Які процеси протікають в шкірі, що в'яне
в'янення шкіри - це наслідок порушеного обмінного процесу, і втрата до швидкого її відновлення. В результаті цього, шкіра починає стоншується, висушуватися і бліднути.
на в'янучої шкірі можна помітити млявість і поява дрібних зморшок, поглиблюються мімічні зморшки, тому доглядати за нею йде щадяще і особливо ретельно, застосовуючи для догляду якісні і активно діючі продукти.
Щоденний догляд за такою шкірою передбачає застосування зволоження, харчування і захист.
Догляд за шкірою, що в'яне.
Догляд за шкірою необхідно починати з глибокого і ніжного очищення, застосовуючи пом'якшувальний гель або молочко для вмивання . У цих засобах не повинні міститися спиртовмісні або лужні компоненти. Чистку для особи необхідно проводити у вечірній час, тому як протягом дня, шкірі властиво забруднюватися , А це перешкоджає природному виділенню шкірного сала.
Зволожуючі і тонізуючі препарати по догляду за шкірою повинні включати в себе речовини, які сприяють підвищенню тонусу - це вітаміни, ефірні масла, гіалуронова кислота. Такі речовини входять склад ліпосомальних емульсій, гидратантов, завдяки чому відновлюється еластичність і компенсується втрата вологи.
контрастні компреси здатні прекрасно тонізувати шкіру, що в'яне. Чергування холодних і гарячих процедур рекомендується починати і закінчувати холодним компресом, який накладають на шкіру на 5 хвилин, а гарячі компреси - на 1-2 хвилини. Хороший ефект виходить, якщо в воду для компресу додати трошки солі.
Масаж обличчя - це чудова процедура в догляді за шкірою, що в'яне. Масаж сприяє поліпшенню кровообігу, знімає набряклості, попереджає поява зморшок, складок і старіння шкіри. курс масажу - по 10-15 процедур 2-3 рази в рік. Не потрібно процедуру масажу проводити самостійно, тому, як внаслідок неправильно проведеного масажу шкіра може розтягнутися і почне старіти.
Шкіра, що в'яне вимагає додаткове харчування. Живильні креми потрібно застосовувати вранці, за півгодини до виходу на вулицю, і ввечері, за півтори години до сну. Через півгодини після нанесення крему, надлишки потрібно прибрати паперовою серветкою. Живильні креми рекомендується накладати на зволожене обличчя ввечері. Так він легше зможе проникнути в шкіру. Крем потрібно наносити легкими рухами пальців, в напрямку масажних ліній 3-5 хвилин.
Активні лікувальні комплекси, у вигляді сироваток, сприяють інтенсивному живленню шкіри, що в'яне. Залежно від стану шкіри, сироватку застосовують курсами 1 раз на рік. Сироватка дає моментальний ефект, моделює овал обличчя, розгладжує зморшки, відновлює пружність.
Для старіючої шкіри рекомендується застосування спеціальних захисних кремів з алое, парамінбензойной кислотою і ін. Основне правило, щоб всі такі компоненти грали роль світлофільтра.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!