ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Історія виникнення гриму

На сьогоднішній день існують тисячі способів перетворити школярку в принцесу, людини в тварину, звичайного перехожого в Майкла Джексона. Допомогти зробити це можуть фарби різної консистенції - рідкі, тверді, кремоподобной, мазі, пасти, сухі і порошкові. Палітра складається з основних кольорів: червоний, жовтий, синій, білий і чорний, але з них можна створити мільйони відтінків, настільки різних, що і в голову прийти б не могло. Крім того, фарби можуть бути матовими, глянцеві, з ефектом металік ... А також, при створенні образу собаки Баськервіллей, використовують флюорісцентним фарби.

раніше, в античні вемена, поняття макіяж і грим були практично одним цілим, з тією лише різницею, що в театрах фарбувалися трохи більш насичено, надаючи вигляду певний шарм. Так ось склад даних косметичних засобів був вельми сумнівний. Нерідко люди вмирали (білила, наприклад, робили з отруйного свинцю), проте бували й більш натуральні компоненти, ніж сьогодні - фруктові соки, мінерали, кольорові глини. Такі набори можна було знайти у середньовічних красунь, актрис і кокеток.

Франц Травень - німецький лікар, який написав бестселер «Vermischte Schriften», відкрив людському світові очі на сухий грим. Особливо, медик приділяв увагу таку "дрібницю", як Безопсность гриму, щоб актори могли довше вистояти на ногах і не переповнювали з такою катастрофічною швидкістю лікарні. Таким прикладом було нанесення розсипчастої пудри і захисної мазі на основі воску перед свинцевими або ртутними білилами, жовту фарбу робити з кореня солодки, червоні - карміну, сині - блакиті. Таким чином, повністю перейшовши на безпечну фарбу, він попередив переповнення алергічних захворювань і отруєнь серед акторських труп.

У 19 столітті з'являються газові світильники, а не як раніше, масляні, а тому стали помітні огріхи сухих фарб у вигляді осипання, огрубілою зовнішності, плям і т.д. Тоді театральні трупи стали вносити поправки в звичний макіяж, додаючи вазелін, тобто жирну основу. На той час почали зароджуватися косметичні марки, які відомі до цього дня. І пов'язані вони були безпосередньо з театром. Таким чином, творець компанії Буржуа, Жозеф-Альбер Понсен був актором, і створив свій бізнес в маленькій майстерні, в якій продавав фарби для гриму. Його особливою фішкою, родзинкою були тональні креми, які наносили під сам грим. Він створював їх в абсолютно різних відтінках і назовал їх по-різному, наприклад amoureux (закоханий), jaloux (ревнивий) і т.д.

До цього дня існує така марка, від назви якої всі посміхаються, так як знають. творець її
Максиміліан Факторович, виходець з Польщі, в 20 столітті. А тепер барабанний дріб. Всьому світу він більше відомий, як ... Макс Фактор. Так! Саме одна з найпопулярніших марок косметики по сей день, створена після еміграції в США в 1914 році. Макс Фактор створив кремообразную текстуру, щоб виглядати на шкірі непомітно, не стягувати і не плавитися. Його ж геніальної голові належить ідея "млинчика" - компактної крем-пудри. У Голлівуді його називають "папаша Фактор", так як саме завдяки йому артисти могли безбоязно фарбуватися і виглядати саме так, як задумивалос. Незабаром до нас з театру прийшли водостійкі туші, помади, олівці і все, прошу зауважити, з театру!

В інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете придбати за доступними цінами косметологічні кушетки для зручності проведення різних омолоджуючих процедур!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber