Одинична процедура педикюру, на превеликий жаль, не може привести ваші нігті в ідеальний стан. Причина цього не в поганій або не професійною роботі майстрів, зовсім немає. Не має значення, яким лаком майстер нафарбував ваші нігті, в незалежності від його якості та вартості в будь-якому випадку через тиждень нігті втратять свій первозданний вигляд, це пояснюється фізіологією людини. Додатково до всього кутикула стає дедалі більше, і цей процес зупинити складно. Тому виникає необхідність записуватися на процедури через кілька днів.
Виконання педикюру в домашніх умовах
Для того щоб ви змогли заощадити гроші і час ми поділимося з вами порадами по догляду за ногами, а також як правильно виконувати педикюр в домашніх умовах. Наші поради також спрямовані на те, яких заходів слід вжити, щоб запобігти вростання нігтя. Виконання очищення, полірування та фарбування нігтів будинку є більш ефективною процедурою, оскільки кожна жінка напевно знає особливості своїх ніг, і знає що їй необхідно.
Безумовно, виконати якісний і хороший педикюр може виключно майстер, але в домашніх умовах ви можете здійснювати догляд за своїми ногами і підтримувати необхідний вид ваших ніжок. Для цього найголовніше - це запастися спеціальними інструментами і засобами по догляду за нігтями.
Для того щоб доглядати за своїми ногами вам слід придбати такі засоби:
- засіб для дезінфекції;
- засіб для відлущування;
- засіб для видалення кутикули;
- засіб для зміцнення нігтів;
- пилку;
- щіточку;
- Шліфувальні пилочку для ніг;
- пемзу;
- роздільник для пальців;
- рідина для зняття лаку;
- лак.
Керівництво по виконанню педикюру в домашніх умовах
Насамперед вам слід приготувати ванночку з теплою водою. У воду слід додати розслаблюючі і дезінфікуючі засоби. Перед тим як безпосередньо опустити ноги воду, необхідно обробити стопи за допомогою спеціального скрабу або отшелушивающего крему і жорсткої щітки. Буде корисним потримати ноги в тазику з льодом якийсь час, а після змастити стопи кремом для ніг або тоніком.
Загрубілі шкіру на підошвах, п'ятах, пальцях необхідно за допомогою спеціальної терки, пемзи або за допомогою пилочки виконаної з гранітної крихти. Ні в комі разі не застосовуйте ножиці для цієї мети!
Якщо у вас на стопах великі нарости, то їх можна відшліфувати за допомогою пилочки.
Після того як ваші нігті взяли теплу ванночку, приступаємо до підстригання нігтів за допомогою манікюрних ножнічек або щипчиків. Стригти нігті необхідно по прямій лінії, що не підпилюючи і не зрізаючи при цьому куточки, оскільки це може привести до вростання нігтя. Якщо станеться вростання нігтя, це загрожує видаленням нігтьової пластини, яке виконує хірургічним шляхом.
За допомогою пилочки злегка закруглите ніготь. Нігті на великих пальцях необхідно підстригати в кілька підходів, щоб уникнути їх розщеплення.
Шліфування нігтів зазвичай виконують за допомогою замшевої або пластикової пилки. Такі пилки називаються Баффі. Після того як ви виконали шліфування на нігтьову пластину слід нанести безбарвний лак. Якщо ви не завдасте лак, то ніготь може пожовтіти.
Приступаємо до обробки кутикули
Недавні дослідження показали, що виконання обрізання кутикули, а також впливати на її зростання не рекомендується. Це пояснюється тим, що в результаті кожного видалення зайвої шкіри навколо нігтя, вона починає рости швидше. Щоб кутикула не заважала вам в створенні педикюру, слід використовувати спеціальні розм'якшуючі кошти, які наносять на кутикулу на 1-2 хвилини, а потім відсувають її за допомогою дерев'яної палички.
Основа під лак
Перед тим як приступити до нанесення лаку слід на поверхню нігтя нанести основу. До складу основи входять вітаміни, а також зміцнюють компоненти. Основа дозволяє захистити нігтьову пластину від грибкових захворювань, а також запобігає жовтінню нігтя. Також основа захистить ваш ніготь від шкідливих речовин, які містяться в лаку. Масло для зміцнення нігтів також позитивно впливає на стан нігтів.
Після висихання основи, на ніготь наносять один шар лаку. Лак наносять спочатку з боків нігтя, а після роблять штрих по центру нігтя від кутикули до краю нігтя. Для стирання лаку найкраще використовувати рідину для зняття лаку без ацетону.
Якщо у вас некрасиві пальці або нігті, вам краще вибрати світлий або безбарвний лак. Яскраві відтінки лаку можуть собі дозволити тільки дівчата, які мають доглянутими ногами без натоптишів і мозолів. Якщо у вас пересушені нігті, тоді вам на допомогу прийдуть лаки,
володіють зволожуючими і лікувальними властивостями.
Способи боротьби з вросшими нігтями
Таке незрозуміле захворювання доставляє безліч проблем. Крім набряклості, почервоніння, місце, де вріс ніготь, є досить болючими і заподіює дискомфорт. Бактерії є причиною інфекції, і викликають неприємний запах.
Причини вростання нігтів:
- спадковість;
- отримана травма, яка пов'язана з тиск на палець;
- неправильно підібране взуття: занадто вузька і тісний;
- грибкова інфекція;
- неправильне виконання підрізання нігтів.
Початкова стадія вростання нігтя піддається лікуванню в домашніх умовах. Але у випадках, якщо у вас виникла підозра, про те, що у вас пошкоджений нерв, або ви занесли інфекцію, вам не рекомендується проводити будь-які заходи в домашніх умовах. Вам краще звернутися до лікаря.
Одні зі старих домашніх рецептів по лікуванню врослих нігтів є виконання ванночки для ніг. У ванночку додають сіль, марганцівку або фурацилін. Марганцівка дозволяє розм'якшити ніготь і шкіру навколо нігтя. Якщо ви додасте в ванночку кілька крапель ефірного масла чайного дерева, воно буде діяти як протизапальний і дезинфікуючий засіб.
Виконайте легке масування травмованої області, це дозволить зменшити запалення. Не потрібно зрізати ніготь, це тільки погіршити ситуацію.
Але якщо ви виконали таку ванночку, але це не дало результату, значить, є необхідність звернутися до лікаря. Цілком можливо що вам буде потрібно хірургічне втручання або антибіотики. Але в будь-якому випадку, тільки лікар зможе визначити лікування.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!