Багато майстрів в один голос стверджують, що при обрізанні кутикули вона грубої і набагато швидше росте. При цьому відростила кутикула може бути всіяна задирками, під які потрапляє інфекція. Саме для таких випадків і існує манікюру такого типу як європейський. Чому ж вибирають європейський? Тому що саме манікюр такого типу придумали в Європі, і саме цей метод, найбільш безпечний і щадний в догляді за нігтями.
Методика виконання манікюру.
- Зняття старого шару лаку;
- Надання форми нігтиками, з використанням пилочки;
- Нанесення спеціальної рідини на кутикулу, до складу якої обов'язково входять фруктові або ж молочні кислоти. Така рідина прекрасно розм'якшує шкірку, що знаходиться навколо нігтя, в тому числі вона перешкоджає її подальшому настільки швидкому зростанню;
- Втирається рідина в кутикулу, при цьому скачуючи відросла ороговілу частину в грудочку;
- Деякі майстри використовують ванночку для розмочування шкіри.
- Видаляючи шкірку з допомогою палички або ж використовуючи спеціальну пемзу для проведення європейського манікюру, проводяться руху, спрямованими у напрямку від центру до бічних валиків, при цьому зазначте не варто торкатися до пластини нігтики;
- Залишки кошти просто забираються вологим рушником;
- Масажуючими рухами втирається поживне масло або крем для шкіри.
Так само проводять легкий масаж для рук і нігтів з використанням живильного крему.
При бажанні нігтьові пластини клієнта покриваються лікувальним, зміцнює засобом або ж просто кольоровим лаком.
Манікюр такого типу надає цілком м'який вплив, саме тому при бажанні перейти з обрізного манікюру відмінний результат вдасться отримати лише тільки після шостого сеансу, і спочатку видаляють задирки з використанням щипців.
Але варто даний час потерпіти, так як набирає популярність такий манікюр в нашій країні має величезну кількість переваг :
- він не є небезпечним, ніж звичайний класичний - можливість занести інфекцію виключається, завдяки тому, що повністю відсутні будь-які ріжучі інструменти;
- безболісність даної процедури завдяки тому, що не використовують щипчики або ж ножиць для видалення кутикули.
Але є одне і певне "але" !!! - результат від проведеного європейського манікюру просто відмінно виглядає, коли тонка шкіра на руках, які звикли до регулярної процедури манікюру. За умови, що шкіра загрубіла, то без більш інтенсивних і відновлюють заходів по догляду за шкірою і нігтями вражаючого результату не вдасться домогтися.
Європейський манікюр з'явився ще на початку 20 століття. Ввела його в моду француженка Джульєтт Марлен, як спосіб для догляду за своїми нігтями.
Для європейського манікюру найчастіше застосовують «натуральні» інструменти: палички з апельсинового дерева або ж з самшиту. При проведенні манікюру вдома вам знадобиться використовувати палички з м'якої гуми. Шкірку, яка йде навколо нігтя, ви дуже акуратно відсуваєте паличкою.
Переваги манікюру такого виду.
Манікюр не небезпечний, виключається повністю занесення інфекції, але також відсутні ріжучі інструменти.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!