Головна несправедливість полягають в тому, що прищі на обличчі з'являються в самий невідповідний момент. Кожна жінка хоче виглядати привабливо не тільки у свята, а й у будні. Незважаючи на те, що перехідний вік залишився далеко позаду все одно час від часу на обличчі з'являються висипання і прищики. Існує два шляхи вирішення даної проблеми - ретельно замаскувати ненависний недолік і не підпускати нікого близько, ніж на метр, щоб ніхто не помітив великої кількості штукатурки на обличчі, і другий варіант - копатися в своєму організмі, щоб встановити причину запалень і вилікуватися. Як правило, жінки вибирають перший шлях вирішення проблеми, оскільки він для них є найбільш простим. Багато жінок навіть не замислюються про те, що прищі можуть бути тривожним сигналом серйозних порушень в діяльності організму.
Причин виникнення прищів безліч, так само як і форм. Поява червоної дрібної висипки може свідчити про алергічної реакції організму на певні продукти харчування і неякісні косметичні засоби. Якщо говорити відверто, то алергеном може виступати що завгодно. Якщо висип не проходить більше двох-трьох днів, існує необхідність звернутися до лікаря, щоб той встановив справжню причину проблеми і призначив відповідне лікування.
комплексне лікування
Звертаємо увагу той факт, що виникнення висипу може бути свідченням більш серйозних і небезпечних захворювань, ніж алергія. Самою неприємною проблемою для жінок і їх шкіри є поява прищів - невеликих гнійників або чорних крапок. Щоб остаточно позбутися від цієї проблеми потрібне комплексне лікування. Точкове нанесення лікувальних і косметичних засобів дозволяє значно поліпшити стан шкіри, але це може бути лише тимчасовим явищем. Досить високий ризик виникнення нових висипань під впливом нових факторів. Також шкіра може звикнути до препарату і просто перестане на нього реагувати.
гормональні порушення
Виникнення прищів може бути пов'язано з гормональними порушеннями. Коли жінка приймає протизаплідні та інші гормональні препарати, активність андрогенів - чоловічих статевих гормонів підвищується. При підвищеному рівні гормонів-андрогенів в організмі сальні залози посилюють вироблення шкірного сала, в результаті цього відбувається закупорювання пір. Тому існує необхідність обмежити прийом гормональних препаратів, якщо ваша шкіра стала більш жирної, сальної і збільшилася кількість гнійників. Краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати прийом препарату, і в разі виникнення неполадок в організмі.
Правильне харчування
Ви напевно знайомі з фразою: «Ви те, що ви їсте». Їжа, яку ви вживаєте, впливає на стан шкіри і організму в цілому. Ваш раціон харчування не повинен містити занадто жирні, солені, солодкі страви. Все добре в міру. Коли ви приймаєте в їжу ті або інші продукти, стежте як ваш шлунок і кишечник реагує на цю їжу. Якщо після прийому продуктів у вас з'являється дискомфорт в животі, алергія і набряки на шкірі, значить варто негайно виключити цей продукт зі свого раціону.
Очищення кишечника за рахунок застосування фруктів, соків, сухофруктів, деяких овочів і круп позитивно відображається на загальному самопочутті та стані шкіри.
очищення шкіри
Головною помилкою всіх без винятку жінок є маскування запаленої шкірою під шаром тонального крему і пудри. Практично кожна жінка стикалася з неприємною ситуацією, коли перед довгоочікуваною подією, торжеством або побаченням, на обличчі з'являвся прищик, який псував загальний зовнішній вигляд і настрій. І що в такому випадку роблять жінки? Маскують його.
Якщо прищиків з'явилося трохи - один-три, то їх можна замаскувати, попередньо очистивши шкіру. Прищик можна обробити за допомогою саліцилової кислоти або косметики, в якій вона міститься. Торкатися до прищики протягом дня вкрай не рекомендується. Якщо є така можливість, очищайте шкіру від надлишку жиру. Ні в якому разі не можна видавлювати прищик, так він пройде набагато швидше і на шкірі не залишиться рубця.
Але в разі, коли запалень на обличчі з'явилося чимало, існує необхідність вжити більш радикальних заходів. Шкіру необхідно регулярно очищати. Двох-трьох разів на день буває досить. Також слід час від часу виконувати пілінг. Але не варто зловживати застосуванням цієї процедури, адже після відлущування ороговілого шару, відкривається новий шар, який більш сприйнятливий до забруднень і інших подразників. Не варто використовувати дуже жирний крем. Вибираючи декоративну косметику краще обмежуватися пудрою і коректором з саліцилової кислотою.
Перед сном слід наносити підсушують маски. Але такі маски слід наносити точково - тільки на прищики, адже надмірне підсушування шкіри травмує і робить її більш сприйнятливою до різних подразників.
Існує відмінний засіб для лікування прищиків - ефірну олію. Для лікування можна застосовувати ефірні масла маку, м'яти, чайного дерева, розмарину і виноградних кісточок. У використанні таких засобів є два важливих правила - прищик слід змащувати маслом лише злегка, а між застосуванням ефірних масел необхідно робити тижневу перерву. Невелика кількість масла наносять через те, що надлишок жиру негативно відображається на стані запаленої і схильною до запалення шкіри. Щоб не нашкодити своїй шкірі, не рекомендується використовувати чисте ефірне масло, краще застосовувати суміш з водою або оливковою олією.
При регулярному догляді за шкірою її стан має значно покращитися. Існує ще одна причина виникнення прищів - синдром брудних рук. Інакше кажучи, прищі з'являються в результаті постійного доторку до лиця брудними руками, колупання, розчісування прищиків і т.п. Якщо причина появи прищів криється в неправильному харчуванні, то після того як ви зміните і налагодите свій раціон стан шкіри помітно покращитися. Щодо застосування препаратів, то тут обмеження або припинення прийому коштів в поєднанні з регулярним правильним харчуванням та доглядом вирішують проблему. Поява прищів може бути пов'язано з шкірними захворюваннями, генетичною схильністю. В такому випадку регулярним харчуванням та доглядом справа не обмежитися.
демодекоз
Демодекоз належить до шкірних захворювань, при якому шкіра уражається підшкірним кліщем. Коли захист організму слабшає, підшкірний кліщ починає швидко розмножуватися, чим викликає сильне запалення. До симптомів даного шкірного захворювання крім запалень належать: лущення шкіри, свербіж, який посилюється після вмивання холодною водою або тоніком. Неприємним наслідком цього шкірного захворювання є сильні рубці, які можуть залишатися після лікування.
Лікувати демодекоз необхідно під наглядом косметолога. Лікар повинен провести діагностику, призначити складне лікування, відновити організм, щоб уникнути рецидиву.
Що стосується спадковості, то тут все набагато серйозніше. Тут потрібна діагностика, лікування, ретельний догляд і профілактика. У цій справі не обійтися без тривалих і систематичних процедур.
Запалення можуть з'явитися під впливом стресу. Існує безліч способів зняття стресу - це і дихальна гімнастика, відпочинок на свіжому повітрі, секс, спорт, шопінг і інші радощі життя. Головне не забувати доглядати за шкірою, навіть коли з нею все добре.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!