ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Не вірте рекламі

Реклама, звичайно, «Пробивна мадам» і їй все вірять ... ну практично все. А ось віра ця, не завжди може бути виправдана. Наприклад, якщо говорити про водостійкою косметиці. На кожному кроці можна почути, що водостійка косметика - це мало не must have кожної косметички, особливо в період літніх відпусток. І ні в одному рекламному ролику і мови не йде про те, що водостійка косметика - це, по суті, театральний грим. Так, така косметика не призначена для повсякденного краси. Вона призначена для умов яскравого освітлення і світла кінокамер, коли необхідні стійкі і щільні основи, тіні, рум'яна, помада і інші «штучки», які приховають недоліки шкіри на тривалий період. В крайньому випадку, цю професійну косметику можна нанести перед побаченням, яке призначене на березі моря або в дощовий день.
Що стосується появи водостійкої косметики, існує кілька версій, кому належить авторство. Перша версія оповідає історію про те, як служниця Елізабет Арден, невчасно розплакалася в присутності своєї господині, і вся її косметика «пішла» разом зі сльозами. Згідно з другою версією, автором водостійкої косметики є Хелена Рубінштейн, яка в 1939-му році, створювала продукти для трупи водного балету. І головним її успіхом стала водостійка туш. У всякому разі, виробники цієї марки косметики не приховують специфіку водостійкої косметики і її призначення, що заслуговує на повагу.
У чому ж «фішка» водостійкої косметики? В її складі, якої складається з воску, силіконових полімерів і фарбувальних пігментів. Таким чином, завдаючи цю суміш на шкіру, вії, летючі речовини випаровуються, а ось саме воски та парафіни покривають шкіру панциром, який тримається до «переможного кінця». Останні речовини, як-би захищають фарбу від контакту з навколишнім середовищем і тим самим утримують її тривалий час. Але, разом з тим, шкіра теж «захищена» від навколишнього середовища, тобто недоотримує кисню. Звичайно, говорити загальними фразами про склади такої косметики не зовсім вірно, оскільки істинний склад кожен виробник тримає в секреті. Тим більше, що наука на місці не варто і багато виробників, крім парафіну і воску додають вітамінні склади, які хоч мало-мальськи, але піклуються про шкіру.
У чому ж полягає небезпека водостійкої косметики? Головним чином, небезпека водостійкої косметики полягає в тому, що ділянки шкіри, вкриті цими речовинами декору, позбавляють шкіру кисню, оскільки дана косметика закупорює пори, не дозволяє шкірі дихати і може викликати алергію і прищі. Крім цього, є інформація, що багато водостійкі туші, в тому числі і «крутих» марок, містять важкі метали. А це, погодьтеся, небезпечно не тільки для зовнішності, а й для здоров'я.
Особливо страждає від водостійкої косметики суха і зневоднена шкіра, яка і без того відчуває спрагу, а тут ще таке навантаження. При регулярному використанні водостійкої косметики, шкіра стрімко старіє через виснаження. Зморшки стають більш глибокими і множинними. Думаю кожна жінка, використовує таку косметику , Відзначала відчуття стягнутості, сухості, а іноді і навіть свербіння. Все це - недолік кисню і вологи. Що стосується жирної шкіри - то тут ситуація не менш плачевна. В даному випадку, поки косметика знаходиться на шкірі, вона вбирає в себе шкірний секрет, але не абсорбує його, а тримає на шкірі. У підсумку, такий макіяж скидається на гіпсову маску.
Як говорилося вище, водостійка косметика може викликати алергії і це не окремий випадок, а поширена практика. Причому актуально це навіть для таких брендів, як, наприклад, Chanel.
І так, косметика все ж на обличчі. Тепер слід обговорити її зняття. Для цього існують різні засоби, які призначені спеціально для видалення водостійкої косметики. Вони дійсно ефективні, але для шкіри досить агресивні. Не менш агресивним засобом вважається спирт, який деякі застосовують для видалення стійкого макіяжу. Думаю не секрет, що спирт сушить будь-яку шкіру. Вода, на жаль, безсила у видаленні водостійкого макіяжу, в цьому полягає ще один мінус водостійкої косметики - просто так від неї не відбудешся. І все ж, є надійний і в той же час, більш-менш щадний спосіб зняття водостійкого макіяжу. Таким методом є нанесення жирного крему, який «з'їдає» косметику, після чого залишки можна видалити серветкою. Далі, нанести засіб, відповідне вашому типу шкіри. Правда для зняття водостійкої туші, жирний крем не помічник, оскільки все одно доведеться «потерти» і «потеребити» ніжну шкіру навколо очей.
Ось тепер є над чим замислитися. А якщо цей матеріал не переконливий, пропонуємо деякі рекомендації по використанню водостійкої косметики.
І так, правило перше - водостійке тональний засіб наноситься на чисту суху шкіру без попереднього нанесення основи. Ніяких кремів і гелів. Правило друге - губну помаду наносять на сухі губи. Ніяких бальзамів і пудр. Пам'ятайте, що жири не союзники водостійким продуктам. Крім цього. Наносити помаду краще за допомогою пензлика або аплікатора акуратно растушевивая, по контуру губ. Після нанесення помади - розслабте губи і не намагайтеся ними розмазувати помаду. До речі, ви звертали увагу, що в рекламі водостійкою помади, дівчата п'ють напої, а не їдять страви. І це не дивно, адже вживаючи страви, вони з'їли б помаду разом з м'ясом.
Що стосується туші, то різниця між водостійкою і звичайної в тому, що перша важче віддаляється і не піддається воді. Використовуючи її, пам'ятайте про помірність.
І на останок, намагайтеся якомога рідше використовувати водостійку косметику і перетворювати шкіру в состаренную шкуру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber