Чи правда що гелі-лак шкідливий для нігтів? Можливо, зробити якісний манікюр з гель-лаком самостійно?
Перед тим як відповісти на ці питання слід дати визначення гель-лаку.
Гель-лак - це гібрид гелю і лаку. Його покриття закріплюється на нігтьової пластини за допомогою УФ-лампи.
З того моменту як був винайдений гель-лак пройшло не так багато часу. Незважаючи на це, він встиг завоювати любов сотень жінок по всьому світу. Особливо він полюбився мешканкам мегаполісів, час яких розписано по секундах, і вони намагаються його економити навіть на відвідування салонів краси. Саме тому їм так полюбився гелевий манікюр, адже він дозволяє протягом двох-трьох тижнів не міняти манікюр, до того ж він дуже зручний і має прекрасний зовнішній вигляд. Він є незамінним атрибутом для жінок, які їдуть у відрядження або на відпочинок. Такий вид манікюру дозволяє вам не переживати про те, як виглядають ваші нігті під час нарад та ділових поїздок, а також вам не буде соромно на пляжі за свої руки.
Але безумовно не може обійтися без ложки дьогтю в бочці меду. Незважаючи на величезну кількість переваг, гель-лак має також недоліками.
Перманентний манікюр впливає на здоров'я нігтів
Якщо постійно носити такий манікюр він відбивається на здоров'я нігтів. Деякі дівчата стверджують, що в результаті постійної шкарпетки гель-лаку їх нігті стали ламкими. Але насправді це міф. Насправді, гель-лак можна носити постійно, не роблячи перерви. Проблеми виникають більше не через гель-манікюру, а в результаті неправильного догляду за нігтями. Це не дивно, адже нігті потребують постійного догляду і турботи, як і руки. Для того щоб нігті мали бездоганний зовнішній вигляд, необхідно забезпечити харчування для кутикули. Для цієї мети підійдуть спеціальні зволожуючі засоби. До їх складу обов'язково повинні входити наступні компоненти: масло мигдалю, жожоба, рисових висівок. Мигдаль дозволяє захистити нігті від втрати вологи, яка є однією з причин ламкості нігтів. Масло жожоба наділене глибокими проникаючими здібностями, воно живить корінь нігтя.
Рисові висівки в свою чергу створює захисну плівку, яка захищає нігтьову пластину.
Процедура перманентного манікюру псує нігтьову пластину.
Дуже багато дівчат звинувачують покриття гель-лаку в тому, що їх нігті почали розшаровуватися, тріскатися і втратили колишню привабливість. Вони пояснюють це тим, що саме після того як вони зняли покриття їх нігті стали такими.
І це правда. Процедура гель-манікюру здатна завдати шкоди нігтьової пластини, але тільки в тому випадку, якщо майстер неправильно його виконав з порушеннями технології.
Наприклад, більшість фахівців манікюру впевнені, що якщо запив натуральні нігті, то покриття буде триматися набагато краще. І це головна помилка, яку здійснюють майстри манікюру. Покриття гель-лаку має високу сцепляемостью з кератином, який присутній на поверхні натурального нігтя. Все це відбувається за рахунок складу гель-лаку. З цієї причини немає необхідності проводити додаткові маніпуляції з нігтями.
На стані нігтів також позначається неправильне видалення покриття. Багато клієнток намагаються зняти покриття самостійно за допомогою спеціальних розчинників або зовсім відривають його, як плівку. І в результаті цього відбувається розшарування нігтьової пластини.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!