ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Як робити парові ванночки

Як робити парові ванночки

Всі ми чули про лікувально-косметичні властивості парових ванночок. Вже тисячі років люди різних верств культури, починаючи з Америки і закінчуючи Китаєм, використовували пар для того, щоб підтримати молодість і здоров'я шкіри. На жаль, у нас не завжди знайдеться час, щоб ми змогли пройтися по всіх колам банного ритуалу . Парова ванночка для обличчя - це заняття, яке вимагає менше клопоту, але воно і менш ефективно.

Чудо-пар

Гарячий пар прекрасно впливає на епідерміс. За рахунок високої температури, розсмоктуються сальні пробки, а також ущільнення після запалених вугрів. Пори, під впливом пара, розкриваються, що допомагає воді у вигляді пари проникнути в більш глибокий шар шкіри, при цьому очищаючи її від комедонов - чорних крапок . Вплив тепла посилює кровообіг, прискорює обмінний процес в клітинах, корисні речовини, які входять до складу відвару парової ванночки, активно вбираються. Така процедура провокує потовиділення, що дозволяє виведенню токсинів. Крапельки води, які концентруються на шкірі і стікають, змиваючи по шляху шкідливі речовини, які виділяються на поверхні шкірного покриву. Завдяки цьому, відбувається активне зволоження, і як результат - омолодження.

Трави на пару

Косметичне властивість пара ви можете в кілька разів примножити, якщо з'єднаєте його з дією ефірних масел і лікувальних трав. Розпарена шкіра буде активно вбирати леткі речовини, які знаходяться в повітрі, що значно збільшить проникаючу здатність цілющих мікроелементів.

Для приготування парової ванночки, киньте в 1,5 літра окропу 3-4 краплі ефірного масла і 2 столові ложки трав'яного збору, який вам підходить найкраще. При сухій шкірі обличчя прекрасно підходить відвар петрушки, м'яти, пелюсток троянд, мати-й-мачухи. Їх ефірних масел прекрасно підходять масло рожевого дерева, сандалового, масло герані, апельсина, жасмину і ромашки. Такі масла володіють природним зволожуючим і живильним засобом. На стан вашої шкіри відмінно впливає відвар деревію, полину, цикорію, звіробою, польового хвоща, календули. З ефірних масел рекомендуємо масло бергамота, розмарину, грейпфрута, лимона, меліси, кедра і гвоздики . Такі ефірні масла мають антибактеріальну та протизапальну властивість.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber