ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
органічна косметика

органічна косметика

Для того щоб повноцінно піклуватися про своє здоров'я мало регулярно займатися спортом, вживати якісні продукти. Дуже важливий і той факт, яку косметику ми використовуємо. Останнім часом все більша кількість людей перестає купувати засоби на синтетичній основі, вважаючи за краще «органіку». Що ж це таке за слово: рекламний хід маркетологів або дійсно щось корисне?

Не плутати з натуральної
Останнім часом все частіше використовується модний тренд - «Ближче до природи» (Close to nature). Вся справа в тому, що попит диктує пропозицію. Зараз полиці магазинів завалені косметичними засобами, на яких вказана фраза "натуральна косметика". Чи справді це так? Якщо уважно прочитати список інгредієнтів, то можна помітити, що більшість коштів має склад далеко не з природних компонентів. Але хоч як це дивно, цей обман має законні підстави. Користуючись тим, що немає чітко встановлених вимог, виробники називають свою продукцію «натуральної» навіть при однопроцентному змісті природних інгредієнтів. І зовсім не враховується, в яких районах збиралися, наприклад, ромашка або календула.

Необхідно знати, що:
• органічний продукт повинен складатися на 95% (в залежності від країни ця цифра може змінюватися) з рослинних компонентів, що мають природне походження. Решта 5% відводяться з'єднанням, які синтезовані в лабораторії і знаходяться в затвердженому стандартом списку.

• косметика з позначкою «organic» в порівнянні з класичною (синтетичної) не має в своєму складі штучних добавок і продуктів нафтопереробки: консерваторів, барвників та ароматизаторів.
Тривалість терміну придатності цієї косметики підтримують натуральні і ідентичні натуральним консерванти, такі як: сіль, сорбінова або саліцилова кислоти, ефірні масла (материнка, розмарин), масло жожоба, вітамін Е.

• до складу органічних продуктів входять рослини, які були зібрані в екологічно чистих районах нашої планети, в місцях їх природного зростання або ж спеціально вирощуються на плантаціях з використанням принципу органічного землеробства. Тобто в умовах, що не допускають залучення досягнень генної інженерії, використання пестицидів, мінеральних добрив і інших агрохімічних засобів. Стан повітря, землі і води строго контролюється, перед посівом поле відпочиває кілька років, над полями забороняється літати літакам і ін.

• рослини збираються вручну. Потім піддаються мінімально щадить переробці так, щоб не змінився хімічний склад сировини.

• отримані продукти не тестуються на тваринах. Існують такі системи сертифікації, які забороняють використовувати продукти тваринного походження.
Купуючи органічну косметику, покупець піклується про своє здоров'я і береже природу. Дотримуючись стандартам, упаковку роблять біорозкладаної, або ж вона приймається назад на переробку. Деякі компанії, що бережуть природу і тому економлячи папір, не роблять вкладиші з інструкцією, а наносять її на внутрішню сторону упаковки.

А чи є мінуси?
На виробництво біокосметікі з рослинної основою витрачаються великі кошти, тому і ціни покупцям здаються необгрунтовано завищеними. Також у натуральних продуктів недовгий термін придатності: кілька місяців або максимум рік і не завжди приємний запах. Але на жаль, існує проблема індивідуальної переносимості натуральної косметики. При схильності до алергії на рослини і при наявності чутливої шкіри, перед використанням проведіть маленький тест: на тильну сторону зап'ястя або на внутрішній згин ліктя нанесіть трохи косметики. Протягом доби спостерігайте за реакцією шкіри. Пам'ятайте, що природні компоненти не дають такого ж швидкого результату, як хімічні. Вважається, що органічна косметика в змозі допомогти лише здоровій шкірі і не справляється з такими проблемами , Як целюліт або глибокі зморшки. Тому, купуючи засоби, обов'язково порадьтеся з косметологом.

На що звертати увагу при покупці
Перед покупкою косметичних засобів вимагайте у продавця сертифікат якості. Ви повинні бути впевнені в тому, що купуєте, і знати, як цим користуватися, тому перевірте інструкцію - вона повинна бути написана зрозумілою для вас мовою. Органічна косметика вимагає до себе педантичного уваги і дотримання правил стерильної чистоти. Так, набирати крем треба за допомогою спеціальної лопатки. Кращий варіант: упаковка з дозатором.

Косметологи рекомендують купувати косметику однієї марки, тому що не відомо, як можуть зреагувати один на одного компоненти різних косметичних ліній.

Уважно вивчіть інструкцію, дотримуйтеся зазначених термінів і умов зберігання.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber