ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Баночний масаж і все про що потрібно знати

Баночный массаж и все о чем нужно знать Для багатьох не секрет той факт, що для лікування деяких захворювань важливу роль відіграє масаж. Видів масажу існує безліч.

Серед усього цього різноманіття окреме місце займає баночний масаж. Незважаючи на досить широку поширеність даного виду масажу, багато людей не обізнані про його походження, особливості виконання, протипоказання і показання до застосування. У цій статті ми постараємося розібратися і відповісти на ці важливі питання.

Історія походження банкового масажу
З численних історичних записів стало відомо, що банки використовувалися з метою «пускання поганий крові». Це була досить варварська процедура, яка рекомендувалася до виконання відомими лікарями Авіценна і Галеном. Цілителі Стародавнього Китаю з'єднали голкотерапію і банки.

У Київській Русі банки застосовували як панацею проти простудних захворювань.
Безумовно, в ті часи банки для вакуумної терапії відрізняти розміром, формою і матеріалом з якого їх виготовляли. Наприклад, прабатьками сучасних скляних банок, були порцелянові, бамбукові, глиняні та дерев'яні судини. На сьогоднішній день для виконання вакуумного масажу застосовуються виключно медичні скляні або силіконові банки.

Принцип дії банкового масажу на організм людини
Мета банкового масажу полягає у впливі вакууму на рецептори шкіри. У цей момент відбувається приплив крові до тканин. Під впливом вакууму руйнується підшкірно-жирова клітковина, також спостерігається поліпшення циркуляції лімфи, крові і міжтканинної рідини. Додатково до всього відбувається прискорення відновлювальних, метаболічних і імунних процесів в тканинах. У деяких випадках ці процеси прискорюються в сотні разів. Таке позитивний вплив говорить про те, що масаж сприяє підвищенню імунітету.

Вакуумна терапія збільшує секреторну роботу потових і сальних залоз. Ці залози виводять з організму солі, сечовину, ацетон і жовчні кислоти. Також спостерігається зменшення набряку в тканинах, поліпшення харчування та дихання шкіри в місці виконання масажу. Тобто ефект який досягається в результаті проведення процедури нічим не поступається ефекту від відвідування сауни. Баночний масаж позитивно відображається на стані м'язового апарату, в зоні впливу.

При цьому спостерігається поліпшення не тільки скорочувальної функції м'язів, але також рухливість зв'язкового апарату. Після виконання вакуумної терапії шкіри ставати пружною, гладкою та еластичною.

Техніка виконання банкового масажу
Ділянка шкіри, на якому буде виконуватися масаж, змащують маслом або кремом, в деяких випадках замість крему використовують вазелін. Потім на тіло встановлюють кілька банок (одну-дві). З силіконових банок виганяють повітря шляхом стиснення. Зі скляних - за допомогою спалювання кисню. Це здійснюється точно також як при постановці банок від застуди. Під час виконання банкового масажу шкіра втягується не більше ніж на 1-1,5 см.
Після установки банки, її починають рухати по всьому масажується ділянці за допомогою прямих, обертальних або зигзагоподібних рухів по масажних лініях. Залежно від ділянки тіла, на якому виконується масаж, використовуються різні рухи. Наприклад, на спині рухи спрямовані знизу-вгору, на животі масаж виконується обертальними рухами за годинниковою стрілкою. В середньому баночний масаж тривати від п'яти до п'ятнадцяти хвилин. Час залежить від показань медичних показань.

Показання для проведення банкового масажу
Баночний масаж має досить широку сферу застосування. Вакуумну терапію застосовують для лікування і профілактики різних захворювань. До них належать:
- початкова стадія гіпертонічної хвороби;
- вегето-судинна дистонія;
- остеохондроз хребта, але тільки не в період загострення;
- простудні захворювання, але тільки в разі відсутності високої температури;
- хронічні хвороби органів малого таза, але тільки не в період загострення;
- сколіоз, кіфоз;
- травми і удари опорно-рухового апарату;
- целюліт;
- ожиріння.

Це далеко не всі захворювання, при яких призначають баночний масаж.

Протипоказання і запобіжні заходи при виконанні баночного масажу
У багатьох може скластися враження, ніби баночний масаж є панацеєю для лікування величезної кількості різних захворювань. В деякій мірі це дійсно так. Але існує ряд протипоказань, про які не можна забувати.

До протипоказань банкового масажу належать:
- наявність доброякісних і злоякісних утворень;
- гострі запальні процеси;
- підвищена температура тіла;
- серцеві захворювання;
- третя стадія гіпертонічної хвороби;
- захворювання шкіри;
- захворювання кровоносної системи;
- порушення функції кровотворення;
- камені і пісок у нирках або жовчному міхурі;
- вагітність і послеородовй період;
- період менструації;
- післяабортний період;
- виснаження, дистрофія, відсутність жирового прошарку;
- наявність пігментних плям в місці впливу.

На завершення хочеться відзначити, що у деяких людей може виникнути алергічна реакція на проведення банкового масажу. Тому перш ніж скористатися вакуумної терапією, необхідно проконсультуватися з лікарем.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber