеціальний крем або масло - мигдальне, цитрусове, розмаринову.
Рухи можуть бути самими різними, але не надто інтенсивними.
Виконуватися такі маніпуляції повинні кожен день, а по можливості - двічі в день, так вдасться прискорити результат.
Мінімальний курс масажу складається з 25-30 процедур.
Добре допомагає впоратися з розтяжками масаж під душем. Для цього потрібно придбати мочалку з натуральних волокон, слід включити гарячу воду і почати масажувати круговими рухами проблемні ділянки. Після цього варто сполоснути тіло прохолодною водою. Повторити контрастний душ слід 2-4 рази за один сеанс. Після душу на шкіру потрібно нанести зволожуючий або відновлює крем.
обгортання
Цей метод боротьби з розтяжками особливо полюбився жінкам після пологів. Суть полягає в тому, що на шкіру наноситься масло жожоба, авокадо, ефірні масла лаванди, жасмину, лимона. Плівку потрібно замотати так, щоб вона щільно прилягала до шкіри, але при цьому не перетягувала дерму. Обернувшись плівку, потрібно лягти і сховатися ковдрою. Так потрібно лежати протягом півгодини. Результати стають помітними через місяць.
обтирання льодом
Така процедура може виконуватися щодня. Для максимальної ефективності в воду для заморозки варто додати кілька крапель ефірних масел і трав'яні відвари.
компреси
Цей метод ефективний відносно свіжих і застарілих розтяжок. У літрі гарячої води необхідно розвести ложку солі і таку ж кількість лимонного соку.
В суміші потрібно рясно змочити рушник і прикласти тканину на пів хвилини на проблемну ділянку. Через 30 секунд гарячий компрес замінюється на тканину, змочену в крижаній воді.
пілінг
Процедура проста і легко виконується в домашніх умовах. Для приготування домашнього скрабу потрібно: мелену каву (краще брати випитого кави), перемелені морську сіль.
Потрібно злегка помасажувати приготовленої сумішшю проблемні зони.
ароматичні масла
Можна виконувати масаж з використанням масел - оливкової або масла какао. Також може додавати масло пшеничних зародків, мигдалю, ефірна олія розмарину.
ароматичні ванни
Для її приготування потрібно мед, морська сіль, харчова сіль і кілька крапель олії мандарина і мигдалю.
Перший сеанс не повинен тривати більше 5 хвилин, а далі поступово час може збільшуватися.
Найефективніші способи боротьби з розтяжками на тілі
Растирки. Суміш ромашки, звіробою, череди, яких беруть по столовій ложці потрібно залити закипілої водою, залишити на водяній бані протягом 4-5 хвилин. Після цього відвар проціджують і змішується з невеликою кількістю соку алое і меду. Такий сумішшю потрібно натирати проблемні ділянки, не змиваючи її після процедури.
Домашній крем. Готується він з суміші з листя кульбаби, соку алое, рослинного масла і вівсяних пластівців, подрібнених в кавомолці. Всі компоненти потрібно взяти в рівних пропорціях, перемішуються і поміщаються в закриту скляну або пластикову ємність. Такий склад потрібно наносити щодня на 12-15 хвилин.
Корисно відвідувати баню або сауну. Попередньо на уражені розтяжками зони потрібно нанести мед. Можна намазатися медом повністю і це зробить шкіру гладкою і м'якою.
Боротьби з післяпологовими розтяжками принесе результат, якщо поєднувати всі наведені рекомендації з правильним режимом харчування і фізичними навантаженнями. Можливо, повністю позбутися від розтяжок в домашніх умовах не вдасться, але принаймні, вийти зробити їх менш вираженими і помітними.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!